В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку таксі в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній в секторі надання послуг таксі за доходами за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку послуг таксі в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: погляд одного з гравців ринку та його коментарі стосовно наступних питань: яка частка оператора на ринку України та як вимірюється частка на ринку таксі-послуг, як доступ до міжнародних кредитів глобальних конкурентів впливає на формування бізнес-стратегії українських операторів ринку, пріоритетні країни та регіони для експансії бізнесу таксі-послуг, очікуваний ріст ринку райдхейлінг в Центральної Азії протягом найближчих 10 років, як рівень цифровізації впливає на ринок на прикладі Азербайджану, наскільки відновився ринок послуг таксі в Україні станом на середину 2023 року, як готувалися до зимового сезону 2023/2024 і можливих блекаутів, частка поїздок, що здійснюється на власних автомобілях в 2023 році та очікуваний показник на 2030 рік, які "тригери" спонукають користувача обирати саме таксі, які авто найрентабельніші в таксі, як проявили себе електромобілі з точки зору рентабельності, чи змінить галузь впровадження єдиного податку зі ставкою 6%.

В даному огляді представлена аналітична інформація щодо ринку послуг доставки в Україні. Розглянуто наступне: основні результати роботи компанії за підсумками року, приріст замовлень з ресторанів, супермаркетів та непродуктових магазинів оператора порівняно з показником 2022 року, приріст кількості партнерів оператора, основні тренди ринку, приріст замовлень української кухні, найбільш популярні кухні, основні рекорди в роботі компанії за 2023 рік.

Даний аналітичний матеріал надає інформацію про тенденції та зміни споживчого підходу користувачів гравця ринку послуг з доставки товарів у різних категоріях замовлень. Розглянуто: загальний аналіз ринку доставки, зростання кількості замовлень, порівняння з показником з попереднім роком, улюблені кухні та популярні страви, зони доставки та розширення асортименту, рекорди 2023 року, найзавантаженіший день та статистика замовлень, найактивніший кур'єр та їх досягнення, статистика користувачів у Вишгороді, найдорожче замовлення та його характеристики, рекордна кількість позицій у замовленні з супермаркету Varus, замовлення з ресторанів, динаміка кількості замовлень, популярність кухонь та страв, зростання популярності національної кухні, нові популярні категорії страв, збільшення замовлень страв з морепродуктами, зміни в популярності випічки, формат pick-up, зростання популярності формату pick-up, статистика замовлень із супермаркетів, збільшення кількості замовлень, популярні товари та час замовлення, замовлення з непродуктових магазинів, зростання популярності товарів, таких як зоотовари, електротовари, косметика.

У даному матеріалі представлені основні результати роботи гравця на ринку доставки в Україні. Розглянуто: шлях розвитку компанії в Україні, її вплив на ринок та зміни сприйняття швидкої доставки українцями, географічне розташування та кур'єри: поведінка користувачів, зміни у звичках користувачів, зростання кількості замовлень, популярність безготівкового розрахунку, улюблені кухні українців, популярні страви та напої.

Матеріал описує найкращі способи доставки продуктів українцями. Розглянуто: популярні способи доставки продуктів (планова кур'єрська доставка, доставка через пошту та самовивіз із магазинів), аналіз статистики, спосіб доставки найбільш популярний серед користувачів сервісу доставки, відсотки використання кожного способу доставки, географічні дані про популярність різних способів доставки по регіонах України, середній чек продуктового гаманця серед користувачів сервісу, попит на різні способи доставки, такі як кур'єрська доставка, доставка через пошту та самовивіз, в різних регіонах України, огляд попиту на послуги доставки продуктів в Україні.

У даному тексті розглянуто аналітичну інформацію щодо ринку каршерингу в Україні. Розглянуто: загальна характеристика ринку каршерингу, включаючи опис його основних особливостей та переваг перед традиційною орендою автомобілів, перераховані переваги використання каршерингу для користувачів, бізнесу та міста в цілому, потенціал розвитку ринку каршерингу в Україні, включаючи його роль як альтернативи іншим видам транспорту, екологічні вигоди та вплив на зниження транспортних проблем.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку доставки їжі в Україні. Розглянуто: досягнення та активність компанії з доставки в Україні після п'яти років роботи в країні, інвестиції компанії в Україну, їх обсяг та напрямки використання інвестицій, динаміка зростання та показники використання послуги доставки в Україні, включаючи кількість замовлень та популярні категорії доставки, зростання кількості кур'єрів , короткі висновки та прогнози розвитку ринку.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо доставки товарів та їжі через мобільний додаток одного з операторів ринку в Україні протягом літнього періоду. Розглянуто наступне: види продуктів та послуг, які українці замовляють у цьому мобільному додатку, тенденції та уподобання, що спостерігаються у сезоні літніх канікул, аналіз замовлень їжі, товарів та послуг доставки, інформація про популярні ресторани та магазини, що співпрацюють із сервісом доставки.

Ця стаття містить інформацію про те, як літо змінило замовлення українців у службі доставки. Розглянуто наступне: улюблені страви та замовлення із супермаркетів, найпопулярніші товари (охолоджувальні напої) серед українців, найпопулярніші товари серед сезонних товарів, найпопулярніший час замовлень.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку послуг з доставки їжі в Україну. Розглянуто: робота одного з найбільших гравців ринку, вихід українського бізнесу на беззбитковість, оборот компанії у 3-му кварталі 2022 року, прогнозний оборот компанії у 2022 році, інвестиції компанії у розвиток з 2018 року, конкуренція на ринку, місце гравця у глобальному бізнесі, оцінка учасника ринку бізнес-результатів компанії у 2022 році.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку послуг таксі в Україні. Розглянуто: робота однієї з компаній ринку, коментар учасника роботи оператора ринку таксі під час війни, вихід компанії на зовнішні ринки, відновлення бізнесу таксі в Україні, темп скорочення ринку послуг таксі в Україні під час війни, виторг компанії в 2022 р., інші дані роботи підприємства.

У статті подано інформацію про роботу міжнародної компанії з доставки ліків. Розглянуто таке: труднощі, з якими зіткнулася компанія через російську агресію, плани компанії по роботі на ринку Європи та України.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку доставки їжі в Україні. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку доставки, основні екологічні тренди продуктового рітейлу, тренд року та майбутнє на ринку доставки, попит на доставку готових раціонів, короткі висновки.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку доставки в Україні. Розглянуто: історії розвитку та занепаду найвідоміших сервісів доставки та поштових операторів, які працювали на ринку України, історії тих, хто був змушений закритися.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку доставки в Україні. Розглянуто: коментар експерта ринку з основних його трендів та змін українського ринку доставки під час війни, топ продуктів у споживчому кошику українця до та під час війни, зміна портрета покупця, рейтинг українських міст за кількістю онлайн-замовлень під час війни, зміна форматів взаємодії з користувачами, відмінність замовлень у гравців ринку, середній чек та зміна споживчої поведінки на ринку доставки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку доставки в Україні у 2022 році. Розглянуто: підсумки роботи одного з операторів ринку, тенденції розвитку мережі оператора, найдовша поїздка в автомобілі, найпопулярніші пункти висадки та посадки пасажирів, найпопулярніший день поїздок серед користувачів, максимальна кількість замовлень користувача, підсумки роботи сервісу доставки їжі одного з операторів. популярна страва серед користувачів, день, в якому було зроблено найбільшу кількість замовлень, найбільшу кількість страв в одному замовленні, підсумки сервісу прокату електросамокатів одного з операторів ринку.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку доставки їжі в Україні. Розглянуто: статистика роботи одного з операторів ринку доставки, кількість міст, в яких працює оператор, рівень виконання замовлень у листопаді до показника лютого, середній чек платформи у березні, міста, в яких найбільше зріс рівень замовлень з жовтня 2021 до жовтня 2022 року, портрет споживача, кількість замовлень, оплачених карткою з 2019-2022 рр., найпопулярніші замовлення.

Зв'язатися з нами