В матеріалі міститься аналітична інформація по логістичному ринку в Україні станом на 10 червня 2024 року. Розглянуто наступне: експорт сільськогосподарської продукції автомобільним транспортом за 10 днів червня 2024 року, структура автомобільного експорту за прикордонними переходами та видами продукції, ринкові ставки транспортування автомобілями, загальний показник середньодобової передачі вагонів на експорт, ринкові ставки транспортування залізницею, ринкові ставки транспортування з річкових та морських портів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по логістичному ринку в Україні станом на кінець травня 2024 року. Розглянуто наступне: структура експорту зернових, олійних та продуктів переробки за видом транспорту у травні 2024 року, обсяг експорту автомобільним транспортом на польському, угорському, румунському та молдавському кордонах за травень 2024 року порівняно із попереднім місяцем, ринкові ставки транспортування автомобілями, загальний показник середньодобової передачі зернових вантажів і продуктів переробки залізничним транспортом через сухопутні кордони у травні, ринкові ставки транспортування залізницею, ринкові ставки транспортування з річкових та морських портів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по логістичному ринку в Україні станом на 27 травня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг перевезених товарів автотранспортом станом на 27 травня 2024 року порівняно із квітнем та березнем, середньодобовий показник пропуску за травень, ринкові ставки транспортування автомобілями, середньодобовий показник передачі вагонів на західних кордонах, середньодобовий показник вивантаження в портах Великої Одеси та Ізмаїлу станом на 27 травня, ринкові ставки транспортування залізницею, ринкові ставки транспортування з річкових та морських портів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по логістичному ринку в Україні станом на 20 травня 2024 року. Розглянуто наступне: експорт сільськогосподарської продукції автомобільним транспортом станом на 19.05 у порівнянні з квітнем, середньодобовий показник пропуску по всіх кордонах, ринкові ставки транспортування автомобілями, середньодобовий показник передачі вагонів станом на 20 травня 2024 року, середньодобовий обсяг вивантаження вагонів у портах, ринкові ставки транспортування залізницею, ринкові ставки транспортування з річкових та морських портів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по логістичному ринку в Україні станом на 13 травня 2024 року. Розглянуто наступне: експорт сільськогосподарської продукції автомобільним транспортом станом на 13 травня 2024 року порівняно з аналогічним періодом квітня, середньодобовий показник пропуску по всіх кордонах, структура автомобільного експорту за товарами, ринкові ставки транспортування автомобілями, середньодобовий показник передачі вагонів станом на 13 травня 2024 року, середньодобовий показник вивантаження вагонів у портах Великої Одеси та Ізмаїлу станом на 12 травня 2024 року, ринкові ставки транспортування залізницею, ринкові ставки транспортування з річкових та морських портів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по логістичному ринку в Україні станом на 8 травня 2024 року. Розглянуто наступне: експортні відправки сільськогосподарської продукції автомобільним транспортом за перші 6 днів травня у порівнянні із аналогічним періодом квітня, середньодобовий показник пропуску на всіх кордонах за перші 6 днів травня порівняно з аналогічним показником у квітні, ринкові ставки транспортування автомобілями, середньодобовий показник передачі вагонів через західні кордони у травні, середньодобовий показник вивантаження та навантаження вагонів у портах Великої Одеси та в порту Ізмаїл за 5 днів травня, ринкові ставки транспортування залізницею, ринкові ставки транспортування з річкових та морських портів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по логістичному ринку в Україні станом на 1 травня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг експортованої автотранспортом агропродукції станом на 29 квітня 2024 року порівняно із аналогічним періодом березня, обсяг перевезень агропродукції на румунському та словацькому кордонах, середньодобова норма пропуску через всі пропускні пункти, ринкові ставки транспортування автомобілями, щоденні темпи експортних відвантажень залізничним транспортом у квітні через західні кордони станом на 28.04, ринкові ставки транспортування залізницею, ринкові ставки транспортування річковим та морським транспортом.

В матеріалі міститься аналітична інформація по логістичному ринку в Україні станом на 22 квітня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг експортованої автотранспортом агропродукції станом на 22 квітня 2024 року порівняно із аналогічним періодом березня, обсяг перевезень агропродукції на румунському, польському та молдавському кордоні, середньодобова норма пропуску через всі пропускні пункти, ринкові ставки транспортування автомобілями, щоденні темпи експортних відвантажень залізничним транспортом у квітні через західні кордони станом на 22.04, середній показник щоденної кількості передачі зернових вантажів на кордонах у квітні, середньодобовий показник вивантаження вагонів в портах Великої Одеси, ринкові ставки транспортування залізницею, структура експортних відвантажень водним транспортом, ринкові ставки транспортування річковим та морським транспортом.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку логістичних послуг в Україні за 1-15 квітня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг експортованої автотранспортом агропродукції за 1-15 квітня 2024 року порівняно із березнем та лютим, обсяг перевезень агропродукції на румунському, польському, словацькому та молдавському кордоні, середньодобова норма пропуску через всі пропускні пункти, ринкові ставки транспортування автомобілями, середньодобовий показник передачі вагонів на прикордонних переходах станом на 15 квітня у порівнянні з минулим тижнем, середньодобовий показник вивантаження вагонів в портах Великої Одеси, ринкові ставки транспортування залізницею, загальний експорт водним транспортом станом на 15 квітня 2024 року, ринкові ставки транспортування річковим та морським транспортом.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку логістичних послуг в Україні за 1-8 квітня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг експортованої автотранспортом агропродукції за 1-8 квітня 2024 року порівняно із березнем та лютим, обсяг перевезень агропродукції на румунському, польському, словацькому та молдавському кордоні, середньодобова норма пропуску через всі пропускні пункти, ринкові ставки транспортування автомобілями, обсяги передачі зерна на залізниці на західних кордонах протягом 1-8 квітня, ринкові ставки транспортування залізницею, ринкові ставки транспортування річковим та морським транспортом.

В матеріалі міститься аналітична інформація по логістичному ринку України за підсумками березня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг експортованої автотранспортом агропродукції за березень 2024 року порівняно із лютим та січнем, обсяг експорту у березні на румунському, польському та молдавському кордоні, вартість перевезення в напрямку Італії, Німеччини та Болгарії протягом березня 2024 року, ринкові ставки транспортування автомобілями, обсяги передачі зерна на залізниці на західних кордонахпротягом березня, середньодобова передача вагонів на кордонах Польщі, Румунії, Словаччини та Угорщини, середньодобовий показник вивантаження вагонів у напрямку чорноморських портів, середньодобовий показник вивантаження вагонів з зерном в порту Ізмаїл, ринкові ставки транспортування залізницею, частка агроекспорту водним транспортом в березні 2024 року від загального експорту, загальний показник експорту водним транспортом у березні порівняно із лютим та січнем 2024 року, ринкові ставки транспортування річковим та морським транспортом.

В матеріалі міститься аналітична інформація по логістичному ринку України станом на 25.03.2024 року. Розглянуто наступне: загальний експорт сільськогосподарської продукції автомобільним транспортом станом на 25 березня 2024 року порівняно із аналогічним періодом за лютий та січень 2024 року, товари-лідери в експорті автомобільним транспортом, середній показник пропуску агропродукції через прикордонні пункти на добу в березні 2024 року, ринкові ставки транспортування автомобілями станом на 25 березня 2024 року, темпи експортних відвантажень залізничним транспортом через західні кордони України в березні 2024 року, середньодобова кількість вагонів, що рухаються в напрямку українських портів Чорного моря, середньодобовий показник вивантаження вагонів в портах Великої Одеси в березні, ринкові ставки транспортування залізницею станом на 25 березня 2024 року, ринкові ставки транспортування річковим та морським транспортом станом на 18 березня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку логістики в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: вплив блокади польсько-українського кордону на діяльність українських бізнесів, сукупна суму збитків українського бізнесу внаслідок блокади, частка українського бізнесу, що втратили замовлення через блокування кордону, хронологія блокади польського кордону, вплив блокади на вартість логістики українських компаній, вплив блокади на ціни на алкоголь, на ринок нафтопродуктів, на ціни на книги на ринок зоотоварів та на ринок товарів для дому.

В матеріалі міститься аналітична інформація по логістичному ринку України станом на 18.03.2024 року. Розглянуто наступне: загальний експорт сільськогосподарської продукції автомобільним транспортом станом на 18 березня 2024 року порівняно із аналогічним періодом за лютий та січень 2024 року, товари-лідери в експорті автомобільним транспортом, ринкові ставки транспортування автомобілями станом на 18 березня 2024 року, темпи експортних відвантажень залізничним транспортом через західні кордони України в березні, середньодобова кількість вагонів, що рухаються в напрямку українських портів Чорного моря, середньодобовий показник вивантаження вагонів в портах Великої Одеси в березні, ринкові ставки транспортування залізницею станом на 18 березня 2024 року, обсяг агроекспорту водним транспортом станом на 15 березня 2024 року відносно лютого 2024 року, ринкові ставки транспортування річковим та морським транспортом станом на 18 березня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по логістичному ринку України станом на 11.03.2024 року. Розглянуто наступне: загальний експорт сільськогосподарської продукції автомобільним транспортом станом на 11 березня 2024 року порівняно із аналогічним періодом за лютий та січень 2024 року, товари-лідери в експорті автомобільним транспортом, ринкові ставки транспортування автомобілями станом на 11 березня 2024 року, темпи агроекспорту залізничним транспортом через західні кордони України, ставки фрахту залізничним транспортом по Європі відносно індикацій минулого тижня, кількість вагонів, що в дорозі у напрямку портів Великої Одеси, ринкові ставки транспортування залізницею станом на 11 березня 2024 року, темпи експорту водним транспортом у березні відносно лютого 2024 року, ринкові ставки транспортування річковим та морським транспортом станом на 11 березня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку логістики в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг прибутку від експорту товарів в 2021 році за секторами економіки, частка морських перевезень в загальному імпорті та сільськогосподарських культурах за період до повномасштабного вторгнення, пропускна спроможність річкових портів у порівнянні із морськими, обсяг скорочень вантажних перевезень у 2022 році, проблеми із вивезенням продукції, які виникли через перевантаження залізничного сполучення та вузькі місця, частка вантажів, які очікували на перетин кордону більше ніж 30 діб у 2022 році, поштовантажопотоки через аеропорти України у 2021 році порівняно із 2020 роком, орієнтовні збитки через пошкодження аеропортів та аеронавігаційного обладнання, стан вітчизняного ринку автомобільного транспорту.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку праці в логістиці України. Розглянуто таке: статистика ринку праці в Україні, рівень безробіття у світі по країнах, динаміка вакансій, статистика працевлаштування осіб з інвалідністю трудового віку у гендерному розрізі, ґендерна революція у логістиці, проблема втрати кваліфікованого персоналу, короткі висновки.

Цей огляд стосується зусиль України щодо розвитку логістики для українського експорту. Розглянуто таке: різноманітні аспекти, починаючи від акцентування пріоритетів розвитку альтернативних логістичних маршрутів до розгляду специфічних дій у напрямку судноплавства на річці Дунай, перспективи зняття обмежень на українську агропродукцію в європейських країнах та стратегічні плани співпраці з різними партнерами, включаючи США, Єврокомісію та сусідні , важливість розвитку інфраструктури для ефективних транспортних перевезень та її впливом геть економіку і обороноздатність країни.

Цей аналітичний матеріал розглядає питання, пов'язані з логістикою при продажу зернових культур. У статті аналізується: частка витрат на логістику у загальній вартості реалізації зернових, фактори, що впливають на вартість та ефективність логістичних операцій під час перевезення сільськогосподарської продукції.

Зв'язатися з нами