В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку дорожної галузі в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: частка нестачі фахівців на окремих підприємствах дорожньої галузі станом на травень 2024 року, частка дорожників від числа військовозобовʼязаних, що перебувають в лавах ЗСУ станом на травень 2024 року, які професії потрібні найбільше, наслідки нестачі кадрів у дорожній галузі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку перевезень в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: загрози для економіки, що виникають, пов'язані з мобілізацією водіїв, вплив мобілізації водіїв на паливний ринок, частка імпорту бензину та дизпалива автотранспортом у загальному обсязі, вартість дизельного пального оптам та в роздріб станом на 21 травня 2024 року.

В матеріалі міститься анаілтична інформація по ринку транспортних послуг в Україні. Розглянуто наступне: головні складові транспортної системи у законодавстві України, вплив війни на сектор транспорту та логістики, частка експорту, яка виконувалась морськими шляхами в січні 2022 році порівняно з квітнем 2022 року, проблеми та виклики транспортної системи в Україні, перспективи розвитку транспортної та логістичної сфери.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку транспортних послуг в Україні. Розглянуто наступне: обсяг перевезень морським транспортом, які перейшли на сухопутний транспорт після повномасштабного вторгнення, етапи змін на логістичному ринку України від початку повномасштабного вторгнення, коментарі експертів стосовно перспективності логістичних ринків різних областей України у 2024 році, кількість заблокованих портів в Україні від 24.02.2022 та їх частка у переробці усіх експортно-імпортних постачань, обсяги обробки вантажів дунайськими портами за підсумками 10 місяців 2023 року порівняно з аналогічним періодом 2022 року, обсяги втрат українських бізнесменів та економіки внаслідок блокування кордонів, поріг інвестицій у зведення вузькоколійної перевалки на території України, частка індустріальних парків України, які можуть стати логістичними хабами.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку транспортних послуг в Україні Розглянуо наступне: морське судноплавство та морські перевезення, зусилля для збільшення вантажообігу морськими шляхами, об'єми вантажообігу з 3 портів, автотранспортні шляхи та вплив блокади на польсько-українському кордоні, перевезення залізницею.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку логістики в Україні. Розглянуто наступне: кількість пропозицій роботи у галузі транспорту та логістики, рівень відновлення ринку та порівняння кількості вакансій, найзатребуваніші посади у галузі транспорту та логістики, середня зарплата в галузі транспорту та логістики/

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вантажоперевезень в Україні. Розглянуто наступне: вантажоперевезення по Україні ціна за км 20 тонн, вартість перевезення вантажу за 1 км 10 тонн, вантажоперевезення ціни за кілометр 5 тонн, варіанти вантажоперевезень для малого та середнього бізнесу.

В огляді міститься аналітична інформація про ринок логістичних послуг станом на 2022- 2 половина 2023. Розглянуто: стан та попит на ринку, позитивні фактори для української логістики, огляд операторів ринку: штаб квартира, рік заснування, рік появи на українському ринку, кількість та місце розташування українських філіалів, асортимент послуг, основні напрями діяльності та фінансові показники українських філій.

У цій статті подано інформацію щодо ринку страхування від ризику транспортної галузі в Україні. Розглянуто таке: необхідність правильного страхування, вибір відповідних страхових продуктів, аналіз ризиків та розробку стратегій для мінімізації втрат, практичні рекомендації щодо управління ризиками та захисту бізнесу від негативних наслідків непередбачених подій.

У цій статті подано законодавчі зміни, дефіцит кадрів та питання впровадження електробусів у контексті відновлення міського громадського транспорту після війни. Розглянуто таке: нові нормативні акти та правила, спрямовані на регулювання та розвиток громадського транспорту в Україні, проблема дефіциту кваліфікованих кадрів та його вплив на ефективність відновлення транспортної інфраструктури, питання впровадження електробусів та їх роль у сучасній міській мобільності, короткі висновки експертів.

В огляді подано інвестиційні проекти галузі транспорту та логістики в Україні на початок 2023 року. Розглянуто: галузеві компанії України, які потребують інвестицій, короткий огляд проекту, інвестиційна можливість, статус проекту, сума інвестицій у комплекс, місто розташування, ціль проекту.

У даній статті розглядається логістичні послуги за видами транспортних перевезень у 2022 році. Розглянуто: сучасна структура відчизняного імпорту/експорту, лідери у сфері імпорту та експорту, фактори нормалізації ситуації в галузі протягом 2022 року.

У цій статті подано аналітичну інформацію щодо ринку транспорту та інфраструктури України за підсумками 2022 року. Розглянуто наступне: наслідки військового конфлікту на транспортні системи, включаючи залізниці, автомобільні дороги, аеропорти та порти, виклики та проблеми, з якими зіткнулася транспортна галузь в умовах військового конфлікту, досягнення та покращення, які були зроблені у цій галузі, плани та перспективи розвитку транспортної та інфраструктурної сфери України у контексті постконфліктного відновлення.

У цій статті подано аналітичну інформацію щодо роботи транспортних компаній на ринку України в умовах війни. Розглянуто наступне: коментарі експерта про виклики та проблеми, з якими стикаються працюючі транспортні компанії під час військових дій, підходи та стратегії для їх успішної адаптації, вплив воєнного часу на транспортну інфраструктуру, заходи, які можна вжити для ефективного функціонування компаній у таких умовах.

У цій статті подано аналітичну інформацію щодо роботи компаній, пов'язаних з транспортом, в умовах військового конфлікту. Розглянуто наступне: коментарі учасників ринку залізничного та автомобільного транспорту, виклики та проблеми, з якими стикаються ці компанії під час воєнного часу, підходи та стратегії для перебудови та ефективного функціонування в таких умовах, вплив військового конфлікту на транспортну інфраструктуру, рекомендації щодо управління та розвитку компаній , пов'язані з транспортом.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо відновлення транспортної інфраструктури України. Розглянуто таке: сума грошових коштів, що запитується для реалізації цього плану, охоплені галузі відновлення, аналіз необхідності інвестицій у транспортну інфраструктуру, користь та значимість такого відновлення для розвитку країни, важливість залучення інвесторів та ефективного використання виділених коштів для досягнення поставлених цілей щодо відновлення транспортної інфраструктури України.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку транспортних послуг в Україні. Розглянуто: стратегія українського транспортного сектору, плани щодо збільшення транзитного потоку через Транскаспійський маршрут, переваги та виклики даного маршруту,заходи, що вживаються Україною для залучення більшого обсягу транзитних вантажів, аспекти логістики, інфраструктури, митних процедур та співробітництва з транспортними партнерами в регіоні, диверсії маршрутів та зміцнення ролі України в регіональних транспортних коридорах.

У цій статті подано аналітичну інформацію щодо ринку транспортних послуг в Україні. Розглянуто: вплив цієї війни на інфраструктуру та транспортну систему країни, руйнування, що сталися на транспортних маршрутах, залізничних коліях, мостах та інших об'єктах інфраструктури, зусилля щодо відновлення та реконструкції зруйнованих об'єктів, виклики та перешкоди, з якими зіткнулися у процесі відновлення.

В огляді подано аналітичну інформацію щодо розвитку сектору економіки та логістики в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку логістики, динаміка вартості логістики після початку війни, критерії вибору міст для інвестування, види інфраструктури для інвестування, якість логістичної інфраструктури, макроекономічні показники України у 2022 році, середній рівень зношування інфраструктури, індекс активності бізнесу, стан бізнесу порівняно із довоєнним показником, прогнози, інші показники ринку.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо автомобільної логістики в Україні. Розглянуто: міжнародні перевезення різними видами транспорту в/з України у 2021 році, структура імпорту за видами транспорту на вересень 2022 року, структура експорту за видами транспорту на вересень 2022 року, динаміка зовнішньої торгівлі товарами у 2022 році,експорт продукції агропромислової промисловості України у 2022 році, зміни у логістиці перевезень вантажу до морських портів, динаміка кількості міжнародних автомобільних перевізників до 24.02. та на вересень 2022 року, збільшення пропускної спроможності пунктів пропуску, черги перед міжнародними автомобільними пунктами пропуску України з країнами ЄС (вересень — жовтень 2022 року), схема руху вантажного автотранспорту через пункти пропуску «Ужгород» (ua) та «Вишненем» sk), удосконалення логістики перевезень територіями України та Молдови.

Зв'язатися з нами