В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку дейтингових послуг у світі за 2024 рік. Розглянуто наступне: історія розвитку одного з дейтингових застосунків, головні цифри про продукти холдингу дейтингових проєктів станом на кінець 2023 року, середній обсяг залучених інвестицій за раунд у застосунки для знайомств, обсяг ринку застосунків для знайомств у 2023 році, скільки коштують та заробляють топові дейтингові сервіси.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку праці в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: чому роботодавці мають упередження щодо молодих та людей старшого віку, на яких посадах роботодавці готові бачити студентів та пенсіонерів, галузі, де найбільше роботи для пенсіонерів станом на 29 травня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку праці в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: середня пенсія в Україні станом на 1 січня 2024 року, тенденції ринку праці спричинені внаслідок війни, частка населення 65+ у 2023 році в Україні, як змінився віковий портрет українського суспільства у 2023 році порівняно із 2021 роком, частка співробітників старших 60 років під час війни в окремих корпораціях, які в Україні середні пенсії та зарплати.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку працевлаштування в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: кого шукають на ринку у травні 2024-го, частота пошуку працівників у сфері обслуговування у травні 2024-го порівняно до березня 2024-го, в яких регіонах найскладніше шукати персонал, яка зарплата у продавців-консультантів у травні 2024-го, що важливо для шукачів роботи у 2024-му.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку салонів краси в Україні за 2022 рік. Розглянуто наступне: ТОП-10 салонів Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Львова та Запоріжжя за переглядами сторінки, кількістю звернень та кількістю відгуків за 2022 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку професійних послуг у світі за 2024 рік. Розглянуто наступне: очікуваний обсяг глобального ринку професійних послуг до 2028 року, три ключові тенденції, які змінюють індустрію професійних послуг, очікувана частка помічників на базі ШІ, що будуть інтерфейсом користувача, найкращі стратегії, які нині використовують/планують використовувати організації, що надають професійні послуги, для підвищення продуктивності, найефективніші способи залучення та утримання персоналу, частка компаній середнього розміру, які надають професійні послуги, що відчувають труднощі з підбором та утриманням талановитих працівників, основні принципи стратегії сталого розвитку компаній, прогнозований обсяг глобального ринку XaaS до 2032 року порівняно із 2023 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку праці в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: як змінювалась кількість вакансій у 2022–2024 роках, наскільки працівники просять більше, ніж їм пропонують роботодавці 1 квартал 2022-2024 рр., виклики роботодаців у 2024 році, пов'язані з персоналом, напрями найбільших операційних витрат і інвестицій у 2024 році, скільки компаній забронювали працівників протягом 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку праці в Україні за квітень 2024 рік. Розглянуто наступне: кількість вакансій у квітні 2024 року до лютого 2022 року, динаміка вакансій з січня 2022 року до квітня 2024 року, області з найбільшою кількістю вакансій у квітні та березні 2024 проти минулого року, категорії з найбільшим приростом вакансій у квітні проти березня 2024 року, середня кількість відгуків на вакансію на місяць, розподіл кандидатів за досвідом, віком і статтю, ключові зміни у військовому рекрутингу.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку праці в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: очікуваний рівень безробіття на 2024-2026 рр., кількість зареєстрованих непрацевлаштованих громадян в березні 2024 року, чисельність безробітних жінок в березні 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по трендам на ринку контактних центрів в Україні та світі на 2024 рік. Розглянуто наступне: світові ТОП-тренди, які будуть у фокусі уваги Контактних Центрів у 2024 році, ТОП-виклики, з якими стикатимуться КЦ у 2024, ТОП-виклики, з якими стикатимуться вітчизняні КЦ у 2024.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку таксі в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній в секторі надання послуг таксі за доходами за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку праці в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: опитування роботодавців стосовно зміни щодо персоналу у 2023 році, допомоги працівникам у 2023 році, підвищення рівня заробітної плати у 2023 року, дистанційної роботи позитивні зміни, які відбулись у компаніях у 2023 році, зміни щодо персоналу заплановані на 2024 рік, частка працівників компаній, що працюють або знаходяться закордоном, категорії працівників, які не мають можливості працювати дистанційно, плани компаній стосовно зміни кількості працівників у 2024 року та підвищення рівня заробітної плати у 2024 році, оцінка компаній дефіциту кадрів, перелік вакансій, які на думку HR спільноти найскладніше закрити, які основні проблеми є зараз на ринку праці України на думку компаній, які основні навички потрібні будуть у 2024-2025 роках.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку праці в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: кількість зареєстрованих непрацевлаштованих громадян в березні 2024 року, кількість зареєстрованих безробітних жінок протягом березня 2024 року, кількість безробітних серед осіб віком до 35 років, рівень безробіття за областями України, кількість безробітних, які отримують допомогу та кількість вакантних місць у березні 2024 року порівняно з лютим, фактичний показник безробіття станом на кінець 2023 року порівняно з довоєнним 2021 роком.

В матеріалі міститься інформація по ринку call-центрів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: частка українців, які не беруть слухавку, коли телефонують невідомі номери, частка українців, які можуть взяти слухавку, якщо очікують дзвінка, що українці схильні робити у випадку, якщо у них є пропущений дзвінок від невідомого номера.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку працевлаштування в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: області України з найбільшою та найменшою конкуренцією серед шукачів в 2023 році, вакансії із найменшою кількістю відгуків від шукачів, основні причини дефіциту кадрів, чи планують роботодавці розширювати штат працівників у 2024 році, плани українців, щодо зміни місця роботи у 2024 році, середня заробітна плата в Україні за 2023 році, зміна заробітної плати різних професій з січня по листопад 2023 року, плани роботодавців стосовно перегляду зарплати робітникам у 2024 році, які бенефіти компанії планують надавати співробітникам у 2024 році, чи планується зміна обсягу бенефітів для співробітників у 2024 році, військовий рекрутинг як явище на ринку праці, процес адаптації до потреб ветеранів на ринку праці, недискримінація за гендером, віком та іншими ознаками, як роботодавці можуть підтримувати ментальне здоровʼя працівників та не допускати вигорання в колективі, вакансії, в яких вимагається знання англійської, кількість відгуків на 1 вакансію у ІТ категорії у порівнянні із середнім показником ринку праці, вплив ШІ на ринок праці, чи планують роботодавці повертати до офісів співробітників, які працювали дистанційно, кількість віддалених вакансій впродовж 2023 року, чи звертають шукачі увагу на репутацію роботодавця, вплив сезонних чинників на ринок праці.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку праці в Україні. Розглянуто наступне: стан ринку праці в Україні, три вибухи на ринку праці в Україні, вплив мобілізації на ринок праці, системи винагороди за умов війни, наскільки ефективними є HR-інструменти, патерни поведінки українців на роботі, як змінюється лідерство за умов війни.

В матеріалі міститься аналітична інформація стосовно впливу уранодобувної промисловості та природних факторів на навколишнє середовище і здоров’я людей у Кіровоградській області до 2021 року. Розглянуто наступне: середньорічна доза радонового опромінення в розрізі областей України у 2017 році, стан дотримання радіаційно-гігієнічного нормативу щодо ЕРОА Радону-222 в Кіровоградській області в 2018 році, вміст природніх та штучних радіонуклідів у воді в Кіровоградській області в 2020 році, вміст природного урану (U238) у питній воді в Україні, Німеччині, США та Кропивницькому станом на 25 січня 2021 року, заходи, які вживаються з метою захисту населення Кіровоградської області від надмірного іонізуючого випромінювання, порівняльний аналіз окремих протирадонових заходів США, Німеччини та Польщі, напрями реалізації та заходи, що мають бути впроваджені в рамках обласної Комплексної програми захисту населення Кіровоградської області від впливу іонізуючого випромінювання на 2021-2025 роки.

В матеріалі міститься аналітична інформація по стану та перспективах управління промисловими відходами та викидами на регіональному рівні в Україні за 2022 рік. Розглянуто наступне: загальний обсяг відходів, накопичених протягом експлуатації, у місцях видалення відходів Кіровоградської та Харківської області у 2020 році, обсяг накопичених відходів І-ІV класів у сховищах організованого складування та на території підприємств на кінець 2019 року у Кіровоградській та Харківській областях, поводження з відходами у 2020 році в Харкові та Харківській області, Кіровоградській області загальний відсоток утворених відходів, які були утилізовані, спалені або видалені у спеціально відведені місця для Харківської області, частка штрафів та загальна сума у сфері поводження з відходами і хімічними речовинами, стан врахування проблем, пов’язаних з промисловими відходами та викидами у нормативно правових документах регіонального рівня, корупційні ризики щодо управління промисловими відходами та викидами, результати оцінки ймовірності виникнення корупційного ризику, рівні ймовірних наслідків корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією, та критеріїв їх визначення, управління та поводження з відходами в Україні, стратегії розвитку щодо системи поводження з відходами в Україні, класифікація основних міжнародних стандартів.

В матеріалі міститься аналітична інформація стосовно управління медичними відходами серед населення та малих підприємств у Кіровоградській та Запорізькій областях за 2023 рік. Розглянуто наступні питання: який рівень свідомості серед населення та малих підприємств щодо проблематики медичних відходів, їхніх можливих негативних впливів на навколишнє середовище та здоров'я, як сприймаються ризики поводження з медичними відходами серед різних груп населення та малих підприємств, які методи та практика використовуються для збору, сортування, зберігання та утилізації медичних відходів серед населення та малих підприємств, які економічні, соціокультурні, нормативні та інші фактори впливають на практику поводження з медичними відходами, які правила, норми та законодавство стосуються поводження з медичними відходами, і як вони дотримуються, чи є необхідні ресурси, інфраструктура та обладнання для ефективного поводження з медичними відходами, чи застосовуються екологічно-дружні підходи та іннова, розповсюдженість практик контактування жителів Кіровоградської та Запорізької області з медичними відходами, частота застосування рекомендацій щодо утилізації медичних відходів, практики поводження з медичними відходами, розподіл респондентів за ступенем обізнаності щодо класифікації медичних відходів ABCD, залежність практик поводження з медичними відходами від ступеню ознайомленості з класифікацією, оцінки впливу практик поводження з медичними відходами на зовнішнє середовище, причини несформованості практик сортування медичних відходів від побутових, основні суб’єкти, які повинні ініціювати вирішення питань утилізації медичних відходів, способи підвищення культури поводження населення з медичними відходами, розбіжності в оцінках та практиках респондентів за статтю, розбіжності у позиціях різних вікових груп населення Кіровоградщини щодо поводження з медичними відходами, розбіжності у позиціях різних освітніх груп населення Кіровоградщини щодо поводження з медичними відходами, розбіжності у позиціях різних освітніх груп населення, розбіжності у позиціях різних освітніх груп населення Кіровоградщини щодо чинників впливу на ситуацію поводження з медичними відходами, розбіжності у позиціях різних освітніх груп населення Кіровоградщини щодо засобів покращення ситуації з поводження з медичними відходами.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку працевлаштування в Україні за січень 2024 року. Розглянуто наступне: категорії з найбільшим приростом вакансій у січні 2024 року проти січня 2022 року, десять категорій, в яких кількість вакансій зменшилася у січні 2024 року проти січня 2022 року, кількість пропозицій віддаленої роботи у січні 2024 року проти січня 2022 року, динаміка дистанційної роботи з січня 2022 року до січня 2024 року, динаміка вакансій у громадському секторі з січня 2022 року до січня 2024 року, кількість вакансій для ветеранів, пенсіонерів, інвалідів, студентів у січні 2024 року проти січня 2022 року, приріст вакансій в сфері ментального здоров'я, середня конкуренція за дистанційну роботу у січні 2024 року проти січня 2022 року в цілому та за областями, динаміка зростання середньої зарплати з січня 2022 року до січня 2024 року, розподіл нових кандидатів за статтю та віком у січні 2022 року та січні 2024 року.

Зв'язатися з нами