Огляд надає інформацію про динаміку зміни цін на житлово-комунальні послуги в Україні за певний період часу та про майбутнє заморожування тарифів на певні види послуг. Розглянуто таке: дані про зростання вартості послуг ЖКГ в Україні за останній рік, з вересня 2022 року по вересень 2023 року, статистика щодо зростання цін на різні види послуг, такі як електроенергія, прибирання сміття, управління багатоквартирними будинками, водопостачання, каналізація та інші.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку електроенергії та газу для населення в Україні. Розглянуто таке: аналіз вартості електроенергії та газу для населення, причини, з яких вартість енергоресурсів для населення в рази менша, ніж для комерційного сектору, і як низькі тарифи впливають на добробут громадян та до бюджету держави, механізми зменшення негативного впливу та їх обґрунтування.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку житлово-комунальних послуг в Україні. Розглянуто: проблеми київських КП, рекомендації, фінансове здоров'я населення, рейтинг ефективності закупівельної діяльності, аналіз практики використання нецінових критеріїв оцінки тендерних пропозицій, конкуренція на ринку, корупційні ризики, управління, рекомендації.

У матеріалі представлена інформація щодо роботи комунальних підприємств України у ремонті доріг та вулиць. Розглянуто: контекст та значення проблеми, кейс УК «Київавтодор», середньострокові сервісні контракти на національному рівні, висновки та рекомендації, підприємства структури УК «Київавтодор».

У звіті представлено аналітичну інформацію щодо ринку регулювання ринку водопостачання та водовідведення в Україні. Розглянуто: динаміка видобутку підземних вод в Україні протягом 2001-2019 рр., розподіл прісних вод, обсяг забраної води з природних водних об'єктів у 2019 році, використання води за потребами у 2019 році, середній рівень водоспоживання одним домогосподарством протягом 2010-2019 років, співвідношення втрат і технологічних витрат води та реалізованої води, стан водопровідних мереж, загальний водовідведення та потужність очисних споруд за 1990-2019 рр., загальний водовідведення та потужність очисних споруд в територи каналізаційних мереж, водомісткість ВВП, огляд діяльності компаній, державна підтримка галузі та особливості фіскального регулювання, аналіз регуляторних актів ринку водопостачання та водовідведення, інші дані.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку ЖКУ України. Розглянуто: зростання вартості енергоносіїв, вплив зростання енерговитрат на галузі, приріст тарифів на газ та е/е в 2021 році, вплив подорожчання енергоносіїв на собівартість продуктів, фактори, що впливають на зростання цін на продукти харчування.

У звіті представлено аналітичну інформацію щодо ринку оплати житлово-комунальних послуг в Україні на жовтень 2021 року. Розглянуто: рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг на жовтень, рівні оплати в розрізі послуг, структура боргу населення з оплати ЖКП в Україні, рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг по регіонах України.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку оплати житлово-комунальних послуг в Україні на вересень 2021 року. Розглянуто: рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг на вересень, рівні оплати в розрізі послуг, структура боргу населення з оплати ЖКП в Україні, рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг по регіонах України.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку оплати житлово-комунальних послуг в Україні на липень 2021 року. Розглянуто: рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг на липні, рівні оплати в розрізі послуг, структура боргу населення з оплати ЖКП в Україні, рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг по регіонах України.

Звіт містить аналітичну інформацію щодо ринку оплати житлово-комунальних послуг в Україні на червень 2021 року. Розглянуто: рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг на червні, рівні оплати в розрізі послуг, структура боргу населення з оплати ЖКП в Україні, рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг по регіонах України.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку оплати житлово-комунальних послуг в Україні на травень 2021 року. Розглянуто: рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг на травні, рівні оплати в розрізі послуг, структура боргу населення з оплати ЖКП в Україні, рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг по регіонах України.

У звіті представлена аналітична інформація щодо ринку оплати житлово-комунальних послуг в Україні на квітень 2021 року. Розглянуто: рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг на квітень, рівні оплати в розрізі послуг, структура боргу населення з оплати ЖКП в Україні, рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг по регіонах України.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку оплати житлово-комунальних послуг в Україні на березень 2021 року. Розглянуто: рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг на березень, рівні оплати в розрізі послуг, структура боргу населення з оплати ЖКП в Україні, рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг по регіонах України.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку оплати житлово-комунальних послуг в Україні на лютий 2021 року. Розглянуто: рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг на лютий, рівні оплати в розрізі послуг, структура боргу населення з оплати ЖКП в Україні, рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг по регіонах України.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку оплати житлово-комунальних послуг в Україні на січень 2021 року. Розглянуто: рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг на січень, рівні оплати у розрізі послуг, структура боргу населення з оплати ЖКП в Україні, рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг за регіонами України.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку житлово-комунальних послуг, а саме, тарифів на електроенергію в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, державне регулювання цін на електроенергію в Україні, динаміка тарифів з 1996-2021 років.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо роботи житлово-комунальних послуг в Україні. Розглянуто: основні характеристики КП, класифікація КП, КП, що надають послуги загального економічного інтересу, житлово-комунальні послуги, громадський транспорт, медичні установи, КП, що діють у конкурентних ринкових умовах, управління комунальними підприємствами, суспільство як власник, активи у господарському віданні «спостережні поради» у комунальних підприємствах, функції Міністерства громад та територій, функції Антимонопольного комітету, підтримка КП з боку місцевих органів влади, збільшення статутного капіталу, бюджетне фінансування, функція замовника, неформальна підтримка, аналіз зацікавлених сторін, причини створення та цілі діяльності КП, переваги та недоліки організаційно-правової форми, призначення директорів КП, оплата праці директорів КП, публічні закупівлі, ставлення до реформування, рекомендації з реформування, проблеми, які реформування покликане вирішити, нечітка політика власності, надмірне політичне лиття, неефективне управління активами, ключові рішення, принципи політики власності на КП, тріаж для комунальних підприємств, індивідуальні політики власності, реформа корпоративного управління, короткі висновки.

В огляді подано аналітичну інформацію щодо фінансування комунальних підприємств України. Розглянуто: основні характеристики комунальних підприємств, доходність, географічний розподіл, створення нових комунальних підприємств, державна допомога комунальним підприємствам, дослідження прикладів, муніципальні варти та охорони, засоби масової інформації, управління відходами, комунальні аптеки, міжнародний досвід місцевих та національних політик щодо КП, роль місцевих органів у створенні та управлінні комунальними підприємствами, сфери діяльності комунальних підприємств, вплив на конкуренцію, приватизація та державно-приватне партнерство, висновки, способи обмеження негативного впливу комунальних підприємств на конкуренцію, принципи політики власності для державних.

В огляді подано аналітичну інформацію щодо оплати житлово-комунальних послуг в Україні за підсумками січня 2019 року. Розглянуто: динаміка середніх нарахувань за житлово-комунальні послуги в Україні з січня 2017 по січень 2019 рр., рівень оплати послуг населенням від розміру нарахувань, заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг та електроенергії, рівень оплати населенням ЖКП по регіонах, динаміка індексів цін на послуги сфери ЖКП з 2014 – 2019 рр.

Огляд містить статистичні відомості щодо виплат субсидій на житлово-комунальні послуги в Україні за підсумками грудня 2018 року. Розглянуто таке: кількість домогосподарств, які звернулися за субсидіями у березні, динаміка суми призначених субсидій з 2010 – грудень 2018 рр., динаміка середніх розмірів призначених субсидій та кількості домогосподарств, що її отримують, середній розмір субсидій, призначених у , які її отримали по регіонах.

Зв'язатися з нами