В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку контейнерних перевезень в Україні за І квартал 2024 року. Розглянуто наступне: загальний обсяг морського експорту в рефрижераторних контейнерах з України за січень-березень 2024 року, орієнтовний експорт окремих продуктів рефрижераторними контейнерами в січні-березні 2024 року, середній щомісячний експорт рефрижераторних контейнерів за 2024 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку контейнерних перевезень в Україні. Розглянуто наступне: топ-гравці ринку, їх обсяги контейнерних перевезень у 2023 році, основні точки росту в 2023 році для контейнерних вантажів, структура контейнерних перевезень за номенклатурою товарів, інвестиційні плани ключових гравців ринку, "темні конячки" ринку контейнерних перевезень в Україні в 2024 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку контейнерних перевезень в Україні. Розглянуто наступне: обсяги експорту української продовольчої продукції, яка вивозилась морем в контейнерах і потребувала особливого температурного режиму 2021-2023 рр., орієнтовні обсяги експорту окремих продуктів в контейнерах 2021 - жовтень 2023, обсяги експортованої у контейнерах продукції за 10 місяців 2023 року.

В матеріалі міститься інформація по ринку контейнерних перевезень в Україні. Розглянуто наступне: обсяг торгівлі в Чорноморському регіоні, вантажообіг в регіоні, вартість доставки морського контейнера в Україну, переорієнтація на річкові порти України, контейнерна галузь Румунії, Болгарії, Грузії.

В матеріалі міститься інформація по ринку контейнерних перевезень в Україні. Розглянуто наступне: класифікація контейнерів, мета використання контейнерів, представлення одного з гравців українського ринку та послуг, які він надає.

Стаття обговорює питання щодо відновлення прямих контейнерних перевезень у порти Великої Одеси в контексті успішної роботи нового морського коридору. Основні аспекти, що розглядаються: позитивна перспектива відновлення прямих контейнерних перевезень, обробка напряму відновлення перевезень, стадія погоджень та потенційні затримки, оцінка ризиків, ризики у разі військової загрози, реакція на форс-мажор, ключові аспекти відновлення контейнерних перевезень через порти Одеси, включаючи переваги , потенційні труднощі та ризики, пов'язані з військовою ситуацією.

Цей огляд описує зниження ставок на світовому ринку контейнерних перевезень у січні-березні 2023 року. Розглянуто наступне: причини зниження ставок, зниження індексів, що відображають динаміку фрахтових ставок, геополітичні ризики (війна в Україні), та їх вплив на ринок контейнерних перевезень, особливо в регіоні Північної Європи, вплив на рівень фрахтових ставок та обсяги контейнерних перевезень портів, обсяг перевезень.

У цій статті подано аналітичну інформацію щодо ринку контейнерних перевезень України. Розглянуто: еволюція транспортних засобів, що використовуються у вантажній галузі, розвиток контейнерних терміналів, шлях розвитку одного з гравців ринку за останні 10 років, основні етапи розвитку компанії, технічні інновації та покращення, а також переваги та виклики, пов'язані з таким розвитком.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку контейнерних перевезень в Україні. Розглянуто наступне: коментар учасника ринку, новий контейнерний термінал, його значення для ринку, основні особливості та переваги нового терміналу, його потенціал як альтернативного ринку, цілі та стратегії розвитку цього об'єкта, аналіз ринкових трендів та прогнози щодо майбутнього контейнерного терміналу.

У даному матеріалі представлені коментарі учасника ринку роботи контейнерного ринку в Україні. Розглянуто наступне: оцінка експерта ринку та потенційних інвестиціях у наземну логістику, важливість розвитку логістичної інфраструктури, можливості та перспективи в цій галузі, проблеми та виклики, з якими стикаються компанії, що працюють у логістичній сфері, рішення та рекомендації для подальшого розвитку, стратегічний підхід експерта до інвестицій у наземну логістику.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку контейнерних перевезень України з 1-15.02.2021 р. Розглянуто: стан та тенденції ринку, вплив COVID-19 на ринок контейнерних перевезень, новини компаній, контейнерооборот морпортів України у січні поточного року, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку контейнерних ліній у світі. Розглянуто: рівень дотримання розкладу контейнерних маршрутів у грудні 2020 року, порівняння відповідності розкладу у грудні 2020 до показника 2011 року, час запізнення суден.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку морських контейнерних перевезень України на 2021 рік. Розглянуто: кількість замовлень на контейнерні судна у четвертому кварталі 2020 року, сумарна контейнероємність замовлених суден, портфоліо судноверфей, кількість замовлень за класами, короткі висновки.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо ринку контейнерообігу морських портів України за підсумками 2020 року. Розглянуто: стан та тенденції контейнерообігу морських портів України у 2020 році, коментар експерта з ринку, контейнерообіг морських портів України (Одеський морський порт, Порт «Південний», Порт «Чорноморськ») у 2020 році, товарна структура експорту зернових0 році, географія експорту зернових вантажів у контейнерах з України у 2020 р., географія експорту основних культур у контейнерах у 2020 р.

У цьому огляді наведено звітні аналітичні відомості щодо ринку перевалки контейнерів морськими портами України за підсумками 2019 року. Розглянуто: обсяг перевалених контейнерів морськими портами за 2019 рік, порівняння з обсягами 2018 року, коментарі експертів щодо зростання перевалки контейнерів у морських портах України, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку морських контейнерних перевезень України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку, думки експертів щодо галузі, динаміка обсягу перевезень контейнерних вантажів у Чорноморсько-Азовському басейні, динаміка обсягів обробки контейнерів, ключові умови розвитку ринку, на думку експертів, короткі висновки.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку контейнерних перевезень Чорноморського регіону. Розглянуто: обсяг перевалки порожніх та завантажених контейнерів у січні-червні чорноморськими контейнерними терміналами України, Росії, Румунії, Грузії та Болгарії, динаміка ринку за 3 останні півріччя з 2017-2019 рр., динаміка частки України та інших країн.

У матеріалі представлені звітні аналітичні відомості щодо ринку контейнерних перевезень морськими портами України у 2019 році. Розглянуто: перевалка TEU контейнерів в українських портах у 2019, коментарі експертів з ринку, приріст експортних та імпортних поставок контейнерів, лідер перевалки контейнерів, трійка лідерів контейнерного ринку та їхня частка у загальній структурі ринку України.

Обзор содержит аналитические сведения по рынку контейнерных перевозок в Украине по итогу 5 месяцев 2019 года. Рассмотрено: прирост морских контейнерных перевозок в январе-мае 2019 к АППГ, общий объем переваленного груза в портах Украины, структура контейнеропотока, лидеры по объемам контейнерных перевозок, доля Одесского порта в общей структуре контейнерных перевозок, статистика по Южному порту, итоги морских грузоперевозок за май 2019 г.

В огляді подано аналітичні відомості щодо ринку контейнерних перевезень України. Розглянуто: стан, проблеми та перспективи галузі контейнерних перевезень України, обсяг оброблених вантажів в українських портах із січня-травня, порівняння з показником АППГ, фактори, що стримують зростання контейнерних перевезень в Україні, короткі висновки.

Зв'язатися з нами