У матеріалі представлені результати моніторингу вебдоступності сайтів державних органів влади в Україні. Розглянуто: перелік помилок з базою доступності сайтів державних органів влади та реккомендації щодо їх виправлення.

В огляді наведено результати моніторингу вебдоступності сайтів державних органів влади в Україні. Розглянуто: ситуація з базовою доступністю державних сайтів, цифрові бар'єри та онлайн-ресурси, найбільш поширені проблеми базової доступності та запропоновані рекомендації, як виправити кожну з них.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо вебдоступності державних сайтів в Україні. Розглянуто: інформацію про результати моніторингу, складові базової доступності, опис найпоширеніших проблем базової доступності, виявлених на сайтах державних органів під час аналізу, головні рекомендації для розпорядників сайтів щодо того, як підвищити доступність їх веб-ресурсів.

В огляді наведено результати дослідження досвіду, довіри, доступності електронних послуг в Україні. Розглянуто: думки дорослого населення з приводу досвіду отримання державних послуг, а також потреб та побажань, пов'язаних з отриманням державних послуг в електронному вигляді, соціально-демографічний портрет користувачів/чек та тих, хто не отримував електронні послуги, причини, чому люди не використовували послуги в електронному вигляді, аспекти, які є важливими при отриманні електронних послуг, сфери, де населення хотіло б мати додаткові або кращі електронні сервіси, досвід респондентів в електронних послугах, джерела інформації, способи формування навичок використання електронних послуг.

У матеріалі представлена інформація щодо результатів дослідження стану цифрової доступності в Україні на вересень 2021 рік. Розглянуто: інформацію про найпоширеніші проблеми сайтів та порталів державних органів, де надаються електронні послуги громадянам та громадянкам, список головних рекомендацій для підвищення цифрової доступності в країні.

У матеріалі представлена ​​інформація за результатами використання публічних коштів органами місцевого самоврядування та обласними комунальними лікарнями у липні-серпні 2021 року. Розглянуто: наявність внутрішніх НПА, що регулюють питання оприлюднення інформації на Порталі, результати моніторингу дотримання вимог законодавства про оприлюднення інформації на Єдиному вебпорталі використання публічних засобів, особливості виконання вимог Закону № 183 про оприлюднення інформації на Порталі ЗМС, особливості виконання вимог на Порталі ДКЛ.

Публікація містить інформацію щодо результатів моніторингу стану виконання законодавства про доступ до публічної інформації в регіонах України. Розглянуто: тенденції та рекомендації за 3 роки (2019-2021 рр.), обробка розпорядниками запитів у письмовій формі, в усній формі, рівень оприлюднення розпорядниками інформації на офіційних сайтах, рівень оприлюднення розпорядниками наборів відкритих даних, своєчасність оприлюднення даних інформації на порталі, визначення відповідальної особи за оприлюднення інформації на порталі, повнота поданої інформації.

У публікації представлені результати моніторингу діяльності органів місцевого самоврядування як розпорядників публічної інформації в Україні з червня по липень 2021 року. Розглянуто: оцінка стану виконання законодавства про доступ до публічної інформації, аналіз тенденцій, виявлених протягом моніторингів 2019, 2020 та 2021 років.

В огляді наведено результати моніторингу вебдоступності сайтів державних органів влади в Україні в 2021 році. Розглянуто: думки дорослого населення щодо досвіду отримання державних цифрових послуг, потребы та побажаня, пов'язаних з отриманням державних послуг в електронному вигляді.

Зв'язатися з нами