В матеріалі міститься аналітична інформація по трендам на ринку контактних центрів в Україні та світі на 2024 рік. Розглянуто наступне: світові ТОП-тренди, які будуть у фокусі уваги Контактних Центрів у 2024 році, ТОП-виклики, з якими стикатимуться КЦ у 2024, ТОП-виклики, з якими стикатимуться вітчизняні КЦ у 2024.

В матеріалі міститься інформація по ринку call-центрів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: частка українців, які не беруть слухавку, коли телефонують невідомі номери, частка українців, які можуть взяти слухавку, якщо очікують дзвінка, що українці схильні робити у випадку, якщо у них є пропущений дзвінок від невідомого номера.

У публікації представлено експрес-аналіз використання аутсорсингу серед контактних центрів України. Розглянуто: частка компаній, що співпрацюють з аутсорсингом, причини початку роботи з ним, переваги та недоліки роботи з аутсорсингом, основні види проблем роботи з аутсорсингом, заходи щодо уникнення проблем у співпраці.

У даному звіті представлено інформацію щодо ринку кол-центрів, розглянуто: ключові показники по ринку, огляд операторів ринку, ключові драйвери розвитку, різноманітність представлених каналів, прогнози операторів ринку щодо зміни послуг кол-центру на наступні два роки, інвестиційно-привабливі технології, інше .

У звіті подано звіт з імітаційного моделювання роботи Call-центру, проведеного з використанням програмного забезпечення Business Studio. Розглянуто: резюме проекту, характеристика вхідних дзвінків, огляд робочого часу оператора, хронометраж роботи оператора, статистика за результатами моделювання, фінальний стан імітації, завантаження робітників.

У даному звіті подано відомості щодо ринку та роботи з персоналом в аутсорсингових КЦ України за 2017 рік. А саме: загальні тенденції, обсяг ринку, географія послуг, впізнаваність компаній, результати анкетування, корпоративна культура центрів, операційна діяльність та процес навчання, винагорода, мотивація та пільги операторів, фінансові дані, тренди та прогнози.

У дослідженні подано звітні відомості щодо послуг аутсорсингових контактних центрів України. Розглянуто: обсяг ринку та основні гравці на ринку аутсорсингових call-центрів, країни, з якими працюють українські компанії, розподіл трафіку, ІТ-інфраструктура, інформація про учасників ринку.

В огляді наведено аналітичну інформацію про ринок послуг контакт-центрів в Україні. Розглянуто: коментар експерта про стан українського ринку контакт-центрів, роль технологій для побудови ефективного контакт-центру, фактори успіху контакт-центру, прогноз експерта щодо перспектив розвитку контакт-центру

У звіті подано дані щодо ринку аутсорсингових контакт-центрів України за підсумками 2015 року. Розглянуто: загальна інформація по ринку, географія контакт-центрів по областях України, структура ринку за розмірами АКЦ, співвідношення середнього розміру АКЦ та кількості майданчиків, напрям роботи АКЦ, мови, які використовують компанії, сфери діяльності з найбільш затребуваними вхідними/вихідними дзвінками, структура робочих місць, відведених під вихідні активності, технології, сертифікації галузі обдзвону, використовувані платформи, популярна гарнітура у кол-центрах та інше.

Зв'язатися з нами