in stock

Аналітична записка по ринку трансформаторів в Україні. 2022 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Листопад 2022 року
Кількість сторінок: 7, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 3
Таблиць: 2
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: українська, російська, англійська
5300 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Консультантами Pro-consulting було проведено дослідження ринку трансформаторів в Україні. Проаналізовано тенденції розвитку ринку та дані про виробництво та зовнішню торгівлю на ринку. Розглянуто споживачів та зроблено висновки.
Підприємства електротехнічної галузі займають свої позиції на ринку вже тривалий період. Галузь продовжує зростати після невеликого падіння у кількісних та грошових показниках у 2019 – 2020 роках.


Серед тендерних закупівель половину споживачів становлять комунальні служби та різноманітні освітні установи, які використовують продукцію для своїх потреб. У розрізі потужностей трансформаторів найбільш затребуваними є трансформатори з потужністю 63-250 кВт.
Загальна тенденція ринку – позитивна. Протягом 5 років прогнозується зростання як у кількісному показнику, і у грошовому.
На сьогоднішній день, 70% ринку складається з трансформаторів потужністю від 63 – 1000 кВт, серед яких переважають трансформатори потужністю 63-250 кВт. За останній рік їхня частка зросла на 10%. Таке активне зростання вказує на популярність даної моделі і, ймовірно, подібна позитивна тенденція зберігатиметься і в майбутньому. Через 5 років частка трансформаторів потужністю 63-250 кВт становитиме близько 80% у загальній кількості.
Основними замовниками є насамперед незалежні енергосистеми, ТЕЦ, електростанції ГЕС, ГРЕС, АЕС, залізниці, промислові підприємства машинобудівної, металургійної, гірничодобувної галузей, нафтогазовидобувні, переробні підприємства, електромонтажні організації, виробники електрощитового обладнання.
Аналізуючи український ринок трансформаторів можна сказати, що з кожним роком відсоток обладнання іноземного виробництва поступово зростає. У середньому темп приросту частки імпортної продукції становив трохи більше ніж 10%, але в 2021 ми можемо спостерігати досить сильний стрибок показника.
Більшість трансформаторів іноземного виробництва реалізуються дистриб'юторами, які представляють велику кількість продукції різних виробників. Серед національних представників ринку найбільшими гравцями є «ЕЛІЗ», «УКРЕЛЕКТРОАПАРАТ» та «Трансформатор сервіс». Ці компанії мають найбільші виробничі потужності на ринку. Протягом наступних п'яти років не прогнозується вхід досить потужних конкурентів на ринок, адже для цього компанії мають значно розширювати як виробничі потужності, так і номенклатури виробленої продукції.

Загалом показники ринку зростатимуть у найближчому майбутньому, оскільки обсяги споживання зростуть. Оскільки зараз у світі, зокрема й в Україні, простежується тенденція на зелену енергетику, з'явиться дедалі більше нових станцій генерування енергії за допомогою сонячних панелей та вітрогенераторів. Більшість компаній поступово перебудовуватимуть свої виробництва під такі види енергії. Для таких електростанцій необхідна наявність трансформаторів, оскільки вони є невід'ємними частинами процесу генерації та акумулювання електроенергії. Для великих станцій потрібні потужні трансформатори в середньому 500-1000 кВт.
Також, крім великих виробників, набирають популярності невеликі приватні підприємства, які потребують менш потужного обладнання. Для них потрібні трансформатори потужністю 160 – 500 кВт.
Потрібно враховувати той факт, що, незважаючи на загальні тенденції в зеленій енергетиці, традиційні електростанції також будуть будуватися та розвиватися, що створюватиме потребу в трансформаторах, потужність яких іноді може перевищувати 10000 кВт. Такі проекти досить рідкісні, але можуть давати значний дохід для компанії, що постачає дані трансформатори.

Детальний зміст:

1. Аналіз тенденцій розвитку ринку
2. Виробництво трансформаторів у 2018-1 пол. 2021 нар. нар.
3. Зовнішня торгівля трансформаторами в Україні
4. Споживачі та їх переваги
5. Висновки

Перелік таблиць:

1. Основні компанії – учасники тендерів
2. Показники експорту трансформаторів, розподілені за потужністю обладнання, 2018 – 1 півр. 2021 рр.

Перелік графіків і діаграм:

1. Динаміка загального експорту трансформаторів (1 - > 10000 кВт) в Україні за 2018 – 1 півр. у натуральному вираженні, прим.
2. Динаміка імпорту трансформаторів в Україну за 2018 – 1 півр. 2021 р.н. у натуральному вираженні, прим.
3. Структура споживання трансформаторів в Україні у 2021 році.

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами