В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку туризму в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг отриманих податків від туристичної галузі України за перший квартал 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, загальна кількість платників податків, які займаються туристичною діяльністю за І квартал 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, частка надходжень до держбюджету сплачена готелями, туристичними агенствами, турбазами та дитячими базами відпочинку, кемпінгами та стоянками для житлових автофургонів за І квартал 2024 року порівняно із 2023 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку туризму у Київській області за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість територій та об’єктів природно-заповідного фонду на території Київської області, рівнень концентрації природно-рекреаційного потенціалу Київської області, SWOT-аналіз розвитку рекреаційно-туристичної сфери Київщини, перспективи використання пам’яток історії та архітектури Київської області.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку туризму у Вінницькій області за 2023 рік. Розглянуто наступне: механізм формування регіональної стратегії розвитку туризму та її результативність, модель формування програми смарт-спеціалізації туризму Вінницької області, карту спеціалізації районів Вінницької області за видами туризму на основі наявних туристичних ресурсів, очікувані результати та показники від впровадження комплексного механізму стимулювання туристичної привабливості Вінницької області через стратегію смарт-спеціалізації, спеціалізація районів Вінницької області за видами туризму на основі наявних туристичних ресурсів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку туризму в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: особливості ринку відпочинку під час війни, вартість "трансферу" з Києва до найближчого аеропорту, найближчі і найдешевші астобусні дестинації, найпопулярніші туроператори, топ-5 напрямків відпочинку та принцип no russians, ціни на відпочинок за кордоном у травні-червні 2024, які напрямки відпочинку популярні в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по туристичної галузі в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: динаміка податкових надходжень від тургалузі за 2021-2023 рр., кількість платників податків в тургалузі України за 2021-2023 рр., частка кожного виду діяльності у податкових надходжень тургалузі за 2023 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по туристичної галузі в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: динаміка податкових надходжень від тургалузі по областях за 2021-2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку туризму в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: середній термін бронювання у 2024 році порівняно з 2023 та 2022 роками, у якому фінансовому стані перебувають зараз вітчизняні туроператори, турагенти, наскільки популярними є зараз подорожі серед українців, як змінився туристичний потік з України з 2021 року по 2023 рік, основні "повітряні ворота" для українських туристів, ціни на відпочинок у 2023 році порівняно із 2022 роком, вартість подорожей Україною у 2023 році порівняно із 2022 та 2021 роками, які туристичні напрямки є найбільш популярними серед українців, ТОП-5 напрямків літа-2023, ТОП-5 напрямків зими-2023, ціни на відпочинок у Єгипті та Тунісі, Болгарії, Туреччині, Албанії, Чорногорії, Шрі-Ланці, Занзібарі, Мальдівах та Домінікані.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку туристичних послуг в Україні. Розглянуто наступне: податкові надходження до державного бюджету учасниками туристичної індустрії протягом 2023 року проти показників 2022 року та порівняно з довоєнним 2021 роком, структура податкових надходжень за видами діяльності, кількість платників податків 2021-2023 рр., діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування 2021-2023 рр., діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання 2021-2023 рр., надання місць кемпінгами та стоянками для житлових автофургонів і причепів 2021-2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку туризму в Україні. Розглянуто наступне: податкові надходження від туристичної галузі 2023 року порівняно із 2022-им, внесення діяльності туристичних операторів до бюджетних надходжень, бюджетні надходження від оподаткування роботи готелів та подібних засобів тимчасового розміщення, ефективність роботи виїзного туризму, структура причин відмови українців від подорожей.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку туристичних послуг в Україні. Розглянуто наступне: торгова виручка в грудні 2023 року в курортному Буковелі у порівнянні до листопада того ж року, кількість зареєструваних на кінець січня 2024 року реєстраторів розрахункових операцій у порівнянні із початком 2023 року, загальний обсяг виручки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на курорті «Буковель» за весь 2023 рік, фактори, які вплинули на зміни у виручці та показниках за 2023 рік.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку туристичних послуг та надання оренди на житло у туристичних містах. Розглянуто таке: популярність платформи по короткостроковій оренді житла в туристичних містах, основні зміни на ринку оренди житла та туризму, вплив змін на роботу компанії, динаміка сервісу та прогнози щодо його роботи.

Матеріал містить інформацію про різні країни та міста в Європі, які надають різноманітні та доступні зимові туристичні можливості. Розглянуто наступне: найкращі та дешеві зимові туристичні напрямки в Європі, визначення найкращих бюджетних напрямів для зимового відпочинку в Європі, фактори, що впливають на вибір туристичних напрямків взимку, бюджетні зимові напрямки в Європі, країни, які пропонують бюджетний відпочинок взимку, огляд туризму гірськолижного курорту Банско, опис Румунії та гірськолижного курорту Пояна-Брашов, Польщі з упором на міста Краків і Варшаву, особливостей Угорщини, особливо Будапешта та її термальних ванн, Португалія та міста Порту та Португалію як зимові напрямки, огляд туризму.

У публікації представлено наступне: яка частина українців на початку війни продовжила подорожувати країною з туристичними цілями, і які висновки зроблено на основі опитування, патерн внутрішнього туризму в Україні, переваги українців у виборі сезону для подорожей та які фактори впливають на цей вибір, види туризму , найбільш популярні серед опитаних, і скільки людей подорожує більш ніж п'ять разів, ставлення українців до подорожей змінилося через війну, і як багато хто продовжує підтримувати економіку країни через туризм, регіони України, які залишаються популярними серед туристів, та які чинники впливають на них. вибір, як війна та останні події впливають на туристичну індустрію України, включаючи податкові надходження та інфраструктуру, регіони, які показують зростання у надходженнях від туристичної індустрії, та які переживають зниження через воєнні дії, тенденції у туризмі простежуються в Україні, та які фактори впливають з їхньої розвиток.

У цій статті розглядаються такі питання: яким чином змінилася сума туристичного збору в Україні з початку поточного року, які регіони України показали найбільше зростання туристичного збору за перше півріччя 2023 року, регіони, які мали найбільші скорочення в сумі туристичного збору, фактори, що сприяють змінам туристичному зборі, ставки збору для внутрішнього та в'їзного туризму, і як вони варіюються, регіони, які залишаються лідерами у зборі туристичного податку, як війна в Україні та події останніх років вплинули на подорожі українців, види туризму та місця, які, як і раніше, користуються популярністю серед українців, тренди та переваги, якими володіє українська туристична індустрія нині.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку туризму в Україні. Розглянуто таке: інформація про те, як туристична індустрія в Україні адаптувалася до нових реалій воєнних дій та які зміни відбулися на ринку туризму в країні, вплив війни на сектор туризму в Україні, види відпочинку та напрямки, які стали популярними в українців, та як правильно планувати подорожі в умовах військових конфліктів, як зміни на ринку впливають на роботу туристичних агенцій та які виклики вони переживають, які країни та напрямки відпочинку українці обирають найчастіше, та які особливості їх вибору, перспективи розвитку сфери туризму в Україні у найближчому майбутньому.

Матеріал аналізує популярність внутрішнього туризму в Україні, надає інформацію про популярні напрямки та середні ціни на відпочинок, а також вказує на фактори, що впливають на зміни у вартості відпусток. Розглянуто: популярні напрямки для відпустки в Україні та їх динаміка, топ-5 напрямків у країні: Буковель, Трускавець, курорти Закарпаття, Львів та Яремче, особливості відпочинку в Україні, включаючи переваги сімей з дітьми, тривалість та типи відпочинку, такі як санаторний туризм , зміни у середніх цінах на відпустку в Україні, вплив різних факторів, таких як підвищення вартості комунальних послуг та продуктів харчування, приклади цін на різні види відпочинку, включаючи проживання у готелі 4* у Карпатах та Трускавці, а також середні ціни на відпочинок у санаторіях Закарпаття та дитячих літніх таборах, порівняння середніх чеків за тури до Карпат для двох зі сніданками та інші статистичні дані про ціни на відпочинок.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку туризму в Україні. Розглянуто таке: аналіз ніші туроператорів України, особливості діяльності туристичних компаній, вплив війни на галузь, відновлення галузі, перспективи розвитку в післявоєнний період.

Цей огляд надає інформацію про популярне місце для міжсезонного відпочинку в Україні. Вона обговорює: різні цікаві локації та ціни на відпочинок у цьому регіоні в різну пору року, коли не сезон для гірських походів чи катання на лижах, поради про те, які місця відвідати в Карпатах поза сезоном.

Ця стаття повідомляє про те, що українці досягли історичного максимуму доходів від туризму у Чорногорії. Стаття розглядає: зростання популярності Чорногорії серед українських туристів, фактори, що сприяють збільшенню доходів цієї країни від туризму, інформація про зростання доходів від туризму, які напрями подорожей стають популярнішими серед українців, і які зусилля можуть бути започатковані для подальшого розвитку туристичної інфраструктури.

Цей огляд містить аналітичну інформацію щодо зміни ставлення українців до підвищення цін під час військових конфліктів на основі результатів опитування. У статті подано інформацію про те, які зміни відбулися у сприйнятті та реакції українців на підвищення цін в умовах воєнних дій, дані про те, які товари та послуги стали дорожчими, які фактори мають найбільший вплив на рівень цін, і які заходи вживаються чи можуть. бути прийняті для пом'якшення впливу інфляції на населення, як економічні умови за часів конфлікту впливають на поведінку та настрої громадян.

Зв'язатися з нами