В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку поштової логістики в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на вийманні, сортуванні, перевезенні та доставці (внутрішніх і міжнародних) поштових відправлень у вигляді листів, посилок і бандеролей, що їх здійснюють фірми, крім служб національної пошти за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку поштової логістики в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-3 компаній, що спеціалізуються на вийманні, сортуванні, перевезенні та доставці внутрішніх і міжнародних поштових відправлень у вигляді посилок і бандеролей за допомогою служби поштової доставки за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку фуд-доставки в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: очікуваний рзмір світового ринку доставки їжі у 2024 році, очікуваний розмір ринку доставки України в наступні 5 років, середня кількість замовлень їжі на 1 користувача на рік за 2018-2023 рр., тенденції українського ринку фуд-доставки, як запустити службу доставки в новому місті, що впливає на розвиток ринку доставки продуктів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку поштових перевезень. Розглянуто наступне: інвестиції в розвиток інфраструктури, кількість доставлених відправлень, країни активності компанії, кількість користувачів послугами компанії, благодійна діяльність компанії.

В матеріалі міститься інформація по ринку поштових перевезень. Розглянуто наступне: опис українського стартапу, інвестиціїв стартап, унікальність проєкту, потенційний ринок та клієнти, монетизація та потенційний прибуток.

У матеріалі подано аналітичну інформацію щодо роботи одного з поштових операторів України. Розглянуто таке: зростання, яке було зафіксовано за дев'ять місяців 2023 року в ключових показниках оператора, фінансові результати (чистий прибуток, чистий дохід та операційний прибуток), обсяг інвестицій компанії в розвиток мережі в Україні та в які проекти вони спрямовані, кількість нових відділень та поштоматів, які було відкрито за звітний період, кількість посилок було доставлено компанією та яке збільшення вона відзначила порівняно з довоєнним 2021 роком, сума податків компанії, інші напрями інвестицій.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку поштової логістики України за підсумками 1 півріччя 2023 року. Розглянуто таке: приріст кількості доставок посилок одним з операторів ринку за підсумками перших 6 місяців 2023 р., приріст постачання з АППГ, ключові новини ринку першого півріччя, загальна кількість відділень оператора, обсяги доставок міжнародних посилок, найбільш популярні країни, з яких українці замовляли покупки , кількість сплачених податків та зборів компанією за перше півріччя цього року.

У цій публікації представлений коментар представника компанії ринку поштової логістики України. Розглянуто наступне: коментар учасника ринку щодо оновлень компанії, терміни оновлення компаній, особливості маркетингу у сфері поштово-логістичних послуг, переваги компанії, виклики маркетинг-директорів під час війни.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку поштової логістики (одного з гравців ринку) України. Розглянуто наступне: коментар учасника ринку щодо того, як відбувалося оновлення компанії, про особливості маркетингу у сфері поштово-логістичних послуг та виклики маркетинг-директорів під час війни.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку поштової логістики в Україні за підсумками 2022 року. Розглянуто основні підсумки роботи одного з поштових операторів ринку України, обсяг перерахованих податків за підсумками року, обсяги пройдених переказів через систему, перелік послуг з найбільшим попитом, нові продукти поштового оператора, частка платіжної системи оператора на ринку.

В даному огляді представлена аналітична інформація щодо ринку поштових послуг в Україні та роботи одного з провідних гравців ринку. Розглянуто наступне: плани виходу одного з гравців на ринок Польщі, основні кроки, які компанія планує зробити для успішного завоювання польського ринку, кількість відправлених посилок по основних гравцям ринку в 2021 р., зростання виручки компанії в 2021 до 2020-го, коментар учасника ринку за сумами.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку послуг поштового зв'язку в Україні в 2022 році. Розглянуто: доходи операторів поштового зв'язку в Україні у 2022 році, вплив війни на ринок послуг поштового зв'язку в Україні, державне регулювання галузі поштового зв'язку в Україні, основні проблеми галузі поштового зв'язку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку поштової логістики України. Розглянуто: роботу одного з українських поштових операторів ринку, конкуренцію на поштовому польському ринку, вихід оператора на зовнішні ринки та основні результати, плани компанії на 2023 рік.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку поштової доставки в Україні в 2021/22 рр. Розглянуто історія розвитку одного з поштових операторів ринку, коментар учасника ринку, тарифи на перевезення в розрізі операторів, конкуренція на ринку, частка поштових гравців на ринку, обсяг ринку поштової доставки, короткі висновки експерта.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо роботи одного з поштових операторів України у 2022 році. Розглянуто: коментарі учасників ринку, частка замовлень пошти на початок війни, виторг пошти у 2021 році, конкуренція на ринку, зміна кількості відділень пошти з початку 2022 року, частка доставок онлайн-замовлень оператора на кінець березня, поновлення попиту на послуги оператора, основні показники лідерів ринку експрес доставки у Польщі та України на 2021 рік, короткі висновки учасників ринку.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку поштової логістики в Україні. Розглянуто: коментар учасника ринку про роботу одного з поштових гравців після початку повномасштабного вторгнення, повернення компанії до повноцінної роботи, рівень відновлення на березень та травень, активність корпоративних клієнтів пошти, рівень активності регіонального бізнесу, рівень відновлення національного середнього бізнесу, трансформації у відділі маркетингу, основні комунікації до аудиторії, втрати компанії через війну.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку поштової логістики в Україні. Розглянуто: підсумки роботи одного з провідних гравців ринку, прямі збитки гравця, згідно з оцінкою, виторг поштового оператора за підсумками 2021 року, частка поштового оператора на ринку, середня швидкість доставки, вплив війни на мережу, динаміка кількості відділень та поштоматів гравця з січня-28 липня 2022 р., коментар учасника ринку, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку доставки в Молдові. Розглянуто: стан та загальні тенденції ринку поштової логістики Молдови, сегментація ринку доставки у Молдові за кількістю відділень основних операторів у 2021 році, драйвери ринку, короткі висновки щодо ринку.

Зв'язатися з нами