В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобільних перевезень за 2024 рік. Розглянуто наступне: кількість ліцензійних міжнародних та внутрішніх перевізників вантажів в Україні, вплив мобілізації на галузь автомобільних вантажних перевезень, кількість вантажних транспортних засобів на західних кордонах, частка автотранспорту в українському експорті, що можливо змінити в процесі бронювання працівників галузі перевезень.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку авіаційних вантажних перевезень в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-15 компаній, що спеціалізуються на перевезенні вантажів авіаційним транспортом за встановленим маршрутом і розкладом, перевезенні вантажів авіаційним транспортом не за розкладом та наданні в оренду авіаційних транспортних засобів з екіпажем задля вантажних перевезень за доходами за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вантажного річкового транспорту в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на вантажних перевезеннях річками, каналами, озерами та іншими внутрішніми водами, у т. ч. усередині гаваней і морських портів, а також наданні в оренду суден з екіпажем для вантажних перевезень у внутрішніх водах за доходами за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вантажних перевезень в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг залізничних вантажних перевезень за березень 2024 року порівняно із березнем 2023 року, динаміка вантажних перевезень за січень - березень 2024 року, обсяг перевезених вантажів через припортові станції та західні прикордонні переходи, обсяг перевезених вантажів на експорт та у внутрішньому сполученні у березні 2024 року порівняно з березнем 2023 року, загальний обсяг вантажоперевезень залізницею у лютому 2024 року порівняно із січнем, топ-3 товарів, які експортуються залізницею, обсяг контейнерних перевезень залізницею за підсумками 2023 року порівняно із 2022 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобільних перевезень в Україні. Розглянуто наступне: товаропотік автомобільним транспортом через пропускні пункти з Польщею, пропускна спроможність пропускних пунктів, ринкові ставки транспортування автомобілями, обсяг агроекспорту автомобільним транспором станом на 26 лютого 2024 року, основна структура експорту.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вантажних перевезень між Україною та Польщею. Розглянуто наступне: кількість виконаних перевезень до Польщі з України та до України з Польщі за підсумками 2023 року, часка перевезення палива, гуманітарних та військових грузів від загальної кількості виконаних перевезень, кількість комерційних перевезень до Польщі за 2021-2023 рік, причина зростання кількості перевезень українських компаній, частка польських та українських перевізників на ринку, динаміка кількості перетинів кордону у розрізі двосторонніх перевезень між Україною та Польщею, збитки українським компаніям у середньому за один день простою через страйк на польсько-українському кордоні.

В матеріалі міститься інформація по ринку вантажних перевезень в Україні. Розглянуто наступне: український експорт до Євроcоюзу вантажівками, імпорт із Євросоюзу дорогами, вплив блокади пунктів пропуску польськими протестувальниками на імпорт/експорт.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку вантажних перевезень України. Розглянуто наступне: динаміка експорту та імпорту в Україні, експорту українських товарів дорогами до ЄС у 2022 році та у 2023 році, зростання імпорту товарів в Україну з ЄС, позитивні результати транспортного безвізу, значне збільшення обсягів експорту автотранспортом до країн ЄС після запровадження транспортного безвізу, вплив блокади на українську економіку та експорт, проблеми з обмеженням міжнародних перевезень до підписання угоди, динаміка торгівлі з ЄС після угоди про зону вільної торгівлі, особливості угоди про транспортне безвіз, оцінка результату та плани на майбутнє у сфері транспорту та експорту.

В огляді представлена аналітична інформація по ринку перевезень вантажівками сільськогосподарської продукції в Україні станом на 22 листопада 2023 року. Розглянуто наступне: зменшення експорту агропродукції автомобільним транспортом з України станом на листопад 2023 року, родовження зниження пропуску автомобілів через кордон з Польщею, стабільність пропуску автомобілів через кордон з іншими країнами, підвищення попиту на внутрішні автоперевезення в Україні, ринкові ставки траспортування автомобілями за популярними напрямками.

В огляді представлена аналітична інформація по ринку перевезень сільськогосподарської продукції в Україні станом на 1 листопада. Розглянуто наступне: середньодобова норма пропуску автомобілів, динаміка збільшення експорту агропродукції автомобільним транспортом з України, стабілізація ставок автомобільного фрахту, ринкові ставки транспортування автомобілями з України в Європу.

У даній статті докладно розглядається аналітична інформація щодо міжнародних вантажних перевезень в 2022-1 половина 2023 року. Розглянуто наступне: оцінка ринкових динамік від операторів ринку, очікування від держави щодо майбутнього розвитку галузі, перспективи для українських перевізників, ключові проблеми ринку.

Цей огляд аналізує вантажоперевезення в Україні за різними видами транспорту за 2021 та 2022 роки. Розглянуто таке: статистичні дані щодо зниження вантажоперевезень внаслідок збройного конфлікту та блокади портів, зниження залізничних, автомобільних та повітряних перевезень, збільшення обсягів перевезень через сухопутні коридори до Європи.

У цій статті подано аналітичну інформацію щодо розвитку альтернативних шляхів постачання як частину економічної безпеки України. Розглянуто таке: значущість різноманітності транспортних маршрутів та постачальників для забезпечення стабільності та надійності постачання товарів, проблеми, з якими стикається Україна в цій галузі, рекомендації щодо розвитку альтернативних маршрутів доставки, розвиток залізничного та морського транспорту.

В даному огляді представлена аналітична інформація щодо ринку вантажних перевезень України. Розглянуто: вплив війни на ринок логістики в Україні, коментар учасника ринку про тренди логістики України, основні події ринку минулого року, основні результати галузі згідно з оцінкою експерта.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку транзитних залізничних вантажних перевезень України. Розглянуто: новини ринку залізничних перевезень, транзит між Україною та Молдовою, відновлення руху на двох ділянках залізниці на кордоні з Польщею.

В данному огляді представлено аналітичну інформацію по ринку вантажних перевезень за 2022 рік. Розглянуто наступне: обсяг і динаміка вантажних перевезень в Україні, приріст показників до аналогічного періоду минулого року, коментарі експертів ринку, структура вантажних перевезень через залізницю, обсяги перевезень по видам продукції.

У статті розглядається інформація про доставку вантажів з Китаю та Європи в умовах воєнного та мирного часу. Розглянуто таке: особливості та проблеми, з якими стикаються компанії, які займаються міжнародною логістикою під час конфліктів, можливі обмеження та ризики, а також заходи, які можна вжити для забезпечення безперебійної доставки вантажів.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо розвитку української логістики в умовах відсутності доступу до морського та авіаційного транспорту. Розглянуто наступне: коментарі експертів з нових шляхів та можливостей для відправлення вантажів, використання альтернативних видів транспорту (залізничний, автомобільний та річковий транспорт), розвиток логістичної інфраструктури, покращення транспортних маршрутів та взаємодія з сусідніми країнами, переваги та виклики, з якими стикаються українські компанії при використання альтернативних логістичних маршрутів, рекомендації щодо оптимізації процесів відправлення вантажів.

У цьому огляді представлено схему перевезення легкових автомобілів в Україну. Розглянуто таке: проблеми, з якими стикаються при таких перевезеннях, можливі способи їх вирішення, питання, пов'язані з транспортуванням автомобілів з-за кордону, митними процедурами, страхуванням та іншими аспектами, варіанти покращення системи перевезення автомобілів в Україну для полегшення їх ввезення та розподілу на ринку.

У цій статті подано інформацію щодо ринку вантажних перевезень через українсько-польський кордон. Розглянуто таке: проблема перевантаження на українсько-польському кордоні та недостатня пропускна спроможність для вантажних автомобілів, причини цієї проблеми, зростання обсягу вантажного транспорту, недостатній інфраструктурний розвиток на прикордонних пунктах пропуску, негативні наслідки для економіки та торгівлі між Україною та Польщею, можливі рішення для покращення ситуації.

Зв'язатися з нами