Цей огляд містить інформацію про будівництво в Україні заводу будівельних сумішей. Розглянуто: передумови, плани та терміни будівницва; кількість робочих мість на 1 етапі; вартість інвестицій в проект; план по кількості виробництва продукції на рік; інформація про компанію.

Цей огляд містить інформацію про постачання вапна залізничними маршрутами до України в січні 2023 року. У ньому розглядаються такі аспекти: обсяги поставок, зміни порівняно з попередніми роками, зменшення обсягів поставок вапна порівняно з попередніми періодами, викликане військовим конфліктом та змінами попиту, основні споживачі вапна, які використовують залізничні маршрути для поставок, аналіз структури ринку постачальників вапна включаючи основні компанії-постачальники та їх частки у загальних поставках.

Огляд містить дані щодо постачання вапна залізничними дорогами в Україну за період з січня по лютий 2023 року. У ньому представлені наступні аспекти: інформація про поставки, зміни в обсягах та динаміка порівняно з попередніми роками, зниження обсягів поставок вапна порівняно з попередніми періодами внаслідок впливу військового конфлікту та зміни у попиті, основні споживачі вапна, які використовують залізничні маршрути для поставок , переважно підприємства металургійної галузі, аналіз структури ринку постачальників вапна, включаючи основні компанії-постачальники та їх частки у постачаннях.

Огляд містить дані щодо постачання вапна залізничними дорогами в Україну за період з січня по березень 2023 року. У ньому представлені наступні аспекти: інформація про поставки, зміни в обсягах та динаміка порівняно з попередніми роками, зниження обсягів поставок вапна порівняно з попередніми періодами внаслідок впливу військового конфлікту та зміни у попиті, основні споживачі вапна, які використовують залізничні маршрути для поставок , переважно підприємства металургійної галузі, аналіз структури ринку постачальників вапна, включаючи основні компанії-постачальники та їх частки у постачаннях.

Звіт включає дані щодо постачання вапна залізничними дорогами в Україну за період з січня по квітень 2023 року. У ньому представлені наступні аспекти: інформація про поставки, зміни в обсягах та динаміка порівняно з попередніми роками, зниження обсягів поставок вапна порівняно з попередніми періодами внаслідок впливу військового конфлікту та зміни у попиті, основні споживачі вапна, які використовують залізничні маршрути для поставок , переважно підприємства металургійної галузі, аналіз структури ринку постачальників вапна, включаючи основні компанії-постачальники та їх частки у постачаннях.

Ця стаття розглядає раптове зростання попиту на пісок у світі та його причини. Розглянуто таке: попит на пісок у світі, вплив зростання цін на пісок на вартість будівельних матеріалів та товарів, фактори, які призвели до обмежень та заборон на експорт цього природного ресурсу в деяких країнах, проблеми з незаконним видобутком піску, глобальна динаміка попиту на пісок та його вплив на економіку та навколишнє середовище.

Огляд містить результати дослідження ринку поставок вапна залізничними маршрутами в Україну за період з січня по травень 2023 року. У ньому представлені: дані про поставки, зміни обсягів та тенденції порівняно з попередніми роками, зниження поставок вапна порівняно з попередніми періодами через вплив військового конфлікту та зміну попиту, основні споживачі вапна, які використовують залізницю для поставок, в основному це підприємства металургійного комплексу, структура ринку постачальників вапна, основні компанії-постачальники та їх частки у постачаннях.

Стаття наводить інформацію про придбані однією з будівельних компаній ринку. Надано інформацію про ділянки та спеціальні дозволи на видобуток піску, а також вказує на те, що ці ділянки знаходяться у різних регіонах України, включаючи Київську область, Херсонську область та інші.

У цій статті розглядається питання про різке зростання попиту на пісок у світі та збільшення його цін. Стаття пояснює причини цього явища, а саме великий попит на пісок у будівництві, промисловості, виробництві скла та мікросхем, а також збільшення інфраструктурних проектів у різних країнах, проблеми, пов'язані з незаконним видобутком піску та його впливом на навколишнє середовище, ситуація з піском в Україні .

Цей огляд представляє результати дослідження ринку поставок вапна залізничними маршрутами в Україні за період з січня по липень 2023 року. Представлені: дані про поставки, зміни обсягів та тенденції порівняно з попередніми роками, зниження поставок вапна порівняно з попередніми періодами через вплив військового конфлікту та динаміку попиту, основні споживачі вапна через залізницю – підприємства металургійного комплексу, структура ринку постачальників вапна, основні компанії-постачальники та його частки у поставках.

В даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку піску в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку піску, основна сфера використання піску, динаміка цін на пісок, ситуація на ринку піску у світі, коментар експерта з основних тенденцій ринку піску в Україні.

У цьому звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку будівельних сумішей в Україні в 2022 році. Розглянуто наступне: карта основних гравців ринку сухих будівельних сумішей в Україні, частка втрачених виробничих потужностей, кількість нових заводів, що будуються, прогнози динаміки ринку сухих будівельних сумішей в Україні з 2021-2022 рр., динаміка продажів та виробництва ССС з 2021-2022 рр. ., структура продажів по каналах збуту, топ основних гравців ринку, динаміка ринку в цілому та по групах, динаміка та структура продажів матеріалів для укладання плитки, динаміка матеріалів для укладання підлоги, структура та динаміка продажів штукатурки, укладання каменю, засобів для гіпсового декору, динаміка сегмента фасадної фарби, теплоізоляції, сегмента матеріалів для утеплення фасадів.

У цьому матеріалі розглядаються зміни у постачанні вапна та вапняку залізничним транспортом в Україну протягом 10 місяців 2022 року, особливості їх зниження, а також вплив повномасштабної війни на ці поставки, загальну картину стану ринку та основні тенденції.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку вапна в Україні за підсумками січня-грудня 2022 року. Розглянуто наступне: основні зміни та динаміка спаду ринку вапна України у звітному 2022 році, постачання вапна залізницею у січні-грудні, приріст до показника АППГ, основні споживачі та постачальники вапна залізничним.

Представлений матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку вапна в Україні за підсумками січня-листопада 2023 року. Розглянуто наступне: дані про ключові тенденції та зміни на цьому ринку за вказаний період часу, динаміка ринку вапна, обсяги поставок, основні споживачі та постачальники, концентрація на ринку.

Цей матеріал є аналітичним звітом про ринок вапна в Україні за січень-жовтень 2022 року з фокусом на його залізничні постачання. У тексті представлена: інформація про зміни та динаміку на ринку вапна протягом цього періоду, обсяг поставок вапна, основні сегменти споживачів та постачальників, а також тенденції, що вплинули на цей ринок.

Цей огляд надає аналітичну інформацію про ринок вапна в Україні за січень-вересень 2022 року. У ньому проводиться аналіз обсягів поставок вапна залізницею у 2021 році, а також обсягів поставок вапна у вересні та з початку поточного року, разом з динамікою змін до кінця вересня 2021-го, основні галузі, які використовують вапно у своїй діяльності, а також основні постачальники та споживачі цього матеріалу.

Цей огляд надає аналітичну інформацію про ринок вапна в Україні за січень-серпень 2022 року. У ньому здійснюється аналіз обсягів поставок вапна залізницею за 2021 рік, оцінюються обсяги поставок вапна у серпні та за весь поточний рік, а також розглядається динаміка змін, ключові галузі, які використовують вапно у своїй діяльності, а також основним постачальникам та споживачам цього матеріалу. 

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку вапна в Україні за січень-липень 2022 року. У ньому аналізуються обсяги поставок вапна залізницею за 2021 рік, обсяги поставок вапна в липні і з початку року, а також динаміка до кінця першого півріччя. Особлива увага приділяється основним галузям, які використовують вапно у своїй діяльності, а також основним постачальникам та споживачам цього матеріалу.

Зв'язатися з нами