У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку побутових послуг в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, тенденції розвитку ринку сервісів для замовлення побутових послуг в Україні в період 2017-2019 років, динаміка обсягів реалізованих послуг підприємствами сфери послуг різними групами споживачів за 2016-2020 рр., послуги, які мають найбільший попит серед споживачів у категорії замовлення побутових послуг в Україні, специфічні особливості ринку сервісів для замовлення побутових послуг в Україні.

У цій статті наведено відомості щодо ринку побутових послуг України, розглянуто: особливості виходу на ринок побутових послуг, тенденції його розвитку, топ-5 прибуткових послуг, майданчики для продажу та реалізації галузевих послуг, коментарі учасників ринку щодо його особливостей.

У поданій статті розглядається аналітичний матеріал щодо ринку побутових послуг України, а саме: досвід ведення бізнесу у сфері на прикладі однієї з компаній, сума початкових вкладень, ведення франчайзингу в галузі, кількість відвідувачів сайту, KABANCHIK.UA, найближчий стратегічний план бізнесу.

В огляді подано інформацію щодо українського ринку послуг домашнього персоналу. Розглядається таке: ситуація на ринку, основні тенденції ринку, попит на послуги домашнього персоналу, цінова політика на ринку послуг домашнього персоналу в розрізі виглядом, темпи зростання попиту на послуги гувернера, вимоги до персоналу.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо послуг домашнього персоналу в Україні. Розглядається таке: ситуація на ринку, тенденції попиту на домробітниць, нянь, водіїв, садівників та кухарів, вартість послуг домашнього персоналу в місті Києві, особливості ринку, основні тенденції на ринку домашнього персоналу та інше.

Цей огляд містить інформацію щодо ринку персоналу для дому (няня, гувернантка, хатня робітниця, кухар, садівник, водій, економка) в Україні. Розглядається попит на цей вид послуг, тенденції на ринку персоналу для дому, вартість послуг домашнього персоналу у Києві та інше.

За ці та інші послуги ЖКГ мешканці 180 квартир сплачують у середньому 120 тис. грн. на місяць, або 6,73 грн. за кв. м. Це більше, ніж платять мешканці подібних будинків, які перебувають на балансі ЖЕКу – 3,3-4,5 за кв. м — проте всі ці гроші йдуть в об'єднання власників багатоквартирних будинків (ОСББ), який сам вирішує, на що їх витратити. Розподіляється бюджет так: 60% на оплату послуг усіх цілодобових служб персоналу ОСББ, 10% — на обслуговування та ремонт ліфтів, 10% — на електроенергію та воду для потреб будинку, ще 10% коштує вивіз сміття та оренда контейнерів, останні 10% йдуть у

Реконструювати мережі та почати отримувати прибуток комунальним підприємствам заважають по суті лише дві речі. Перша – непідйомна вартість робіт. «Ми аналізували стан тепломереж деяких міст країни. Наприклад, у Євпаторії щороку на ремонті втрачають до 3 млн. грн. Одноразова заміна 57 км трубопроводів коштувала б місту 85 млн. грн., але за нинішнього фінансування окупалося б це 28 років», — розповідає Андрій Міцкан, заступник директора проекту USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні». Друга проблема ЖКГ — необґрунтовано низькі, на думку самих комунальників, тарифи на воду, електрику та тепло. За нинішнього стану мереж тарифи на воду в Україні в середньому на 25% нижчі за економічно обґрунтований рівень, тарифи на тепло — на 30%. Як результат, за минулий рік лише через різницю в тарифах підприємства комунальної сфери отримали 5,4 млрд. гривень збитків. Втім, з погляду звичайних споживачів, навіть нинішні «необґрунтовано низькі тарифи» — чистої води обдурювання. Оскільки самі комунальники зізнаються, що й у них закладено по 30-40%, а то й усі

Почати опалювальний сезон уряд рекомендує вже з 15 жовтня. Тепло в будинках буде дуже доречним, враховуючи прогнози Гідрометцентру про циклон і похолодання, що насувається з Балкан. У МінЖКГ запевняють, що галузь до старту опалювального сезону готова майже на 100%. Показники готовності на рівні 98-99%. У деяких містах є окремі недоліки, але загалом технічні регламенти та процес технічної підготовки до опалювального сезону виконано не гірше, а навіть краще, ніж у попередніх роках. У ПСГ закачано необхідні обсяги газу, у достатній кількості створено резервні запаси вугілля.

Нині в Україні налічується 30 компаній, які займаються виробництвом приладів обліку газу. Станом на 01.01.2008 р. до Державного реєстру засобів вимірювань було внесено 47 типів приладів обліку газу, які випускають українські компанії. Виробничі потужності заводів із випуску лічильників газу в Україні становлять близько 2,6 млн. шт. на рік. У 2008 році обсяг виробництва газових лічильників в Україні в натуральному вираженні знизився порівняно з попереднім роком на 25,5%.

Канадські компанії мають намір реалізувати проекти щодо встановлення теплових насосів – вартістю 1,5 млн грн кожен – для опалення та гарячого водопостачання українських міст. Теплокомуненерго (ТКЕ) зможуть купити насоси для теплопостачання бюджетних установ у кредит під муніципальні гарантії лише при сплаті 25-відсоткового початкового внеску. Представники ТКЕ умовами позики незадоволені та побоюються, що якщо споживачі самостійно встановлять обладнання, то не потребуватимуть їх послуг.

Нині в Україні налічується 30 компаній, які займаються виробництвом приладів обліку газу. Станом на 01.01.2008 р. до Державного реєстру засобів вимірювань було внесено 47 типів приладів обліку газу, які випускають українські компанії. Виробничі потужності заводів із випуску лічильників газу в Україні становлять близько 2,6 млн. шт. на рік.

Треба сказати, що найпопулярнішими є фінські сауни — на них припадає 80% усіх парних закладів України. А вся справа в тому, що люди хочуть високих температур та сухої пари. Крім того, їх найлегше організувати в міських умовах. Якщо для традиційної російської лазні потрібні справжня кам'яна піч, казан і вогонь, тут знадобиться електропіч. Вона забезпечує постійну температуру, а пара виникає при збризкуванні каменів водою. Хоча вологість можна наздогнати парогенератором. Задаєш будь-який температурний режим, і розумний пристрій його підтримуватиме. Любителі попаритися по-старому, звичайно, зможуть відшукати класичні лазні у когось на дачі. Але для бізнесу безпечнішим і гігієнічнішим є таки другий варіант. Не треба морочитися з установкою складних димарів, печі, думати про чадні гази та відкритий вогонь.

Зв'язатися з нами