В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку комп'ютерів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: топ 25 компаній з виробництва комп'ютерів і периферійного устатковання в Україні за березень 2024 року.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку ПК у світі за підсумками 1 кварталу 2023 року. Розглянуто: динаміка глобального постачання персональних комп'ютерів в 1 кв. 2023 р., кількість поставлених робочих станцій в 1 кварталі, причини скорочення поставок, п'ять основних світових постачальників, короткі висновки.

У даній публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку фірм графічних планшетів в Україні на 2018 рік. Розглянуто: Топ-5 найкращих фірм графічних планшетів, місце бренду у рейтингу, найменування, характеристика у рейтингу.

У цьому огляді представлені аналітичні відомості щодо найбільш популярних девайсів в Україні за підсумками 1 півріччя 2018 року. Розглянуто: топ брендів ноутбуків, планшетів та електронних книг, частки брендів у загальній структурі за категоріями.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку девайсів України. А саме: топ популярних моделей ноутбуків серед українців, топ-5 популярних моделей PocketBook.

В огляді представлені відомості щодо ринку ноутбуків України. Розглянуто: топ-10 топових ноутбуків, призначених для різних завдань за 2017 рік, переваги та недоліки моделей, що увійшли до рейтингу, технічні характеристики, короткі висновки.

У цій статті наведено відомості щодо ринку персональних комп'ютерів України за підсумками 1 півріччя 2017 року. Розглядається таке: обсяг поставлених пристроїв за підсумком 1 півріччя, порівняння з показником АППГ, фактори, що вплинули на зростання постачання, питома вага тендерних закупівель у загальній структурі, структура постачання за видами ПК.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку ноутбуків України, а саме: стан та тенденції українського ринку ноутбуків, темпи скорочення ринку ноутбуків у 2 та 3 кв., топ-5 популярних ноутбуків на ринку та їх коротка характеристика.

Стаття містить аналітичні дані щодо ринку персональних комп'ютерів України за підсумками 2015 року, розглядається: обсяг українського ринку ПК за підсумками 2015 р., темп його скорочення у звітному періоді, структура купівлі за видами ПК, частка покупок ноутбука за 4 кв., динаміка ринку ПК та ноутбуків з 1995-2015 рр., тенденції світового ринку ПК.

У звіті представлено аналітичну інформацію щодо ринку планшетів та смартфонів України за підсумком 2015 року, а саме: обсяг поставок планшетів та смартфонів в Україну за підсумком року, зміну обсягів поставок у річному обчисленні, обсяг поставок цих пристроїв у 4 кв., структуру поставок за видами пристроїв, фактори, що формують попит, стислі прогнози на 2016 р.

В даному огляді подано звітну інформацію щодо ринку персональних комп'ютерів України за підсумком 2015 року. Розглянуто таке: обсяг українського ринку ПК, зміна його обсягу у річному порівнянні, структура ринку за видами ПК, розмір ринку 4 кв. року, обсяг та темпи зростання поставок ПК в Україну в 4 кварталі, темп скорочення ринку портативних ПК у 4 кв, порівняння обсягу ринку з попередніми періодами.

У дослідженні міститься інформація щодо ринку планшетів за результатами 2015 року, представлено наступне: обсяг продажів планшетів на ринку за рік, темп скорочення його в аналізованому періоді, темп скорочення постачання Apple, динаміка скорочення частка компанії на ринку в 2014/15 рр., темп скорочення поставок та долина ринку Samsung, частка ринку, яку займає компанія Lenovo.

Робота містить аналітичну інформацію щодо ринку планшетів України за підсумками 2015 року. Розглянуто: темпи скорочення ринку планшетів та смартфонів за підсумками року, обсяг поставок планшетів в Україну в 3 кв., зміна обсягу поставок у річному порівнянні, тенденції ринку, середня вартість планшетів, причини падіння попиту на планшети, темп скорочення поставок смартфонів у 3 кв. , частка смартфонів у кількості терміналів, середні ціни на смартфони.

В аналітичному огляді міститься інформація щодо ринку персональних комп'ютерів України за підсумками 4 кварталу 2014 року. Представлені такі показники: обсяг ринку персональних комп'ютерів у 4 кварталі, його зміна у річному порівнянні, обсяги поставок ПК та ноутбуків, темпи їх скорочення у звітному періоді, поквартальна динаміка українського ПК ринку з початку 2014 року, зміни обсягів даного ринку у світовому географічному розрізі по підсумку року.

В аналітичному дослідженні наведено дані щодо ринку планшетів за підсумком 2014 року. Представлено такі показники:  обсяг поставок планшетів в Україну протягом жовтня-грудня 2014 року, темп його скорочення у річному порівнянні, загальний обсяг ринку планшетних комп'ютерів загалом за 2014 рік, темп збільшення поставок пристроїв категорії "white box", динаміка планшетного ринку з 4Q 2013 року, структура ринку вартості планшетних пристроїв, короткий прогноз на 2015 рік, характеристика ринку Центральної та Східної Європи, ключові причини уповільнення зростання ринку планшетів.

Дослідження ринку, представлене у цьому огляді, містить інформацію щодо персональних комп'ютерів України в 1 кв. 2014 року. Представлено наступне: обсяг постачання персональних комп'ютерів протягом січня-березня 2014 року, поквартальна динаміка ринку ПК України, головні причини зниження постачання ПК в Україну, частка десктопів у загальній структурі поставок, сукупна частка локальних виробників у даному сегменті, перелік лідерів ринку портативних пристроїв частка ринку, яку вони контролюють, темпи спаду поставок у Росії та Казахстані, країни Центральної та Східної Європи, короткі прогнози на 1 півріччя поточного року.

Аналітичний звіт, поданий у цій статті, містить інформацію щодо ринку персональних комп'ютерів України за підсумками 3 кварталу 2015 року. Представлено наступне: обсяг постачання ПК протягом липня-вересня поточного року, його зміна у річному зіставленні, показники постачання настільних систем та ноутбуків у звітному періоді, їх зміна у річному порівнянні, тенденції ринку, поквартальна динаміка українського ринку ПК з 1 чверті минулого року, обсяг поставок загалом за 2015 рік, та обсяг його скорочення у річному порівнянні, згідно з прогнозами.

Дані аналітичної статті містять інформацію щодо світового ринку персональних комп'ютерів у 2 кв. 2015 року, а саме: обсяг постачань ПК на локальний ринок за 2 кв. Східної Європи, фактори, що вплинули на його скорочення, обсяги поставок планшетів, електронних книг у країну у звітному періоді, порівняння цих показників із минулорічними, показники зниження поставок планшетів у географічному розрізі, обсяг зростання ринку планшетів загалом.

Аналіз статті містить дані  по ринку персональних комп'ютерів України в 1 кв. 2015 року. Подано такі показники: обсяг постачань ПК до країни в 1 кв. поточного року, його зміна у річному порівнянні, обсяг поставок настільних систем, показник їх падіння, частка моноблоків у загальній структурі поставок цих систем, обсяг ринку мобільних ПК, показник його спаду, частка моделей ПК, вартість яких не перевищує 400$, поквартальна динаміка українського ринку ПК, починаючи з 1 кв.2014 року, фактори, що впливають на постачання техніки, короткі прогнози.

Зв'язатися з нами