В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пасажирських перевезень в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень в травні 2024 року, перевезення у внутрішньому та міжнародному сполученнях за травень 2024 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, найпопулярніші пасажирські маршрути перевезень.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку перевезень в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: частка українських водіїв фур, які можуть бути заброньованими від служби в армії станом на 18 травня 2024 року, завантаженість пунктів пропуску, кількість ліцензованих перевізників в Україні на здійснення міжнародних та внутрішніх перевезень вантажів та пасажирів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автобусних перевезень в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг українського ринку автобусних перевезень за час повномасштабного вторгнення, пасажиропотік автобусами за кордон за 2019-2023 рр., обсяг проданих автобусних квитків за 2023 рік порівняно із 2022 роком, кількість виданих ліцензій та відкритих маршрутів за кордон за 2021-2023 рр., найбільші українські автобусні перевізники за кілкьістю маршрутів, оборот тіньових перевізників у міжнародному, міжобласному, міському та міжміському сполученні за підсумками 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку авіаційних пасажирських перевезень в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на перевезенні пасажирів авіаційним транспортом за встановленим маршрутом і розкладом, чартерних пасажирських рейсах та польотах з метою огляду краєвидів і визначних пам'яток за доходами за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пасажирського річкового транспорту в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-10 компаній, що спеціалізуються на пасажирських перевезеннях річками, каналами, озерами та іншими внутрішніми водами, у т. ч. усередині гаваней і морських портів, а також наданні в оренду прогулянкових катерів з екіпажем для перевезення внутрішніми водами за доходами за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку залізничних пасажироперевезень в Україні. Розглянуто наступне: загальна кількість перевезених пасажирів з 21 грудня 2023 року по 10 січня 2024 у порівнянні із аналогічним періодом 2022 року, кількість поїздів, що курсували Україною на новорічні свята, частка спецзамовлень квитків для військових від загальної кількості оформлених через онлайн-портал, показники пасажироперевезень в середині країни та за кордон у 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку міжнародних автобусних перевезень в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: частка міжнародних та внутрішніх перевезень за перші пів року з початку повномасштабної війни, кількість нових міжнародних перевізників з кінця лютого 2022 року до кінця 2023 року, частка ринку нелегальних міжнародних перевезень від загальної частки міжнародних перевезень, як перевізникам залучати клієнтів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пасажирських перевезень в метро в Києві. Розглянуто наступне: перевезення пасажирів у столичному метро загалом у 2023 році у порівнянні із 2022 роком, рівень завантаження різних гілок метрополітену, динаміка пасажиропотоку столичного метрополітену 2017-2023 рр., обґрунтований тариф на проїзд в метро.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автобусних перевезень в Україні. Розглянуто наступне: кількість українців, що подорожували рейсовими, малими приватними автобусами та залізницею,найпопулярніші напрямки закордонних поїздок, мета поїздок українців, частка українців, що купують квитки онлайн, кількість прямих міжнародних маршрутів компанії, охоплення компанії в Україні та світі, кількість щоденних рейсів.

В матеріалі міститься інформація по залізничним пасажироперевезеням в Україні. Розглянуто наступне: зміни у розкладі, поліпшення дифіцитних сполучень, міжнародні перевезення, відкриття нових маршрутів.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо розвитку міського електротранспорту у Львові. Розглянуто таке: стан та перспективи розвитку міського електротранспорту у Львові, перешкоди, з якими стикається розвиток громадського транспорту, досягнення, які вдалося отримати, впровадження та розширення мережі трамваїв та тролейбусів, модернізація транспортних маршрутів, впровадження нових технологій та покращення якості обслуговування, проблеми ринку.

У цій статті представлена аналітична інформація щодо ринку наземного електротранспорту в Києві. Розглянуто наступне: проблеми та пріоритети розвитку столичного ринку наземного електротранспорту, коментарі експертів про важливість створення стійкої та ефективної системи громадського транспорту, розвитку інфраструктури, впровадження нових технологій та покращення якості послуг, можливі шляхи розвитку та залучення інвестицій для модернізації наземного електротранспорту в Києві.

У цьому матеріалі розглядаються ключові проблеми, з якими стикається громадський електротранспорт України під час повоєнного відновлення. Розглянуто: поточний стан електротранспорту та його інфраструктури, причини їх погіршення внаслідок військового конфлікту, чотири основні завдання для відновлення міського електротранспорту, відновлення та ремонт транспортних засобів, реконструкція та модернізація інфраструктури, забезпечення енергетичної ефективності та стійкості, правління та фінансування системи, проблеми, пов'язані з кожним із цих завдань, можливі підходи та рішення для забезпечення успішного відновлення та розвитку міського електротранспорту в Україні.

У цій статті представлена аналітична інформація щодо ринку міського транспорту у Чернігові. Розглянуто таке: процес "тотального перезавантаження", як це вплинуло на організацію та функціонування громадського транспорту в місті, зміни у маршрутах, графіках руху, доступності та якості громадського транспорту, взаємодію між пасажирами та транспортними компаніями, проблеми та виклики, з якими стикаються жителі та транспортні служби у період військового конфлікту, можливі шляхи їх вирішення.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку карпулінгу та автобусних перевезень в Україні. Розглянуто наступне: коментар учасника ринку, наслідки військового конфлікту на ринок автобусних перевезень, перехід цього ринку в онлайн-формат, зміни в поведінці пасажирів, зростання популярності онлайн-платформ для пошуку попутників та віртуальних автобусних перевезень, виклики та перспективи розвитку автобусної індустрії в умовах військового конфлікту.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо перетину кордону України на січень 2023 року. Розглянуто: результати громадського моніторингу якості надання сервісів органами влади при перетині державного кордону, спосіб перетину кордону, час перетину кордону, середній час, максимальний час, витрачений на перетин, сумарний середній час, контроль при перетині кордону, проблеми при перетині, інфраструктура для пасажирів, задоволеність санітарними умовами, якість інтернету та мобільного зв'язку, підсумки та пропозиції, експортна діяльність в умовах війни, основні проблеми, що заважають експортно-імпортній діяльності, зауваження до роботи митних органів, рекомендації та пропозиції учасників фокус-груп.

У цій статті наведено підсумки трамвайної галузі в Україні за 2022 рік. Розглянуто наступне: різні аспекти, пов'язані з розвитком та сучасним станом трамвайного транспорту, оновлення парку трамваїв, модернізація інфраструктури, впровадження нових технологій та інновацій, проблеми, з якими стикається галузь, та пропонуються можливі рішення для її розвитку.

У цьому огляді наведено аналітичну інформацію про втрати в міському транспорті України. Розглянуто наступне: проблеми, пов'язані з відсутністю інвестицій, застарілою інфраструктурою та недостатнім фінансуванням, якість послуг та зниження ефективності транспортної системи країни, причини та наслідки цих проблем, рекомендації для покращення ситуації у міському транспорті України, модернізація та розвиток транспортної інфраструктури для забезпечення зручності та доступності транспортних послуг населення.

У цій статті подано аналітичну інформацію за результатами роботи альтернативного транспорту в Києві в умовах дефіциту бензину. Розглянуто таке: використання різних видів транспорту (електробуси, велосипеди, електросамокати та інші), ефективність та проблеми такого виду транспорту, доступність, інфраструктуру, організацію та привабливість для пасажирів, важливість розвитку альтернативних транспортних рішень в умовах дефіциту бензину та сприяння сталому розвитку міської транспортної системи .

У цій статті наведено тенденції розвитку міського електротранспорту в Україні у 2022 році. Розглянуто таке: стан та тенденції розвитку ринку міського електротранспорту, баланс між різними напрямками розвитку цього сектора, такими як модернізація існуючих систем, впровадження нових технологій, розвиток інфраструктури та екологічна стійкість, ефективність, доступність та задоволення потреб пасажирів, фактори, що впливають на розвиток міського електротранспорту , включаючи фінансову стійкість, регулювання та планування.

Зв'язатися з нами