В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку авіаперевезень в Україні. Розглянуто наступне: найбільші авіакомпанії з основним КВЕДом “Пасажирський авіаційний транспорт” за виручкою 2022 року у порівнянні із виручкою за 2021 та за 3 квартали 2023-го, авіаперевізники що потрапили під санкції.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку авіаперевезень в Україні. Розглянуто наступне: огляд особливостей виходу однієї з українських компаній на ринок авіаперевезень в Україні, проблеми з якими стикнувся гравець на ринку, дохід гравця за 10 років, кількість літаків у розпорядженні компанії, борги компанії та розпродаж активів,судові провадження проти компанії.

У цьому огляді подано аналітичну інформацію про перспективи відновлення авіаперельотів з території України за допомогою опитування експертів та компаній у цій галузі. Розглянуто таке: придатність аеропортів для здійснення польотів в Україні, можливість поновлення авіарейсів під час війни, готовність авіакомпаній до відновлення повітряних перевезень.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку експорту та імпорту авіавантажу України та світу. Розглянуто таке: стан та тенденції перевезень вантажу авіатранспортом, підсумки перевезень 1 кварталу 2023 року та прогнози на 1 півріччя, коментарі експерта ринку, динаміка вантажообігу з початку 2023 року, коментар експерта щодо ситуації на міжнародному ринку логістичних перевезень, бар'єри на шляху вільного відправлення товарів через Європу.

У цій статті представлено інтерв'ю з учасником ринку щодо відновлення авіарейсів до столиці України. Розглянуто наступне: коментар експерта про важливість відновлення повітряних сполучень та значення авіатранспорту під час постконфліктного відновлення, плани та перспективи розвитку авіаційного транспорту в Україні, роль авіатранспорту у відновленні зв'язків та розвитку транспортної інфраструктури після конфлікту.

У даному матеріалі представлено інтерв'ю з представником авіакомпанії щодо планів на найближчі три роки. Розглядається таке: плани щодо відкриття нових маршрутів, розвиток інфраструктури, покращення логістичних процесів для забезпечення більш ефективних перевезень пасажирів та вантажів, значимість маршрутів між США, Китаєм та Європою для розвитку міжнародної торгівлі та зміцнення економічних зв'язків між регіонами, огляд планів авіакомпанії на найближчі роки та їх впливом геть розвиток авіаційної промисловості та торгових зв'язків між регіонами.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку авіаперевезень в Україні. Розглянуто стан українського авіасполучення, коментар учасника ринку, заходи для відновлення українського авіасполучення, умови для відкриття повітряного простору України.

У цій статті подано аналітичну інформацію щодо ринку авіаперевезень в Україні на початок 2022 року. Розглянуто таке: проблеми, пов'язані з припиненням авіаперевезень та їх наслідками для пасажирів та авіаційної галузі в країні, фінансові труднощі авіакомпаній, обмеження повітряного руху, проблеми з безпекою та якістю послуг, можливі рішення та заходи підтримки, які можуть допомогти відновити авіаперевезення в Україні.

У цій статті подано аналітичну інформацію щодо ринку українських аеропортів. Розглянуто таке: вплив військових конфліктів на авіаційну інфраструктуру України, особливості відновлення та розвитку аеропортів, проблеми, з якими стикаються аеропорти, включаючи брак фінансування, обмеження безпеки та потребу в модернізації, плани та ініціативи щодо відновлення та розвитку аеропортів, залучення інвестицій, розширення маршрутної мережі та покращення пасажирського досвіду.

У цьому матеріалі представлений коментар учасника ринку роботи авіакомпаній під час пандемії. Розглядається таке: прагнення авіакомпаній до використання універсальних літаків та досягнення більшої гнучкості, вимоги та очікування авіакомпаній від виробників літаків, питання економічної ефективності, екологічної стійкості, інновацій в авіаційній індустрії.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку авіаперевезень в Україні за підсумками 2021 року. Розглянуто: основні підсумки авіаційного ринку України, трафік українських аеропортів у 2021 р., сумарний пасажиропотік аеропортів України у 2021 році, приріст до АППГ, статистика українських повітряних гаваней, ремонт та будівництво в галузі, порівняння з європейськими показниками.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку авіаперевезень в Україні за підсумками 2021 року. Розглянуто: пасажиропотік аеропортів України в 2021 році, приріст до показників 2020/2019 рр., топ-5 лідируючих аеропортів України з пасажиропотоку, обсяги та динаміка пасажирів на міжнародних/внутрішніх рейсах у 2021 р., динаміка пасажиропотоку українських аеропортів за 2021 р.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку авіаперевезень аеропорту Бориспіль за підсумками 2021 року. Розглянуто: обсяг обробленого вантажу аеропортом за січень-грудень 2021 р., приріст до показника АПГГ, обсяги обробленої пошти, коментар учасника ринку, обсяги обробки вантажу та пошти у грудні 2021 року, обсяг обробленого вантажу аеропортом Бориспіль у січні-лютому 2021 р. 

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку авіаперевезень в Україні в 2021 році. Розглянуто: місце України серед європейських країн з відновлення у 2021 році авіатрафіку, трійка країн-лідерів з відновлення авіатрафіку, динаміка кількості польотів у повітряному просторі України з початку 2021 року.

В огляді подано коментар учасника ринку з авіаперевезень МАУ. Розглянуто: історія розвитку компанії, вплив COVID-19 на роботу компанії, фінансові показники компанії та їх динаміка, кількість працюючих у МАУ, операційна модель компанії, флот МАУ у 2019 та 2021 рр., сума боргів компанії, авіаподорожі після масової вакцинації, на думку представника компанії.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку авіаперевезень МАУ за підсумками січня-вересня 2021 року. Розглянуто: фінансові результати компанії за підсумками 9 місяців 2021 р., консолідований чистий прибуток, показник EBITDA, сума повернення коштів пасажирам за січень – жовтень 2021 року, з квітня 2020 по 31 жовтня, кількість перевезених пасажирів у 2021 році, реструктур , новини компанії.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку авіаперевезень в Україні. Розглянуто: думки про розвиток українських аеропортів до 2040 року, плани щодо пасажиропотоку українських аеропортів за оптимістичними прогнозами, що має робити влада для реалізації потенціалу повітряних гаваней.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку авіаперевезень в Україні. Розглянуто: тенденції українських аеропортів та авіакомпаній, перспективи повітряної гавані в Маріуполі, розвиток авіаперевізників в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку авіаперевезень в Україні. Розглянуто: стан і тенденції ринку авіаперевезень, новини ринку, договір про "відкрите небо" з ЄС, переваги Угоди про спільний авіаційний простір між Україною та Європейським Союзом.

Зв'язатися з нами