В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку міцного алкоголю в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: чому не працює новий закон для виробників міцного крафту, кількість крафтовиків в Україні станом на травень 2024 року, річна місткість тіньового ринку міцного крафтового алкоголю, яким чином затримка юридичних аспектів закону шкодить розвитку галузі крафту міцного алкоголю, ринкове ціноутворення крафтових напоїв в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пива в Україні за січень 2024 року. Розглянуто наступне: імпорт та експорт пива за 2021 - січень 2024 року, найбільші торговельні партнери України в 2023, 2021 та січні 2024 років в секторі пива, причини збільшення імпорту пива в Україну, великі ринки збуту українського пива в 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пива в Україні за кінець 2023 - початок 2024 року. Розглянуто наступне: частка українців, яка час від часу п’є пиво, вино та міцний алкоголь, середнє споживання пива дорослими жителями України, портрет споживача пива, динаміка виробництва пива в Україні за 2021-2023 рр., імпорт/експорт пива до/з України за 2021-2024 рр.,імпорт пива у січні 2024 року у порівнянні із січнем 2023 року, найбільші торговельні партнери України в сегменті пива в 2023 році у порівнянні із 2021 роком, найбільші ринки збуту українського пива, тренди пива в категорії "світлий лагер", структура росту продажів за сортами пива в 2022 до 2021 та 2023 до 2022 рр., вплив тренду здорового способу життя на ринок пива.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку експорта вина в Україні. Розглянуто наступне: як змінювався експорт українського вина за останні шість років, український експорт вина та вермутів пляшками та балком у 2021-2023 рр., які країни купували найбільше українського вина протягом 2021-2023 рр., кількість проведених презентацій з дегустаціями за 2023 рік, кількість представлених виноробень наприкінці 2023 року на ринку країн Балтії, Швеції, Великої Британії, США, кількість країн в які виконується експорт українських вин, мета та виклики що стоять перед українськими виноробами.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пива в Україні. Розглянуто наступне: експертна оцінка обсягу виробництва пива в Україні (крім пива безалкогольного з умістом спирту до 0,5 об.%) за 12 місяців 2023 року, співвідношення до аналогічного періоду 2022 та 2021 років.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пива в Україні. Розглянуто наступне: обсяг виробництва пива по Україні, площі вирощування хмелю в Україні, порівняння показників аналогічного періоду 2021 та 2022 років

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вина в Україні. Розглянуто наступне: вартість винного заводу на аукціоні, склад активів винзаводу, новий власник заводу.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вина в Україні. Розглянуто наступну: доля індустрії під час війни, вплив війни на виробництво, кількість виробників у сфері, подальші перспективи для індустрії,державні економічно-нормативні стимули, глобальний сплеск уваги до українських вин.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку бренді та коньяку в Україні. Розглянуто наступне: імпорт коньячних спиртів для виробництва коньяків України, причини поганого розвитку коньячного виробництва в Україні, історія розвитку виробництва коньяків у колишньому СРСР та в Україні, найменування коньяків України, основні відмінні риси технології коньяків у Франції та в Україні, порівняння умов у Франції та Україні, що впливають на індустрію, технологічне та дистиляційне обладнання, роль спиртокура, бочок та деревини, національна система контролю якості коньяків та бренді України, контроль якості й автентичності коньяків та арманьяків, вдосконалення технології виробництва коньяків та бренді України.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку горілки в Україні. Розглянуто наступне: обсяги споживання алкоголю, показник споживання міцних напоїв, світовий ринок горілки,експорт алкогольної продукції, виклики під час війни, питання тренду.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку алкогольних напоїв. Розглянуто наступне: експорт алкогольних напоїв з України 2022, експортний виторг від вина та горілки, загальні продажі алкоголю.

В матеріалі міститься інформація по ринку алкогольних напоїв. Розглянуто наступне: розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв, перелік нормативних документів, що регулюють мінімальні ціни на алкоголь.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку спирту в Україні. Розглянуто таке: статистика продажів спиртзаводів у 2023 році, які компанії купують спиртзаводи та які їх основні види діяльності, які області та фабрики були продані і хто був покупцем у кожному конкретному випадку, основна мета або вид діяльності компаній, що купують спиртзаводи (біоетанол, горілка, нерухоме майно), переваги спиртзаводу як майданчика з комунікаціями для інвесторів.

У даному матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо розвитку одного з брендів на ринку горілки. Розглянуто: історія та розвиток бренду, ключові етапи в становленні бренду, стратегії для експансії на світових ринках, цінності компанії, що передаються співробітникам, переваги й особливості роботи, експорт і глобальні ринки, розвиток експортних напрямків компанії, ринки, на які спрямовано продукцію компанії, специфіка роботи в умовах воєнного конфлікту, заходи для підтримки співробітників у складних умовах, глобальне визнання та плани на майбутнє.

У цьому матеріалі подано аналітичну інформацію щодо ринку пива в Україні. Розглянуто наступне: як розвивається українська крафтова броварня та які стратегії вона обирає для виходу на європейські ринки, які виклики та перешкоди стоять перед маленькими українськими брендами під час виходу на нові іноземні ринки, які стратегії просування крафтового пива за кордоном обирає в умовах обмеженого бюджету, які чинники сприяють успіху українських крафтових брендів на зовнішніх ринках, та як вони конкурують з масовими виробниками.

В матеріалі представлена аналітична інформація про вподобання українців у виборі пива за 2023 рік. Розглянуто наступне: частота вживання пива, обрані бренди, типи пива, місця покупок та звички споживання серед українців.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо власників провідних маркетів розливного пива в Україні Розглянуто: опис діяльності, роки і міста заснування компаній та відомості про власників, інформацію про кількість магазинів, їх формат.

У матеріалі представлені статистичні дані щодо ринку пива в Україні за підсумками січня-серпень 2023 року. Розглянуто: обсяг виробництва пива, коментарі операторів ринку, порівняння з показниками січень-серпень 2021 року, площі вирощування хмелю.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо мінімальних цін на алкоголь. Розглянуто наступне: останнє оновлення мінімальних цін на алкоголь, сегментація алкоголю по мінімальним цінам та визначення кодів виробів згідно з УКТЗЕД.

В огляді представлена аналітична інформація про власників найбльших магазинів алкоголю в Україні. Розглянуто наступне: кількість магазинів, формат, інформація про діяльність та власників, роки та міста заснування компаній.

Зв'язатися з нами