У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку весіль в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, вартість банкету, огляд організації та витрат весіль на свіжому повітрі, методи економії на весіллі, розцінки на весілля у розрізі сегментів.

У даному матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку весільного вбрання в Україні в 2018 році. Розглянуто таке: тренди українського бізнесу українських виробників весільних суконь, частка українського бізнесу виробництва весільних суконь від світового обсягу, вектора розвитку ринку весільних суконь, коментарі учасників ринку, інвестиції ринку, цінова політика, ціни на ринку.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо організації весіль в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку весіль, найбільш популярні формати серед молодят, розцінки на весілля за статтями витрат, розцінки на інші елементи, короткі висновки.

У даному матеріалі представлені відомості щодо ринку організації весіль в Україні. Розглянуто: характеристика клієнтів преміум сегментів, огляд їх запитів, бюджети та складності ціноутворення, конкуренція ціни та якості, концепції агентства.

У матеріалі представлені відомості щодо ринку весіль. Розглянуто: стан та основні зміни на ринку під час кризи, конкуренція на ринку між весільними агентствами, цінові тренди ринку, основні проблеми ринку, коментар експерта з ринку, витрати на контент, короткі висновки.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку весільних послуг. Розглядається наступне: темп падіння продажів весільних послуг порівняно з попередніми сезонами, обсяг позикових грошей у загальній структурі вартості весілля, частка скорочення кількості компаній, які готові розміщувати рекламу своїх послуг на порталі у 2014 році, частка компаній, які займаються реалізацією весіль за кордоном, частка від усіх рекламодавців, які припинили роботу в даній сфері, рівень скорочення бюджету на розміщення реклами, зростання рекламних вкладень компаній у 2014 році (весільних банкетних залів, ресторанів, готельних комплексів, флористичних студій), зростання аудиторії порталу та її активності порівняно з 2013 роком та інше.

У цьому огляді наведено інформацію щодо ринку весільних послуг України. Розглядається наступне: вартість послуг весільних організаторів та координаторів, вартість весілля середнього класу та преміум сегмента, порівняння вартості весілля поточного року з минулим, вартість квіткового весільного оформлення, середня вартість ведучого з гарними відгуками, вмінням говорити та зробити свято, вартість провідних Luxury сегменту, стеля вартості не медійного ведучого, частка витрат на ресторан, ціна меню ресторану на одну особу.

Ця стаття містить інформацію щодо українського ринку весільних послуг. Розглядається наступне: вартість весілля в Україні, а саме: вартість весільного бенкету, вартість образів нареченого та нареченої, ціна весільного короваю та торта, ціна послуг ведучого на весіллі, фотографа та відеооператора, весільний декор, вартість виїзної церемонії, весільного кортежу, танцю, шоу програми, музики, відсоток гонорару агенції.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ринку весільних послуг України. Розглядається таке: ситуація на ринку, частка весіль за участю весільних агенцій у м. Києві, кількість гравців на ринку весільних послуг, рентабельність бізнесу, термін окупності, вартість весільних послуг, структура ринку весіль залежно від їхньої вартості, кількість проведених весіль на рік, тенденції попиту на весільні послуги

Огляд містить інформацію щодо ситуації на ринку весільного одягу України, а саме: основні тенденції ринку весільного одягу, вартість весільного та вечірнього вбрання (для чоловіків та для жінок), кількість зареєстрованих шлюбів в Україні, обсяг ринку весільного одягу, кількість суб'єктів ринку, структура продажів весільного вбрання в Україні та інше.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку весільних послуг, а саме: кількість весільних агенцій у м. Києві, % агенцій від весільної організації та інше.

Огляд містить інформацію щодо ринку весільних послуг України. Розглядається ситуація на ринку, а також рентабельність весільного салону та основні тенденції.

У цьому огляді наведено інформацію щодо ринку весільних послуг України. Розглядається ситуація на ринку, а також найпопулярніші місяці для весіль, кількість зареєстрованих шлюбів в Україні, вартість весілля, основні витрати та інше.

Ця стаття містить інформацію щодо весільного одягу в Україні, а саме: тенденції на ринку весільного одягу, попит на весільні сукні, динаміка кількість шлюбів, бюджет весільної урочистості, сезонність ринку.

Огляд містить інформацію щодо ринку весільного вбрання в Україні. Розглядається ситуація на ринку, а також основні тенденції на ринку весільного вбрання, попит на продукцію, кількість шлюбів, кількість салонів та інше.

В огляді представлена інформація щодо ринку весільних послуг України. Розглядається ситуація на ринку, а також інформація про те, як відкрити свій весільний салон, витрати, рентабельність даного виду бізнесу, прибутки від проданих весільних нарядів та інші тенденції ринку весільних послуг.

Цей огляд містить інформацію щодо організації бізнесу щодо надання весільних послуг, а саме: ситуація на ринку весільних послуг, переваги даного виду бізнесу, кількість укладених шлюбів у 2009 році в Україні, фінансовий аналіз бізнесу з організації весіль, рентабельність.

Огляд містить інформацію про ситуацію на ринку весільних послуг України, а саме: тенденції на ринку весільних послуг, споживчі настрої, рентабельність бізнесу, цінові тенденції на ринку весільних послуг.

В даному огляді представлено інформацію щодо ринку весільних послуг України у 2006 році. Розглядається таке: кількість весільних агенцій у м. Києві, обсяг ринку весільних послуг у грошовому вираженні, рентабельність, сезонність ринку весільних послуг, оператори ринку весільних послуг, цінова політика на організацію весілля, середній бюджет весілля.

Український ринок весільних послуг твердою ходою рухається у бік європейських та американських традицій. Це раніше нареченим просто пропонували підібрати тамаду, музиканта, фотооператора та автомобіль.

Зв'язатися з нами