В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту дріжджів з України за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяги експорту дріжджів з України за підсумками 2023 року, динаміка експорту українських дріжджів за 2019-2023 рр., країни-імпортери укранських дріжджів, показники експорту українських дріжджів та країни покупці за перший квартал 2024 року.
В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку заморожених хлібобулочних та кондитерських виробів в Україні. Розглянуто: стан та тренди ринку заморожених хлібобулочних виробів, структура заморожених хлібобулочних виробів за видами продукції в Україні на 2019 рік, драйвери ринку хлібобулочних та кондитерських виробів в Україні, тенденції зростання сегмента замороженої хлібобулочної продукції.
В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку дріжджів України за підсумком 1 півріччя 2019 року. Розглянуто: обсяги експорту та імпорту дріжджів з/в Україну протягом січня-червня 2019 р., експортні та імпортні постачання дріжджів за 2018 рік.
У статті представлено статистичну інформацію про ринок хлібобулочних виробів в Україні у 2018 році. Розглянуто: динаміки та обсяги виробництва за 6 міс. 2018 року, обсяг виробництва пшеничного та житнього борошна, а також коментар експерта про тенденції на даному ринку.
У матеріалі представлено статистичну інформацію про ринок хліба за перше півріччя 2018 року. Розглянуто: обсяг виробництва хліба не тривалого зберігання, виробництво борошна в динаміці за аналогічний період минулого року, а також зміна цін на хліб.
У статті наведено статистичну інформацію про ринок хліба за перше півріччя 2018 року в Україні. Розглянуто: обсяг і динаміка виробництва хліба, обсяг виробництва пшеничного та пшенично-житнього борошна, а також динаміка цін на хліб за січень-травень 2018 року.
У статті наведено статистичну інформацію про ринок хліба в Україні за січень-червень 2018 року. Розглянуто: обсяг виробництва в динаміці за АППГ, прогноз змін цін та обсягів виробництва у 2018 році, а також тенденція на даному ринку.
У статті наведено статистичну інформацію про ринок дріжджів України за січень-липень 2018 року. Розглянуто: Розглянуто: обсяг імпорту та експорту за даний період у натуральному та грошовому вираженні а також обсяг імпорту та експорту за 2017 рік у натуральному та грошовому
Огляд містить статистичну інформацію щодо ринку дріжджів України за січень-червень 2018 року. Розглянуто: Розглянуто: обсяг імпорту та експорту за даний період у натуральному та грошовому вираженні за 6 місяців, найбільші виробники дріжджів в Україні, найбільші імпортери українських дріжджів, частка найбільшого гравця на українському ринку дріжджів.
У матеріалі представлена статистична інформація щодо експорту дріжджів в Україну в січні травні 2018 року. Розглянуто: імпорт та експорт дріжджів у натуральному та грошовому вираженні.
У даному матеріалі представлена інформація з натуральної добавки - дріжджовий екстракт. Розглянуто: опис цієї харчової добавки, спосіб отримання дріжджового екстракту та хімічні властивості даної речовини, продукти, в яких застосовують дріжджові екстракти, корисні властивості даного продукту.
У даному матеріалі представлені звітні відомості щодо ринку листкових виробів України, розглянуто: загальні тенденції щодо ринку, географічна структура експорту листкових виробів України у розрізі країн за 2016 рік, порівняння зі структурою експорту 2013 року, причини скорочення імпорту та головні постачальники листкових виробів до України.
В огляді міститься інформація щодо основних тенденцій ринку хлібних сумішей України, розглянуто: стан ринку, динаміка, фактори та особливості попиту, переваги хлібних сумішей, тренди та тенденції, короткі перспективи галузі, думки експертів щодо ринку.
У звіті подано аналітичні відомості щодо ринку пекарних дріжджів України. Розглянуто: частка топ-3 компаній на ринку хлібопекарських дріжджів, стан та динаміка попиту на українські дріжджі, обсяг імпорту дріжджів в Україну за 10 місяців 2016 року, частка експортованої продукції українського виробництва, топ країн, до яких постачається продукція, найбільші гравці ринку перспективи, динаміка виробництва дріжджів пекарських в Україні з 2010 – 11 міс. 2016 р.
У матеріалі подано огляд ринку хлібобулочних виробів в Україні за 2016 рік. Розглянуто: динаміку виробництва хліба та інших хлібобулочних виробів 2000-2016 рік, основні види продукції на українському ринку, обсяг імпорту та експорту хліба в натуральному та грошовому вираженні, портрет споживача хліба, а також тенденції та прогнози розвитку даного ринку.
У цьому огляді наведено інформацію щодо ринку дріжджів в Україні, а саме: ситуація на ринку, обсяги українського ринку дріжджів, обсяги виробництва хліба.
В Україні 2010-го споживання дріжджів на 7% скоротилося, порівняно з 2009-м, і продовжило знижуватися 2011-го року. Насамперед це торкнулося промспоживання хліба. Домашнє хлібопечення ж набуває все більшої популярності. Щорічно зростання ринку сягає приблизно 20%. В Україні почала відроджуватись культура домашнього випікання хліба: все частіше сім'ї починають використовувати хлібопічки вдома. При цьому найбільший попит у домашньому хлібопеченні на сухі дріжджі та сухі інстантні дріжджі. Проте, як і раніше, основні споживачі дріжджів у країні - це хлібозаводи, пекарні, хлібокомбінати: вони закуповують продукт великими партіями. Щодо переваг при виборі дріжджів, то вони різні: багатьма заводами випускаються зараз сухі дріжджі, але на їхньому підприємстві використовуються
За даними інформаційно-аналітичного агентства «Союз-Інформ», споживання дріжджів в Україні у 2010 р. скоротилося на 7% порівняно з 2009 р., продовживши падати і минулого року. Насамперед це стосується промислового споживання хліба. А ось домашнє хлібопечення, навпаки, стає дедалі популярнішим. Ринок зростає приблизно 20% на рік. «В Україні відроджується культура домашнього хлібопечення. Постійно розширюється коло сімей, які використовують у господарстві хлібопічки. У моїй сім'ї печуть домашній хліб уже п'ять років. Ще за радянських часів мені подобалася «цеглинка». Нині таку ж робимо в домашніх умовах», — розповідає Андрій Крюков. За його словами, у домашньому хлібопеченні найбільшим попитом користуються сухі та сухі інстантні дріжджі, які найкраще підходять для
Найбільшим виробником пекарських дріжджів в Україні ще з початку ХХ ст. є ПрАТ «Ензим». Компанія забезпечує понад 50% обсягу українського ринку дріжджів (наприклад, у 2010 р. із дріжджів компанії було випечено близько 2,5 млн т хліба). За підсумками 10 міс. 2011 р. підприємство лідирує як за обсягами виробництва (36,8 тис. т), так і з експорту (9,6 тис. т на суму 47,6 тис. грн). Компанія відокремлює себе від конкурентів унікальністю виробленого продукту: «Ензим» – єдине підприємство в Україні та одне з небагатьох у Європі, яке випускає саме сухі дріжджі. Ринками збуту для вітчизняних сухих дріжджів стали Польща, Чехія, Болгарія, Нідерланди, Росія, Словаччина та Молдова. Найбільший обсяг експорту (за підсумками 2010 р.) був спрямований до Польщі – понад 2 тис. т. Це можна пов'язати із зручністю логістики, т.к. виробничі потужності компанії знаходяться у Львові. За загальним підсумком 10 міс. 2011 р. та порівняно з 2010 р. компанія дещо збільшила експорт – від 8,5 тис. до 8,7 тис. т. у натуральному вираженні (з 40,5 тис. до 43,5 тис. грн). Це говорить про високу
Аналіз ринку дріжджів України за 2006-2009 роки. свідчить про стійке скорочення обсягу імпорту цього продукту на територію України у натуральних одиницях виміру. Так, найбільше скорочення імпорту дріжджів спостерігається у 2006 р. по відношенню до 2005 р. (49%) протягом 2007-2009 років. темп зниження імпорту дріжджів був практично постійним та становив