В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку готелів в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг сплачених податків туристичною галуззю в цілому та готелями окремо за перший квартал 2024 рік, соціальна складова готельного бізнесу, рівень дефіциту кадрів на готельному ринку станом на травень 2024 року, ТОП-10 інструментів, які частково дозволять готелям перекрити кадрову нестачу, основна цільова аудиторія українських готелів, загальна ємність ринку потенційних гостей українських готелів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку трудової міграції в Польщі за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість українських біженців в Польщі станом на 2023 рік, внесок українських біженців в польську економіку за 2023 рік, рівень працевлаштування українських біженців у Польщі порівняно із показником Німеччини, структура працевлаштування українців в Польщі за галузями, кількість відкритих громадянами України в Польщі компаній за підсумками 2023 року, витрати українців у Польщі за 2023 рік, структура витрат українців у Польщі, кількість придбаних українцями об'єктів нерухомості за 2023 рік, середня зарплата в Польщі у I кварталі 2024 року, рівень безробіття в Польщі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку туризму в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг отриманих податків від туристичної галузі України за перший квартал 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, загальна кількість платників податків, які займаються туристичною діяльністю за І квартал 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, частка надходжень до держбюджету сплачена готелями, туристичними агенствами, турбазами та дитячими базами відпочинку, кемпінгами та стоянками для житлових автофургонів за І квартал 2024 року порівняно із 2023 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку туризму у Київській області за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість територій та об’єктів природно-заповідного фонду на території Київської області, рівнень концентрації природно-рекреаційного потенціалу Київської області, SWOT-аналіз розвитку рекреаційно-туристичної сфери Київщини, перспективи використання пам’яток історії та архітектури Київської області.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку туризму у Вінницькій області за 2023 рік. Розглянуто наступне: механізм формування регіональної стратегії розвитку туризму та її результативність, модель формування програми смарт-спеціалізації туризму Вінницької області, карту спеціалізації районів Вінницької області за видами туризму на основі наявних туристичних ресурсів, очікувані результати та показники від впровадження комплексного механізму стимулювання туристичної привабливості Вінницької області через стратегію смарт-спеціалізації, спеціалізація районів Вінницької області за видами туризму на основі наявних туристичних ресурсів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку туризму в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: особливості ринку відпочинку під час війни, вартість "трансферу" з Києва до найближчого аеропорту, найближчі і найдешевші астобусні дестинації, найпопулярніші туроператори, топ-5 напрямків відпочинку та принцип no russians, ціни на відпочинок за кордоном у травні-червні 2024, які напрямки відпочинку популярні в Україні.

В матеріалі міститься дослідження внутрішнього переміщення населення в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: оцінка присутності ВПО за областями переміщення, відсоток ВПО та осіб, що повернулися, в загальній чисельності населення України, кількість переміщених дітей у постраждалих домогосподарствах і кількість людей у домогосподарствах, що складаються виключно з ВПО, частка ВПО за статтю і віковою групою, частка ВПО за типом населеного пункту, частка ВПО, що походять із 5 основних областей походження ВПО, частка ВПО, що проживають в 5 основних приймаючих областях, потоки між 10 основними областями переміщення та областями походження, частки ВПО за макрорегіонами переміщення в період за квітень 2022 - вересень 2023 рр., частка та абсолютна кількість ВПО за макрорегіонами походження, статистика випадків повернення з-за кордону з отриманням статусу ВПО в межах України, середня тривалість перебування у статусі ВПО станом на вересень 2023 року, найгостріші потреби постраждалого населення за профілем респондентів, наміри щодо переміщення у найближчій перспективі, профіль ВПО, що мають намір інтегруватися, очікувана кількість ВПО, що інтегруються в приймаючих громадах, оцінка чисельності населення за статусом переміщення.

В матеріалі міститься аналітична інформація по туристичної галузі в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: динаміка податкових надходжень від тургалузі за 2021-2023 рр., кількість платників податків в тургалузі України за 2021-2023 рр., частка кожного виду діяльності у податкових надходжень тургалузі за 2023 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по туристичної галузі в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: динаміка податкових надходжень від тургалузі по областях за 2021-2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку туризму в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: середній термін бронювання у 2024 році порівняно з 2023 та 2022 роками, у якому фінансовому стані перебувають зараз вітчизняні туроператори, турагенти, наскільки популярними є зараз подорожі серед українців, як змінився туристичний потік з України з 2021 року по 2023 рік, основні "повітряні ворота" для українських туристів, ціни на відпочинок у 2023 році порівняно із 2022 роком, вартість подорожей Україною у 2023 році порівняно із 2022 та 2021 роками, які туристичні напрямки є найбільш популярними серед українців, ТОП-5 напрямків літа-2023, ТОП-5 напрямків зими-2023, ціни на відпочинок у Єгипті та Тунісі, Болгарії, Туреччині, Албанії, Чорногорії, Шрі-Ланці, Занзібарі, Мальдівах та Домінікані.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку глемпінгу в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: що таке глемпінг та його українські особливості, кількість глемпінгів в Україні станом на березень 2024 року в цілому та за регіонами, які бувають види глемпінгу, вартість оренди куполів у порівнянні із сафарі-тентами та афрейм-будинками, як заробити на тренді глемпінгу, ціна проживання за добу в глемпінгу, типова бізнес-модель глемпінгу, ціни на проживання у різних тентах, загальна сума інвестицій, витратна частина бізнес-моделі глемпінгу, рентабельність містечок на ринку, середній період окупності проєктів, чистий прибуток глемпінгу, як правильно обрати локацію, п'ять ключових переваг глемпінгу як бізнесу, середнє завантаження купольних готелів, 10 порад для власникам глемпінгу, що буде з глемпінгом у найближчі роки.

В матеріалі міститься аналітичне дослідження міграції українців за кордоном станом на кінець січня 2024 року. Розглянуто наступне: кількість людей, що в'їхали/виїхали з України від початку повномасштабного вторгнення станом на кінець січня 2024 року, загальна кількість українських біженців, порівняння оцінки кількості біженців за старою і новою методологією, географічний розподіл біженців у Європі, кількість українців мають статус тимчасового захисту в країнах ЄС станом на кінець січня 2023 року, найбільші країни за кількістю прийнятих з початку повномасштабного вторгнення українців поза країнами Європи, основні варіанти продовження легального перебування українців за кордоном, структура українських біженців за статтю, віком, освітою,регіоном з відки вони виїхали, країною перебування та економічним станом, економічне становище українських біженців станом на січень 2024 року, рівень адаптації українських біженців в різних країнах, плани дорослих та малих українців щодо повернення в Україну, частка тих, хто точно планує повернутися станом на січень 2024 року порівняно із листопадом 2022 року та травнем 2023 року, групи біженців за результатами кластерного аналізу, фактори, які корелюють із бажанням українців повернутися, кількість українців, які повернуться в Україну та залишаться за кордоном залежно від сценарію, економічні та демографічні втрати від неповернення біженців, як стимулювати українських біженців повернутись до України.

В матеріалі міститься статистична інформація по міграції українців до Ірландії. Розглянуто наступне: кількість прибуттів українців до Ірландії з 04 березня 2022 року по 04 лютого 2024 року, частка прибулих з України, що мали активність в адміністративних даних після 30 листопада 2023 року, частка жінки і чоловіки у віці 20 років і старше від загальної кількості прибулих на сьогоднішній день, кількість прибулих, що були зараховані на курси підвищення кваліфікації станом на 01 лютого 2024 року, частка працевлаштованих українців, кількість прибулих з України до Ірландії на основі розподілу PPSN, станом на 04 лютого 2024 року, кількість прибулих (кумулятивно) з України на основі розподілів PPSN за статтю та віком, станом на 04 лютого 2024 року, Прибулі з України (на основі розподілів PPSN) у відсотках до фактичного населення за переписом 2022 року, станом на 04 лютого 2024 року, кількість господарів, які наразі отримують виплату за визнання проживання, та прибулих з України, які проживають у житлі, наданому цими господарями, кількість прибулих з України з заробітками від працевлаштування, по місяцях, станом на 04 лютого 2024 року, попередній рід занять прибулих з України, які відвідували заходи Intreo, станом на 04 лютого 2024 року, найвищий рівень освіти прибулих з України, які відвідали заходи Intreo, станом на 04 лютого 2024 року, сімейний стан прибулих з України (кумулятивно) у віці 18 років і старше, станом на 04 лютого 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку туристичних послуг в Україні. Розглянуто наступне: податкові надходження до державного бюджету учасниками туристичної індустрії протягом 2023 року проти показників 2022 року та порівняно з довоєнним 2021 роком, структура податкових надходжень за видами діяльності, кількість платників податків 2021-2023 рр., діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування 2021-2023 рр., діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання 2021-2023 рр., надання місць кемпінгами та стоянками для житлових автофургонів і причепів 2021-2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку туризму в Україні. Розглянуто наступне: податкові надходження від туристичної галузі 2023 року порівняно із 2022-им, внесення діяльності туристичних операторів до бюджетних надходжень, бюджетні надходження від оподаткування роботи готелів та подібних засобів тимчасового розміщення, ефективність роботи виїзного туризму, структура причин відмови українців від подорожей.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку трудової міграції в Польщі. Розглянуто наступне: зарплата українських біженців у Польщі станом на 2023 рік у порівнянні із довоєнним станом, яку освіту здобули українці в Україні, середня заробітна плата мігрантів, які прибули до Польщі до початку війни між 2019 і 2022 та між 2022 і 2023 роками, середня чиста заробітна плата, отримана українцями у Польщі, частка працевлаштованих українців під-час та до війни, сімейний стан приїжджих мігрантів до Польщі після 24 лютого 2022 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку міграції українців в Польщі. Розглянуто наступне: ТОП-10 областей за найбільшою кількістю українців у Польщі у 2023 році та у березні-травні 2022 року, кількість офіційно працевлаштованих українців у Польщі на кінець 2023 року від усіх працюючих іноземців, розподіл за типами населених пунктів з якого прибули українці.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку туристичних послуг в Україні. Розглянуто наступне: торгова виручка в грудні 2023 року в курортному Буковелі у порівнянні до листопада того ж року, кількість зареєструваних на кінець січня 2024 року реєстраторів розрахункових операцій у порівнянні із початком 2023 року, загальний обсяг виручки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на курорті «Буковель» за весь 2023 рік, фактори, які вплинули на зміни у виручці та показниках за 2023 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку міграції українців у світі. Розглянуто наступне: кількість біженців з України зафіксованих в Європі, кількість біженців з України зафіксованих поза межами Європи, загальна кількість біженців, країни, включені до Плану реагування на потреби біженців, кількість біженців з України в окремих країнах.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку туристичних послуг та надання оренди на житло у туристичних містах. Розглянуто таке: популярність платформи по короткостроковій оренді житла в туристичних містах, основні зміни на ринку оренди житла та туризму, вплив змін на роботу компанії, динаміка сервісу та прогнози щодо його роботи.

Зв'язатися з нами