В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку тютюнових виробів в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: продажі магазинами безмитної торгівлі (duty free) тютюнових виробів на один касовий чек в Україні з жовтня 2023 року по березень 2024 року порівняно з аналогічними періодами 2022 і 2023 років, загальний обсяг реалізації тютюнових виробів з жовтня 2023 року по березень 2024 року порівняно з аналогічними періодами 2022 і 2023 років, середній обсяг алкогольних напоїв на один касовий чек та обсяг реалізації продукції з жовтня 2023 року по березень 2024 року порівняно з аналогічними періодами 2022 і 2023 років.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку тютюнових виробів в Україні. Розглянуто наступне: середньорічний рівень нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні в 2023 році, обсяг тіньового ринку сигарет в Україні, втрати бюджету від несплачених податків, рівень нелегальної продукції в жовтні 2023 року, за рахунок чого відболося збільшення загального рівня нелегальної продукції в Україні, лідери за рівнем розповсюдження нелегальної продукції в обласному розрізі.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку тютюнової галузі України. Розглянуто: причини, з яких тютюнова галузь в Україні є однією з найвигідніших аграрних бізнесів, згадується про вирощування тютюну в різних регіонах України, а також його популярність і ціни, середня врожайність тютюну в Україні та як впливає на доходи фермерів, врожайність та доходи, які можна отримати від вирощування тютюну на гектарі, аспекти тютюнового бізнесу тіньові і чому вони привертають увагу відомих тютюнових компаній, проблема тіньового сектора в тютюновій галузі та його можливі наслідки, причини та наслідки вирощування тютюну як підакцизного товару в Україні, податкові аспекти та проблеми з тютюнової галузі, кроки для боротьби з тіньовим тютюном, зокрема, на плантаціях тютюну, можливий шлях розвитку малих господарств у вирощуванні тютюну.

Матеріал розглядає оцінку рівня тіньової економіки (або тіні) у різних галузях, з фокусом на тютюнової промисловості, а також аналізує цей рівень у динаміці за роками.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку сигарет в Україні. Розглянуто: стан та новини тютюнового ринку, коментарі учасника ринку, загальна оцінка збитків від роботи нелегальних гравців, порівняння цін на безакцизні/акцизні сигарети, ціна пачки сигарет медіум-класу протягом 2022 року, збитки для легальних гравців ринку.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку цигарок та алкоголю в Україні станом на червень 2022 року. Розглянуто: стан та новини ринку, динаміка цін на алкогольні напої за видами, динаміка цін на українські сигарети з фільтром, із фільтром медіум класу, з фільтром преміум класу.

У звіті подано Індекс втручання тютюнової промисловості 2021 року. Розглянуто: рівень ролі тютюнової промисловості у розробці політики, діяльність тютюнової індустрії під прикриттям соціальної корпоративної відповідальності, привілеї тютюнової індустрії, форми «необов'язкової, нав'язливої» взаємодії, прозорість ринку, профілактичні заходи.

У даному звіті наведено результати дослідження ринку незаконної торгівлі тютюновими виробами в Україні за підсумком травня 2021 р. Розглянуто: збитки економіки країни від незаконної торгівлі, обсяг підробленої продукції та незаконно ввезеної з лютого 2017 по травень 2021 рр. , огляд нелегальних марок сигарет, продаж регіонах, основні канали збуту, джерела нелегальної продукції, короткі висновки.

У публікації представлена інформація щодо результатів моніторингу нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні за підсумками 2 хвилі досліджень 2021 року. Розглянуто: стан та динаміка нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні, сума збитків бюджету, канали продажу незаконної продукції, найпоширеніші марки контрабандних сигарет.

У цьому огляді наведено результати дослідження ринку незаконної торгівлі тютюновими виробами в Україні за підсумками лютого 2021 р. Розглянуто: збитки економіки країни від незаконної торгівлі, обсяг підробленої продукції та незаконно ввезеної з лютого 2017 по лютий 2021 рр. , огляд нелегальних марок сигарет, продаж по регіонах, основні канали збуту, джерела нелегальної продукції, короткі висновки.

У матеріалі представлено інформацію щодо результатів моніторингу нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні за підсумками 1 хвилі досліджень 2021 року. Розглянуто: стан та динаміка нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні, сума збитків бюджету, канали продажу незаконної продукції, найпоширеніші марки контрабандних сигарет.

В даному огляді представлені результати дослідження ринку незаконної торгівлі тютюновими виробами в Україні за підсумками жовтня 2020 р. Розглянуто: збитки економіки країни від незаконної торгівлі, обсяг підробленої продукції та незаконно ввезеної з лютого 2017 по жовтень 2020 рр. , огляд нелегальних марок сигарет, продаж по регіонах, основні канали збуту, джерела нелегальної продукції, короткі висновки.

В огляді представлено інформацію щодо результатів моніторингу нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні за підсумками 4 хвилі досліджень 2020 року. Розглянуто: стан та динаміка нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні, сума збитків бюджету, канали продажу незаконної продукції, найпоширеніші марки контрабандних сигарет.

У цьому огляді наведено результати дослідження ринку незаконної торгівлі тютюновими виробами в Україні за підсумком серпня 2020 р. Розглянуто: збитки економіки країни від незаконної торгівлі, обсяг підробленої продукції та незаконно ввезеної з лютого 2017 по серпень 2020 рр. , огляд нелегальних марок сигарет, продаж по регіонах, основні канали збуту, джерела нелегальної продукції, короткі висновки.

У матеріалі представлено інформацію щодо результатів моніторингу нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні за підсумками 3 хвилі досліджень 2020 року. Розглянуто: стан та динаміка нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні, сума збитків бюджету, канали продажу незаконної продукції, найпоширеніші марки контрабандних сигарет.

У даному звіті наведено результати дослідження ринку незаконної торгівлі тютюновими виробами в Україні за підсумками червня 2020 р. Розглянуто: збитки економіки країни від незаконної торгівлі, обсяг підробленої продукції та незаконно ввезеної з лютого 2017 по червень 2020 рр. , огляд нелегальних марок сигарет, продаж по регіонах, основні канали збуту, джерела нелегальної продукції, короткі висновки.

У публікації представлена інформація щодо результатів моніторингу нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні за підсумками 2 хвилі досліджень 2020 року. Розглянуто: стан та динаміка нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні, сума збитків бюджету, канали продажу незаконної продукції, найпоширеніші марки контрабандних сигарет.

В даному огляді представлені результати дослідження ринку незаконної торгівлі тютюновими виробами в Україні за підсумками лютого 2020 р. Розглянуто: збитки економіки країни від незаконної торгівлі, обсяг підробленої продукції та незаконно ввезеної з лютого 2017 по квітень 2020 рр. , огляд нелегальних марок сигарет, продаж по регіонах, основні канали збуту, джерела нелегальної продукції, короткі висновки.

У матеріалі представлено інформацію щодо результатів моніторингу нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні за підсумками 1 хвилі досліджень 2020 року. Розглянуто: стан та динаміка нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні, сума збитків бюджету, канали продажу незаконної продукції, найпоширеніші марки контрабандних сигарет.

В огляді представлено інформацію щодо результатів моніторингу нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні за підсумками 6 хвилі досліджень 2019 року. Розглянуто: стан та динаміка нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні, сума збитків бюджету, канали продажу незаконної продукції, найпоширеніші марки контрабандних сигарет.

Зв'язатися з нами