В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку елеваторів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: які тенденції елеваторного ринку сформувалися внаслідок війни, чи спонукало повномасштабне вторгнення до розроблення актуальних для аграріїв конструкцій в нових умовах, чи є в українського агробізнесу попит на будівництво укріплених об’єктів, які б менше потерпали від російських атак, як наразі змінилася географія експорту продукції одного з гравців ринку елеваторів, яку частку на ринку продажів елеваторного обладнання наразі обіймають вітчизняні виробники.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку елеваторів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: загальні елеваторні потужності в Україні станом на кінець травня 2024 року порівняно із довоєнними показниками, загальна кількість працюючих в Україні елеваторів та терміналів станом на 2024 рік, кількість пошкоджених та знищених об'єктів та їх об'єми у розрізі о=регіонів України.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку елеваторів в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: втрати елеваторних потужностей в Україні в резельтаті повномасштабного вторгнення станом на 2023 рік, загальна потужність зберігання зерна на Закарпатті, кількість працюючих зерносзовищ включно з терміналами за областями України, потужність зберігання зерназа областями України, загальний обсяг потужностей зберігання зерна, які збудували з 2022 року, частка окремих областей від загальних потужностей зберігання в Україні станом на березень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку елеваторів в Україні. Розглянуто наступне: які перспективи елеваторного бізнесу в Україні на найближчі роки, чи буде ажіотаж на зерносховища в наступному 2023/24 сезоні, які обсяги врожаю повинні бути у фермера, щоб йому було доцільно будувати власне сховище, яка риночна ціна елеваторних послуг, логістичні проблеми трейдерів агропродукцією, співвідношення між працівниками елеваторів, трейдерами і логістами, як мобілізація впливає на команду спеціалістів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку овочевих сховищ в Україні. Розглянуто наступне: потужність знищених овоче та картоплесховищ в Україні з початку повномасштабного вторгнення до 2023 року, кількість овочесховищ, які побудували фермери за власний кошт у 2023 році, потужність побудованих у 2023 році овочесховищ, потужність проєктів овочесховищ на які надійшли замовлення на будівництво на лютий 2024 року, очікуавна потужність побудованих овочесховищ в Україні в 2024 році, географія розміщення потужностей зі зберігання, потужності овочесховищ, введені в експлуатацію в 2021 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку зернових терміналів в Україні. Розглянуто наступне: головні тенденції ринку зберігання зерна в Україні, обсяги земель в обробітку та потужності одночасного зберіганняя зерна в обного з гравців ринку станом на лютий 2024 року, інвестиції у перевантажувальний термінал, і яким він має бути, перспективи експорту залізницею, ставки фрахту на перевезення залізницею до та після початку війни, якої продукції потребує Європа.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку зернових терміналів в Україні. Розглянуто наступне: обсяг експортованої агропродукції з березня 2022 року по грудень 2023 року, кількість перевантажувальних терміналів на прикордонні, кількість перевантажувальних терміналів в Україні станом на кінець 2023 року та їх загальна потужність перевалки, кількість перевантажувальних терміналів біля кордонів України з боку сусідніх країн, обсяги інвестицій, які зараз вкладаються в інфраструктуру на кордоні, очікувана частка вирощуваного зерна на полях західних регіонів від загального врожаю України, складнощі з перевезеннями зерна, обсяги відвантаженої агропродукції за 2023 рік та за січень 2024 року.

В матеріалі міститяться коментарі одного із гравців ринку стасовно наступних питань: скільки проєктів вдалося втілити в життя? В яких регіонах? На які потреби найчастіше замовляли проєкти аграрії? Наскільки збільшилася кількість замовлень від переробних компаній? Чи готові аграрії ремонтувати зруйновані елеватори та зерносховища? Як вплинуло скасування державної програми компенсації 25% вартості придбаної техніки та обладнання українського виробництва? Чи зменшилася кількість гравців на українському ринку елеваторного обладнання через повномасштабне вторгнення? Наскільки сильною зараз є конкуренція на українському ринку елеваторного обладнання? Наскільки відчутною є нестача металопродукції українського виробництва для виготовлення елеваторного обладнання? Наскільки вирішене питання логістики імпортних комплектуючих та матеріалів? Чи довго доводиться чекати поставок? Чи змінюється український аграрій та виробник? Яким буде український елеваторний ринок наступного року?

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку зерносховищ в Україні. Розглянуто наступне: ініціатива Продовольчої та сільськогосподарської організація ООН (FAO) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України, країни за підтримки яких проводиться ініціатива, на чому буде зосереджена основна увага, скільки зерносховищ планується до реалізації, умови для реєстрації в ініціативі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку елеваторів в Україні. Розглянуто наступне: обсяг пошкоджених та знищених елеваторних потужностей в Україні від 24 лютого 2022 року до грудня 2023 року, наслідки для потужностей зберігання агропродукції, вартісна оцінка пошкоджених та знищених елеваторних потужностей, частка зерносховищ в Харківській області, що повністю знищені або пошкоджені.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку елеваторів в Україні. Розглянуто наступне: коментар експерта по наступним пунктам: які тенденції елеваторного ринку сформувалися внаслідок війни, чи спонукало повномасштабне вторгнення до розроблення актуальних для аграріїв конструкцій в нових умовах, чи є в українського агробізнесу попит на будівництво укріплених об’єктів, які б менше потерпали від російських атак, чи використовуються імпортні матеріали під час виробництва продукції, як наразі змінилася географія експорту продукції, чи відчувають нині підприємці кадровий голод, яку частку на ринку продажів елеваторного обладнання наразі обіймають вітчизняні виробники.

Цей матеріал розповідає про будівництво елеваторів в Україні у 2023 році. Розглянуто наступне: коротка інформація про будівництво елеваторів у різних регіонах України, елеваторні потужності у Західній частині України, активне будівництво елеваторів у портах Одеси, різні аспекти будівництва та модернізації цих об'єктів.

У даному матеріалі представлено інтерв'ю із представником ринку елеваторів України. Розглянуто таке: експерт обговорює продовження виробництва елеваторного обладнання на заводі, як завод справляється з викликами, що виникли під час конфліктних подій, і які кроки робляться для підтримки виробництва, коментар експерта з попиту на галузеву продукцію на ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку елеваторів в Україні. Розглянуто: рейтинг знищених та пошкоджених елеваторів України, знищені та пошкоджені елеватори в Миколаївській області, Запорізькій області, Донецькій області, Харківській області, Херсонській області, Полтавській області, Чернігівській, Дніпропетровській області, Житомирській області, Луганській області, знищені та пошкоджені елеватори в Україна.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку зберігання та перевезення АПК продукції України за підсумками 2022 року. Розглянуто: загальна потужність зберігання АПК продуктів, проблеми та виклики галузі, кількість елеваторів в Україні, елеватори та їх потужності по областях України, внутрішні ціни на добрива, виробництво с/г техніки в Україні, динаміка імпорту добрив, країни-імпортери, забезпеченість областей України СЗР, імпорт засобів захисту рослин в Україну, імпорт насіння на посів, топ-5 країн імпорту СЗР, топ країн імпортерів насіння.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку зберігання та перевезення АПК продукції України. Розглянуто: стан та тенденції зберігання, показники морських перевезень, перевезення залізничним транспортом, автомобільні перевезення, автоперевезення зерна, автоперевезення овочів та картоплі, автоперевезення цукрових буряків, свіжих фруктів, тварин, птиці, бджіл.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку зберігання зерна в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, правила зберігання зерна в Україні, покупка елеваторів, особливості будівництва елеватора.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку зерна та сховищ в Україні. Розглянуто: коментарі експертів щодо основних тенденцій ринку зерна та сховищ, експорт соняшника у травні, короткі висновки експерта щодо майбутньої ситуації на ринку 2022 року, перспективи експорту зерна України, прогнози експорту зернових та олійних з України, дефіцит елеваторних потужностей в Україні, короткі висновки щодо ринку.

Зв'язатися з нами