В матеріалі міститься аналітична інформація по бізнес трендах в Україні за 2024 рік. Розглнуто наступне: кількість фізичних осіб – підприємців в Україні за рік, що завершився 31 березня 2024 року, темпи зростання у регіонах України, загальна кількість фізичних осіб-підприємців станом на 31 березня, найпопулярніші запити на нові ФОПи, кількість нових ФОП за КВЕД 30.30 «Виробництво повітряних і космічних літальних апаратів, супутнього устаткування», тренди у сегменті юридичних осіб, фінансовому секторі та державних підприємств.

В матеріалі міститься маркетингове дослідження найпопулярніших сфер бізнесу серед жінок в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість зареєстрованих ФОПів жінками за 2023 рік, частка жінок від загальної кількості нових ФОПів за 2023 рік, частка жінок у відкритті нових компаній, частка фірм в Україні, якими володіють жінки та фірм у спільній власності жінок та чоловіків від загальної кількості, динаміка реєстрацій компаній та ФОП за 2019-2023 рр., ТОП-10 секторів серед жінок-ФОПів, частка компаній в оп-1000 компаній за виручкою у 2023 році, які мають кінцевих бенефіціарів жінок або мають серед власників як жінок, так і чоловіків, бенефіціари в ТОП-1000 компаній, керівники ТОП-1000 компаній, бухгалтери ТОП-1000 компаній, ТОП-10 секторів компаній, де власниці жінки, ТОП секторів, де власниці жінки, із ТОП-1000 компаній.

В матеріалі міститься інформація по бізнесу в Україні станом на 1 лютого 2024 року. Розглянуто наступне: кількість нових створених ФОП-ів за період з 1 лютого 2023 по 1 лютого 2024 року у порівнянні із 2021 роком, показник новостворених компаній відносно минулого року, щомісячна динаміка реєстрації бізнесу за лютий 2023 - січень 2024 року, ТОП-10 галузей ФОП-ів та компаній в період з 1 лютого 2023 до 1 лютого 2024 року, ТОП -10 міст за реєстраціями ФОП-ів в період з 1 лютого 2023 до 1 лютого 2024 року.

В матеріалі міститься дослідження бізнесу в Україні за першу половину 2024 року. Розглянуто наступне: частка опитаних СЕО, що очікують зростання доходів, очікують доходи на рівні попереднього року та прогнозують скорочення доходів за першу половину 2024 року, частка компаній, які працюють в повному обсязі мають обмеження у роботі або не працюють наразі у 2024 році, частка компаній, що виплачують заробітні плати у повному обсязі, підвищили рівень заробітних плат співробітникам та скорочують рівень оплати чи звільняють персонал у 2024 році, частка компаній, що продовжують надавати фінансову підтримку власним працівникам у лавах ЗСУ, постачають власну продукцію на потреби ЗСУ та вразливих верств населення, надають послуги, допомагають медикаментами чи постачають засоби захисту/оборони, частка компаній, які мають фінансові резерви на період більше року, на рік, на пів року та на кілька місяців, частка компаній втрати від війни яких складають до $1 млн, в діапазоні $1-10 млн та більше $10 млн, частка компаній, кількість мобілізованих в яких сягає до 10% від загальної кількості військовозобов’язаних, 10-20%, 20-30%, і більше 30% від загальної кількості військовозобов’язаних, настрої керівників компаній порівняно з 2023 роком.

В матеріалі міститься аналітична інфомрація по ринку брендів у світі. Розглянуто наступне: топ-100 найдорожчих брендів у 2024 році, сумарна вартсть топ-100 брендів, бренди, що найшвидше зростають, кількість брендів за країнами, сумарна вартість брендів за країнами.

Стаття містить огляд тенденцій у русі бізнесів внаслідок ситуації в Україні. Розглянуто такі питання: загальна кількість релокованих бізнесів, кількість українських бізнесів, які змінили регіон реєстрації з початку повномасштабного вторгнення, кількість підприємств у сфері будівництва та нерухомості, що релокувались, частка цих компаній від загальної кількості релокованих підприємств, регіони, з яких релокується бізнес, Топ -3 області за кількістю релокованих підприємств, області з найвищим відсотком прийому релокованих бізнесів.

У цьому дослідженні наведено результати оцінки бізнесу в Україні. Розглянуто таке: стан бізнесу-клімату в Україні, виклики та кризові ситуації, з якими стикається бізнес, що працює в умовах воєнного часу, дає оцінку захищеності інфраструктури та оцінку взаємодії з урядовими та військовими структурами.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку бізнесу та його стану в Україні. Розглянуто: різні аспекти впливу військових подій та міграційних процесів на сферу бізнесу в Україні, виклики бізнесу під час війни, роль та зміни у плануванні, відновлення кадрів у зв'язку з міграційними процесами, основні виклики для підприємців (збереження команди компанії), плани мігрантів та їх вплив на бізнес, проблема нестачі кадрів та шляхи її вирішення, вказівка нестачі кадрів через мобілізацію та міграцію., застосування стратегій для вирішення проблеми нестачі кадрів (внутрішні резерви, присвоєння кадрів з інших регіонів, оптимізація бізнес-процесів), очікування бізнесів від держави, головний запит українського бізнесу в державу (боротьба з корупцією), вимоги до реформ податкової та судової систем, створення привабливих умов для інвесторів, плани бізнесу на майбутнє, підвищення гнучкості у стратегії та ухваленні рішень, реакція бізнесу на війну та плани на майбутнє, оптимізм підприємців щодо щодо перспектив розвитку за умов війни, роль співробітництва бізнесу та держави у управлінні людським капіталом у вигляді створення сприятливих умов мігрантів.

Огляд розглядає стан розвитку української стартап-екосистеми, ІТ-галузі та взаємодії із закордонними компаніями. Розглянуто таке: загальна вартість українських стартапів, оцінка загальної вартості всіх українських стартапів станом на листопад 2022 року, динаміка розвитку українських стартапів, кількість активних стартапів в Україні, наявність іноземних стартапів в Україні, прояв інтересу з боку іноземних стартапів до місцевого ринку, кількість ІТ -спеціалістів в Україні, опис спиноф-компаній та їх роль в інноваційному середовищі.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація по ринку бізнесу в Україні. Розглянуто наступне: сума нових грантів від Німеччини для підтримки бізнесу в Україні, цілі використання кредитів, наявність інших грантових програм від уряду та іноземних представництв, для бізнесу в Україні, статистика по використаню кредитної програми "5-7-9%", прогнози уряду, щодо збільшення допомоги бізнесу у 2024 році.

У цьому огляді наведено аналітичну інформацію щодо роботи бізнесу в Україні. Розглянуто таке: загальна активність бізнесу, дані про те, яка кількість компаній працює в повному обсязі, виплати зарплат та бонусів, підтримка армії та гуманітарні ініціативи, фінансова стійкість компаній, рівень втрат бізнесу, рівень зайнятості в армії, страхування військових ризиків, апеляція до міжнародних та внутрішнім партнерам, результати опитування, проведеного серед топ-менеджерів, з акцентом на потреби у страхуванні та надії на доступність відповідних страхових продуктів.

Матеріал обговорює актуальність бізнесу у сфері виробництва лаваша, торкаючись питань вибору приміщення, підбору обладнання, формування персоналу, технології виробництва, маркетингу, каналів збуту, фінансових розрахунків, стартового капіталу, щомісячних витрат, потенційного доходу, а також виявляє переваги та ризики цього бізнесу.

У даному матеріалі представлені результати соціологічного опитування щодо очікувань українців щодо економічного буму в повоєнній Україні. Розглянуто таке: Частка населення, яке вважає, що створення урядом умов для іноземних інвесторів та українських підприємців є основним джерелом економічного зростання, інші джерела економічного зростання, фактори, які опитані вважають ключовими для стимулювання економічного зростання, основні тенденції чи розділи українського суспільства виявлено за результатами опитування.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку бізнесу в Україні. Розглянуто: кількість іноземних компаній, які були придбані власниками або ліквідовані резидентами України з початку 2022 року, кількість повідомлень надійшла від фізичних осіб – резидентів України та від юридичних осіб – резидентів України щодо іноземних компаній, країни, які мають найбільшу кількість іноземних компаній, де резиденти України стали власниками або ліквідували їх, основні країни, де резиденти України здійснювали операції з іноземними компаніями, структура цих операцій за частками.

У цьому дослідженні подано аналітичну інформацію щодо дослідження ринку МСБ в Україні. Розглянуто: які фактори спонукають МСБ розширювати свій бізнес на міжнародний рівень, які переваги цього процесу та які виклики можуть виникнути, диджиталізація сприяє глобалізації, як використання цифрових технологій допомагає МСБ проникнути на світовий ринок та підвищити ефективність бізнесу, глобальні амбіції, глобальні виклики, які амбіції мають МСБ з міжнародного розширення, які основні виклики стоять перед ними при цьому, макроподії та культурні виклики, освоєння міжнародних платежів та фінансів, питання міжнародних фінансів та оптимізації транскордонних операцій, попереду – яскраві можливості, можливості МСБ, які активно розширюють свою діяльність на міжнародному рівні. , інновації бізнесу для підвищення ефективності та конкурентоспроможності.

Стаття розглядає очікування бізнесу та громадян щодо економічної ситуації, а також фактори, що впливають на ці очікування. Розглянуто: Індекс очікувань діяльності бізнесу НБУ, Індекс споживчих настроїв у жовтні 2023 року, економічні очікування порівняно з минулорічними показниками.

Огляд містить коментар учасника ринку щодо психологічних наслідків війни та їх вплив на економіку України. Розглянуто: можливу кризу людського капіталу та її вплив на Україну, виникнення проблем з персоналом через міграцію, заклик на військову службу та емоційне вигоряння, потребу у розробці спільних стратегій бізнесу та держави для перекваліфікації та підготовки фахівців, необхідність піклування про військових, які повертаються з фронту та психологічної реабілітації, значимість спільних зусиль бізнесу та держави у розробці програм реабілітації та адаптації.

Матеріал містить інформацію у контексті відновлення України після періоду воєнних конфліктів та економічних труднощів. Розглянуто: розвиток економіки України, показники економічного зростання, вплив втрат за часів війни, та перспективи відновлення економіки України, підтримка та стимулювання малих та середніх підприємств, важливість розвитку переробної промисловості, стимулювання місцевих виробників та важливість купівлі українських товарів, інвестиції та підтримка, необхідність залучення інвестицій, заходи підтримки бізнесу, та використання існуючих програм та ресурсів для розвитку регіонів, децентралізація та взаємодія з місцевою владою, важливість взаємодії місцевої влади та громадянського суспільства для швидкого прийняття рішень та надання допомоги населенню в умовах війни, цифрові інструменти аналізу економічного потенціалу регіонів, можливості використання цифрових інструментів та аналітики для розвитку регіонів, питання регіональної політики та важливість розвитку регіонів для відновлення України.

У матеріалі розглядається поточний стан економіки України та фактори, що сприяють її відновленню, незважаючи на військові конфлікти. Ось ключові питання, розглянуті у статті: зростання ВВП у вересні 2023 р., фактори зростання, динаміка сфери послуг та виробництва, інші фактори, обмеження зростання, позитивні тенденції у відновленні економіки України та фактори, що сприяють цьому відновленню, незважаючи на складні обставини.

Зв'язатися з нами