В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку салонів краси в Україні за 2022 рік. Розглянуто наступне: ТОП-10 салонів Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Львова та Запоріжжя за переглядами сторінки, кількістю звернень та кількістю відгуків за 2022 рік.

Обзор содержит информацию о целесообразности открытия ногтевой студии, а также сильные и слабые стороны маникюрного бизнеса в Украине. Рассмотрено следующее: факторы, влияющие на успех этого бизнеса, целевая аудитория клиентов, необходимость законного оформления салона маникюра, базовые услуги, требования к помещению, технику и материалы для работы, подбор кадров, способы рекламы, расчет стартового капитала, окупаемость и управление рисками, основные выводы.

У цьому огляді розглядається питання щодо доцільності початку манікюрного бізнесу в Україні. Розглянуто наступне: аналіз ринку та конкурентів, процес розробки бізнес-плану для салону манікюру, визначення формату салону, створення прайс-листа, вибір приміщення, дизайн та планування інтер'єру, закупівлю обладнання, витратних матеріалів та меблів, найм персоналу, оформлення бізнесу, а також методи реклами та просування салону, питання вигідності відкриття манікюрного салону, можливості створення кабінету для манікюру вдома, висновки із рекомендаціями від професіоналів.

У матеріалі представлена ​​аналітична інформація щодо ринку послуг салонів краси в Україні. Розглянуто: стан та тенденції роботи салонного бізнесу в Україні, частка салонів краси в Україні, які не змогли відновитись після низки карантинів, динаміка відвідуваності салонів на жовтень 2021 року, коментарі експертів ринку, приріст попиту на фахівців, які працюють на дому, під час карантину, структура ринку (частка фахівців, які надають послуги в приватному порядку, частка працюючих виключно в салоні краси, частка фахівців, які використовують обидва формати), короткі висновки.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо ринку салонів краси у Києві. Розглянуто: коментарі учасників ринку щодо особливостей роботи салонів краси у столиці та його відкриття, динаміка ринку салонів краси, оцінка експертів його обсягу у 2017 році, прогнози до 2024-го, головні тренди ринку, складності на початкових етапах ведення бізнесу, рентабельність бізнесу у сфері краси, робочі канали просування бізнесу, мінімальна сума, з якої сьогодні можна розпочати цей бізнес, на думку учасника ринку, основні труднощі ринку, інші тренди ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку бьюті-індустрії України. Розглянуто: стан та тенденції ринку, вплив COVID-19 на бьюті-індустрію, індустріальні івенти, темпи скорочення потужностей великих гравців ринку, діапазон зниження виручки індустрії, тренди, що визначають розвиток ринку на найближчу перспективу, короткі висновки та очікування ринку.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку перукарських послуг в Україні у 2018 році. Розглянуто стан і тенденції українського ринку перукарських послуг, динаміка ринку з 2014 року, розцінки на чоловічі стрижки, оцінка обсягу ринку.

У даній статті представлено порівняння розцінок на послуги дитячих модельних стрижок, розглянуто: мінімальні/середні/максимальні ціни дитячих стрижок у столиці, топ-10 найдешевших пропозицій на ринку за видами послуг.

В даному огляді представлено інформацію щодо ринку барбершопів України, розглянуто: коротку характеристику основних грачів ринку, ціни на їх послуги.

Стаття містить порівняння найкращих салонів краси Києва, які пропонують шоколадне обгортання, а також представлені розцінки найкращих салонів на шоколадне обгортання.

В даному огляді міститься перелік найкращих барбершопів Києва, коротка інформація про їх роботу та розцінки на послуги (чоловіча стрижка, стрижка бороди, стрижка волосся та бороди, дитяча стрижка).

Стаття містить основні відомості щодо розвитку ринку салонів краси Києва, розглянуто: коментарі експерта щодо особливостей попиту на ринку салонів краси, причини зростання цін на послуги б'юті індустрії, вартість чоловічих процедур, споживчі переваги на ринку послуг.

В огляді містяться відомості щодо ринку б'юті-барів України, розглянуто: оцінка рентабельності продажів б'юті бару столиці, загальна сума витрат на відкриття, згідно з оцінкою, стан та тенденції ринку, на думку експерта, структура операційних витрат на відкриття.

У даному матеріалі представлені звітні відомості щодо ринку салонів краси України за підсумками 2016 року, розглядається наступне: темп зростання ринку у звітному році, частка невеликих салонів у загальній структурі ринку, динаміка ринку з 2013 року, причини активного розвитку індустрії краси, думки експертів щодо основних його тренди.

У даному матеріалі представлені звітні відомості щодо ринку салонів краси України 2016 року. Розглянуто: динаміку ринку послуг салонів краси з 2014 року, перспективи розвитку індустрії салонів краси, найбільш популярні види салонів краси в Україні. загальна сума витрат на запуск б'юті-бару.

У даній публікації представлені аналітичні відомості щодо ринку послуг салонів краси України, розглядається: частка витрат українців на зовнішність у 2014 р., динаміка зростання сегменту косметичних послуг з 2013 по 2015 рр., структура ринку залежно від вартості послуг, динаміка вартості основних послуг салонів .

Стаття містить аналітичні відомості щодо ринку перукарських послуг України, а саме: стан та основні тенденції щодо ринку, динаміка ринку з 2013-2015 рр., причини падіння ринку, фактори залучення клієнтів, прогнози експертів з ринку до кінця 2016 року, оцінний темп його зростання , частка салонів краси, які розміщені у Києві та області за підсумками 2015 р.

У даній публікації представлені аналітичні відомості щодо ринку косметичних та перукарських послуг України за підсумками 2015 року. Розглядається таке: стан та тенденції ринку, фактори, що впливають на нього, темп скорочення ринку у 2014 році, динаміка обсягу ринку з 2013 року, причини падіння ринку, коментар експерта з попиту на послуги індустрії краси.

У даній публікації представлена аналітична інформація щодо ринку перукарень та послуг загалом, по Україні, розглядається: стан та тенденції розвитку галузі, динаміка розвитку послуг за видами, проблеми та труднощі ринку, фактори, що оцінюють кваліфікацію фахівців.

Дане дослідження містить аналітичні відомості щодо ринку косметичних послуг України, розглядається: частка українців, які можуть собі дозволити відвідувати косметолога раз на 2-3 міс., структура відвідуваності салонів за частотою, частка чоловіків у загальній структурі клієнтів подібних послуг, темпи зростання хірургічних операцій з 2006-2011 рр., причини популярності бізнесу, основні гравці ринку, темп зростання їх кількості за останні 15 років, річний обсяг ринку, коментар експерта щодо стану ринку, обсяги ринку з 2012-2014 рр., структура послуг за видами, розцінки на послуги хірургічних операцій, інші зміни на ринку, перелік представників ринку естетичної медицини, їх чистий дохід та прибуток у 2014/13 рр.

Зв'язатися з нами