В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку сервісів замовлення авто в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, вплив дефіциту палива на сервіси замовлення автомобілів, водіїв та пасажирів, плани сервісів на випадок тривалих проблем з бензином, попит на електрокари.

У цій публікації міститься інформація щодо ринку авто-прокату України. Розглянуто механізм взяття в оренду автомобіля в Україні, перелік супутньої документації, а також ціни на оренду автомобіля станом на жовтень 2017 року. Перелік варіантів щодо оренди автомобіля, а також поради експертів ринку.

Цей огляд містить інформацію про стан ринку авто-прокату України за 5 місяців 2017 року. У роботі розглянуто: зміни попиту на послуги прокату за 5 місяців 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року, коментарі експертів ринку, перелік найпопулярніших автомобілів, ціни на послуги прокату. Також динаміка основних показників ринку (сумарно): парк автомобілів, утилізація авто, кількість прокатних днів, кількість прокатних договорів.

Дана стаття представлена англійською мовою, містить інформацію про ринок автопрокату в Україні за 2016 - початок 2017 рр. У роботі міститься опис особливостей ринку автопрокату, коментарі провідних експертів даного ринку, а також прогноз тенденцій розвитку ринку прокату автомобілів в Україні на 2017 рік.

У даному матеріалі надано інформацію про ринок прокату автомобілів України за 2016 рік. У роботі розглянуто: динаміку приросту ринку автопрокату у період 2010-2016 рр., мотиви клієнтів при виборі послуги прокату автомобіля та умови компаній. Основні юридичні моменти отримання автомобіля. Прогноз експертів ринку прокату автомобілів України на 2017 рік.

У даному матеріалі міститься інформація про стан ринку автомобільного прокату в Україні за 2015 – початок 2016 років. У роботі розглянуто кількість операторів ринку, а також виділення 5 найбільших автопрокатних компаній в Україні. Сегментація клієнтів автопрокатних компаній. Динаміка зміни приросту ринку прокату автомобілів, і навіть зміни ціни ринку.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку прокату автомобілів. Розглядається таке: ситуація на ринку, кількість укладених договорів на оренду автомобілів в Україні в 2012 році, темпи зростання оренди автомобілів на українському ринку за підсумками першого кварталу 2013 року, частка туристів та українців, які орендують автомобілі, причини, що заважають розвитку послуг оренди автомобілів в Україні.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку прокату автомобілів за підсумками 2012 року. Розглядається таке: перелік основних гравців на ринку прокату автомобілів в Україні, кількість автомобілів в автопарку, зміни у парку, кількість прокатних днів, середня тривалість прокату авто, середня завантаженість автопарку.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку автомобільного прокату за перше півріччя 2012 року. Розглядається таке: основні оператори на ринку прокату автомобілів в Україні, кількість автомобілів у парку операторів, середня тривалість прокату, кількість прокатних днів.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку прокату автомобілів за підсумками 2011 року. Наведено таке: перелік найбільших операторів на ринку прокату автомобілів в Україні, кількість автомобілів у парку для прокату, середня завантаженість автомобільного парку, тривалість прокатних днів.

В огляді подано інформацію щодо українського ринку послуг прокату автомобілів за перше півріччя 2011 року. Розглядається таке: представлені основні оператори на ринку прокату автомобілів України, кількість автомобілів у парку по компаніях, кількість прокатних днів, середня тривалість прокату, середня завантаженість автопарку.

У цьому огляді наведено інформацію щодо ситуації на ринку автомобільного прокату. Розглядається ситуація на ринку автопрокату України, темпи зростання ринку, компанії-лідери на українському ринку автомобільного прокату, основні тенденції на ринку автопрокату, переваги споживачів на ринку автомобільного прокату.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на ринку автомобільного прокату України. Представлено таке: тенденції розвитку цього виду бізнесу, цінова політика на українському ринку автомобільного прокату, кількість автомобілів, які надають на прокат на день.

Цей огляд містить інформацію щодо українського ринку автомобільного прокату. Розглядається ситуація на ринку, обсяг українського ринку автомобільного прокату, темпи зростання кількості прокатних днів, фактори, що впливають на ринок прокату в Україні.

В огляді представлена інформація щодо українського ринку автомобільного прокату, а саме: розглядається ситуація та основні тенденції ринку, оператори на ринку автомобільного прокату України, кількість автомобілів у парку гравців ринку, кількість прокатних днів, середня тривалість прокату автомобілів, середня завантаженість автопарку, документи та цінова політика на ринку автопрокату України.

Цей огляд містить інформацію щодо українського ринку автомобільного прокату. Розглядається ситуація на ринку, вартість оренди деяких моделей автомобілів, основні оператори українського ринку автомобільного прокату, лідери цінової політики на ринку автопрокату України.

Для багатьох компаній залучення більшої кількості авто на період підготовки та проведення чемпіонату собі виправдало – через збільшення споживання, середній рівень утилізації (завантаженості автопарків) залишився майже на тому ж рівні (64,9%), тому значно збільшилася кількість прокатоднів, яка, наразі, загалом становить 111074 дні, і це без врахування даних компанії «Рентал Груп». Лідером за цим показником є ​​компанія «ВІП Рент»/Avis, яка має і найбільше кількість прокатоднів 42974. у

Набагато ширша справа з ціновою політикою - ціни на українському ринку досить розкидані. Вартість оренди автомобілів в Україні економ-класу коливається від 30 до 95 євро на добу. Щоправда, вартість за добу абсолютно не показова, оскільки за терміну оренди понад чотири дні добова оплата, як правило, серйозно зменшується. Наприклад, при оформленні замовлення у оператора Budget за стуки доведеться викласти 95 євро, а за сім днів – 420 євро. Ми порівняли вартість оренди у різних компаній із розрахунку тижневої оренди та з'ясували, що найбільш дешевими варіантами є Sixt (222 євро) та Europcar (238). Одним словом, вибирати є з чого. Але якими б різними не були фірми, що здають автомобілі в оренду, при користуванні послугами всіх з них слід дотримуватися ряду правил загальних для всіх. При цьому всі ці правила є актуальними не тільки в Україні, а й особливо.

Вагомий гравець на ринку прокату – компанія HERTZ – вже зафіксувала ціни на період Євро 2012. Один з найбюджетніших варіантів – 763 € за VW Polo, проте Toyota Camry обійдеться не набагато дорожче – 805 €. Явний лідер у ціновій політиці, як і лідер на українському автопрокатному ринку - компанія Sixt, єдина компанія на ринку, яка пропонує доступні ціни на час футбольного свята. Наприклад, вартість прокату на тиждень VW Polo - всього

Оренда автомобіля дуже популярний вид послуг за кордоном, тому іноземці, які прилітають до України у відрядження чи відпустку, користуються послугами прокату постійно, українці навпаки користуються досить рідко. Як каже статистика в основному авто в оренду беруть для святкових заходів, наприклад, для весільної урочистості або для зустрічі будь-яких делегацій. на виплат або кредит, ніж орендувати. Якщо детальніше вивчити це явище, можна знайти масу нюансів. На перший погляд орендувати автомобіль для комфортного пересування країною має бути досить просто. Справа в тому, що дуже часто ...

Зв'язатися з нами