В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку готелів в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг сплачених податків туристичною галуззю в цілому та готелями окремо за перший квартал 2024 рік, соціальна складова готельного бізнесу, рівень дефіциту кадрів на готельному ринку станом на травень 2024 року, ТОП-10 інструментів, які частково дозволять готелям перекрити кадрову нестачу, основна цільова аудиторія українських готелів, загальна ємність ринку потенційних гостей українських готелів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку глемпінгу в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: що таке глемпінг та його українські особливості, кількість глемпінгів в Україні станом на березень 2024 року в цілому та за регіонами, які бувають види глемпінгу, вартість оренди куполів у порівнянні із сафарі-тентами та афрейм-будинками, як заробити на тренді глемпінгу, ціна проживання за добу в глемпінгу, типова бізнес-модель глемпінгу, ціни на проживання у різних тентах, загальна сума інвестицій, витратна частина бізнес-моделі глемпінгу, рентабельність містечок на ринку, середній період окупності проєктів, чистий прибуток глемпінгу, як правильно обрати локацію, п'ять ключових переваг глемпінгу як бізнесу, середнє завантаження купольних готелів, 10 порад для власникам глемпінгу, що буде з глемпінгом у найближчі роки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку роботи готелів в Україні. Розглянуто наступне: очікуване завантаження готелів мережі в найближчому зимовому туристичному сезоні, фактори, що вплинули на очікуване зростання бронювань у зимовий період, показники бронювань компанією у вересні та яке співвідношення становлять ці бронювання щодо очікуваного повного завантаження, завантаження готелю на новорічні свята 2023, максимальні та мінімальні показники завантаження готелів, прогнозована різниця між літнім та зимовим сезонами у планах компанії в контексті бронювання та завантаження готелів, попит на готелі у Закарпатській області, зростання попиту на готелі у Заході України та як це може вплинути на зимовий сезон, плани або стратегії мережі для залучення гостей у зимовий період, особливо з урахуванням сучасної політико-економічної ситуації.

Матеріал містить представлення результатів діяльності готелів у різних містах України (Київ, Одеса, Львів, Буковель) протягом літа 2023 року. Розглянуто: огляд трьох основних показників: завантаження готелів, середня ціна номера (ADR) та прибутковість номера (RevPAR), представлення середніх результатів для готелів категорії 3-5 зірок (без урахування хостелів/апартаментів, 2-зіркових готелів) у Буковелі, Львові, Одесі та Києві, порівняння результатів літа 2023 року з відповідним періодом 2022 року для кожного міста, тенденція покращення заповненості готелів у Львові та зниження в Одесі та Києві протягом літа 2023 року, порівняння цінових показників ADR та RevPAR для кожного міста у 2023 та 2022 роках , короткі висновки щодо динаміки готельного ринку у різних містах України протягом літнього періоду 2023 року.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку готелів Києва, Львова, Одеси за підсумками 1 півріччя 2023 року. Розглянуто таке: основні результати діяльності готельного ринку за 1 півріччя 2023 року, прогнози попиту на розміщення у готелях Буковеля, Києва, Львова, Одеси.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо готельного ринку Львова за підсумками 1 кварталу 2023 року. Розглянуто таке: показники ADR та RevPAR готелів Львова за 1 квартал 2023 р., порівняння показників у динаміці з 1 кв.2021-1 кв. 2023 р., динаміка завантаження готелів Львова з початку 2021 року, завантаження готелів Львова з 1 кв. 2021-1 кв. 2023 р.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо роботи готельного ринку Києва за підсумками 1 кварталу 2023 року. Розглянуто таке: результати діяльності готельного ринку Києва в 1 кварталі, динаміка завантаження столичних готелів з 1 кв. 2021 – 1 кв. 2023 р., показники ADR та RevPAR готелів Києва.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо роботи готельного ринку України за результатами 1 півріччя 2023 року. Розглянуто наступне: рівень завантаження львівських готелів за результатами 1 половини 2023 р., ADR за цей період, RevPAR, завантаження в готелях Буковеля в 1 півріччі 2023 р., ADR та RevPAR, завантаження готелів Одеси, основні показники готельних послуг Києва.

У даному матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку готельних послуг в Україні за підсумками 2022 року. Розглянуто: результати діяльності готелів України у 2022 р., частка готелів, які не працювали у Києві у березні, квітні, травні, заповнюваність готелів Львова на цей же період, ADR, Occ та RevPAR готелів Львова та Києва.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку готельних послуг в Україні в період карантину. Розглянуто: стан та тенденції світового ринку туристичного та готельного бізнесу, у тому числі тенденції ринку в Україні, динаміка завантаженості готелів, короткі прогнози щодо ринку.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо готельного бізнесу в Україні. Розглянуто: стан та тенденції галузі, вплив спалаху пандемії коронавірусу на ринок, думки експертів щодо готельного ринку та ринку туризму, державна підтримка галузі, короткі висновки.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо ринку готельної нерухомості України за підсумками 2019 та прогнози на 2020 р. Розглянуто: тенденції готельного ринку, пропозиція номерного фонду в готелях, структура пропозиції за категоріями, середня вартість в готелях, рівень заповненості готелів під управлінням професійних операторів, середня денна вартість номера, фактична та прогнозна динаміка зміни номерного фонду, тренди в готельній нерухомості, динаміка зміни структури номерного фонду у Києві з 2017-2019 рр., коментарі експерта з розвитку туризму, готелі, що плануються до відкриття на 2020-2022 рр. 

Звіт містить результати опитування впливу COVID-19 на сектор послуг тимчасового розміщення в Україні. Розглянуто: вплив коронавірусу на бізнес, починаючи вплив коронавірусу на бізнес, починаючи з 13 березня 2020 р., ставлення до закриття готелю, оцінка розміру економічних втрат, кількість робочих місць до скорочення.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку готелів в Україні в період коронавірусу. Розглянуто: тенденції попиту на послуги готелів, частка закладів, що плануються до закриття у період/після карантину.

У цьому огляді представлений коментар щодо ринку хостелів України. Розглянуто: портрет постояльця хостелів, порівняння хостелу в Україні та за кордоном, проблеми державного регулювання ринку, особливості розвитку сегменту хостелів в Україні, особливості та масштаби, фактори, що гальмують розвиток ринку хостелів в Україні, думка експерта перспектив розвитку.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку готельної галузі України. Розглянуто: стан та основні тенденції готельного ринку країни, коментарі експертів з ринку, ключова статистика готельного ринку 2018 року, кількість нових об'єктів у 2018 р., кількість кімнат/готелів на столицю, фактори, що впливають на розвиток ринку, загальний обсяг іноземних/внутрішніх туристів в Україні у 2018 році, короткі висновки.

В даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо готельного бізнесу України. Розглянуто стан та тенденції розвитку готельної індустрії, розвиток готельного ринку в Одесі та Києві, кількість готелів в Одесі, сума туристичного збору міста, частка завантаження одеських готелів туристами з України, короткі прогнози до кінця 2018 року.

Зв'язатися з нами