Стаття висвітлює важливі аспекти зеленої енергетики в контексті сучасних подій в Україні з огляду на її воєнну ситуацію та стратегічні цілі в розвитку сектору енергетики. Розглянуто наступне: взаємозв'язок відбудови України, вступу до ЄС та розвитку зеленої енергетики, прискорений перехід на ВДЕ під впливом війни, розвиток відновлювальних джерел енергії в Європі, зростання використання вітрової та сонячної енергії в Європі, яке перевищує використання газу, зокрема в контексті досягнення цілей з підвищення частки ВДЕ до 2030 року, реалії в Україні, цілі з використання ВДЕ (до 2030 року) в Україні порівняно з ЄС, вплив на екологію й економіку, інвестиції в розвиток ВДЕ.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку заправок в Україні. Розглянуто: як одна із мереж заправок стала лідером на ринку під час повномасштабного вторгнення, лояльність та інші дослідження для залучення та збереження клієнтів, показники використовуються для виміру успіху на ринку, роль безконтактної оплати та її впровадження в АЗК, продаж непаливних продуктів, зокрема, їжі, як важливий аспект бізнесу компанії, інвестиції в зарядні станції та розвиток цього напряму, інцидент із забрудненням бензину водою та реакція компанії на нього, підходи до інновацій та пропозиції від персоналу, соціальна відповідальність компанії та ініціатива ОКО за ОКО для підтримки ЗСУ.

У даному матеріалі представлена інформація щодо трендів світового ринку інвестування у відновлювані джерела енергетики у 2022 році. Розглянуто: стан та тренди інвестицій в енергетику, прогнози щодо зростання інвестицій у ВІЕ у 2022 році, глобальні витрати на чисту енергію, регіональні відмінності ринків, інвестиційна спрямованість на найближчі проекти, зростання цін на важливі корисні копалини, кількість нових вугільних електростанцій у 2021 році. , інвестицій у накопичення енергії в акумуляторах.

У звіті представлені результати опитування респондентів щодо ринку зеленої енергетики України. Розглянуто: ставлення населення України до відновлюваних джерел енергії, відношення населення України до малої генерації відновлюваних джерел енергії, встановлення та використання малої генерації джерел енергії, що відновлюються, використання потужностей ВДЕ без електропостачання, висновки.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку зеленої енергетики України. Розглянуто: огляд, структура та аналіз добровільних вуглецевих ринків, ціноутворення на вуглецевих ринках – основні принципи, категорії чи кошики вуглецевих кредитів, створення добровільної компенсації, продаж добровільної компенсації, огляд можливостей та викликів добровільного вуглецевого ринку, потенційні можливості політик добровільного вуглецевого ринку та у сільському та лісовому господарстві, висновки для українського ринку, огляд деяких ринків вуглецевого землеробства в Європі та світі, знайомство з обов'язковими/регульованими вуглецевими ринками, пояснення структури системи торгівлі викидами (СТВ): 10 кроків, які слід розглянути, та уроки на майбутнє для України, європейська система торгівлі викидами (СТВ-ЄС), тенденції та прогнози європейської системи торгівлі викидами, системи торгівлі викидами та «доповнюючі» політики – роль, взаємодія та екосхеми, результат-орієнтовані механізми підтримки вуглецевого землеробства в ЄС, інші результати дослідження.

У даному маркетинговому дослідженні представлені результати дослідження ринку палива для автомобілів та споживчої поведінки в Україні. Розглянуто: частка українців, які вказали, що самостійно володіють автомобілем, споживча поведінка власників авто, частота користування автомобілем, зміна частоти використання після 24 лютого, причини відмови від пересування на автомобілі, зміна споживчої поведінки у разі підвищення цін на паливо, ціни на паливо Україні, порівняння сприйняття цін споживачами та реальної вартості, ТОП-10 АЗС для українців, плани українців на купівлю електромобіля в майбутньому.

В огляді представлені результати дослідження готовності українців до майбутнього опалювального сезону та існуючі практики енергозбереження. Розглянуто: думку українців щодо впливу енергетичної війни Росії на опалювальний сезон в Україні, плани на скорочення споживання енергоресурсів, практики енергозбереження впроваджено українцями після 24 лютого 2022 року, готовність українців до опалювального сезону, заходи з підготовки до, готуються до майбутнього опалювального сезону, плани на переїзд до приватного будинку, комфортна температура перебування у зимовий період.

У цьому звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку зайнятості в енергетичному секторі України у 2021 році. Розглянуто таке: соціально-демографічний потенціал жінок щодо ефективної зайнятості в енергетиці, загальна характеристика зареєстрованого ринку праці енергетики та передумови вагомості гендерної структури попиту та пропозиції як факторів його збалансованості, вклади секторів переважно чоловічої, переважно жіночої зайнятості та сектора з відносно збалансованою гендерною структурою в масштаби активного попиту та пропозиції праці в енергетиці, напруга в секторах ринку праці зайнятості, структура секторів переважно жіночої, переважно чоловічої зайнятості та сектора з порівняно збалансованою гендерною структурою зайнятості, розрахункова гендерно-дезагрегована оцінка напруги на ринку праці в енергетиці, гендерна характеристика професійної освіти сфери енергетики, аналіз інституційних умов забезпечення гендерної рівності на підприємствах енергетики.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку бензину в Україні та деяких країнах світу на 2021 рік. Розглянуто: зміна ціни на пальне у першій половині 2021 р. стосовно минулого року, скільки літрів бензину можуть купити українці на середньостатистичну заробітну плату.

В огляді наведено результати аудиту АЗС України. Розглянуто: трійка лідируючих заправок серед українців, топ-5 часто згадуваних брендів, частка українців, які користуються 1-2 заправками, частка опитаних, які цілеспрямовано їдуть на улюблену АЗС, частка опитаних, які п'ють на заправках кави, частка учасників, що користуються програмами комунікаційна стратегія брендів

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо розподілу енергетичних ресурсів та технологій. Розглянуто: результати дослідження можливостей використання розподілених енергетичних ресурсів в Україні, рекомендації, спрямовані на створення в Україні регуляторного та економічного середовища, за якого розподілені енергетичні ресурси та технології не лише зможуть бути масово впроваджені, та й створюватимуть цінність для своїх безпосередніх власників та для суспільства.

В огляді представлена аналітична інформація щодо цін на бензин в Україні та деяких країнах світу у 2020 році. Розглянуто: зміна вартості пального у світі Україні, скільки літрів пального можуть дозволити собі українці у 2020 році, світовий рейтинг індексу бензину.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку енергетики. Розглянуто наступне: стандарти гендерної рівності на енергетичному ринку праці України, гендерна сегрегація на енергетичному ринку праці, доступ до керівних посад, гендерний розрив в оплаті праці, умови праці, доступ до професії через здобуття освіти, рівність можливостей жінок і чоловіків в енергетиці: результати енергетики рекомендації.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо оцінювання та розвитку інституційної спроможності організацій у гендерній сфері: від концептуальних засад до практики впровадження гендерно чутливих процедур управління розвитком організацій в енергетиці. Розглянуто таке: інструкція з інтеграції гендерних підходів при розробці нормативно-правових актів, методичні рекомендації з оцінки гендерного впливу галузевих реформ, керівництво для державних службовців з інструментів впровадження гендерного підходу, жінки та чоловіка в енергетичному секторі України.

Зв'язатися з нами