В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку залізничних перевезень в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг передачі залізничних вагонів з України до Словаччини, Польщі, Угорщини та Румунії у травні 2024 року порівняно із квітнем 2024 року, загальний показник середньодобової передачі зернових вантажів та макухи у травні порівняно із квітнем 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку залізничних перевезень в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: загальний обсяг залізничних перевезень у січні–травні 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, обсяг перевезених вантажів у внутрішньому сполученні, на експорт та на імпорт за п’ять місяців 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, лідери за обсягами перевезень у січні–травні 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку залізничних перевезень в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг залізничних перевезень зернових вантажів станом на 22 травня 2024 року порівняно із квітнем 2024 року та травнем 2023 року, середньодобовий показник навантаження, частка зерна у загальному навантаженні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку залізничних перевезень в Україні за І квартал 2024 року. Розглянуто наступне: обсяги перевезень залізницею у сполученні з Румунією та Молдовою у першому кварталі 2024 року у порівнянні із аналогічним періодом 2023 року, основні вантажі на цьому напрямку.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку залізничних перевезень в Україні за І квартал 2024 року. Розглянуто наступне: обсяги перевезення вантажів у контейнерах залізничним транспортом за І квартал 2024 року порівняно із І кварталом 2023 року, обсяг контейнерних перевезень оператора ринку за І квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку залізничних перевезень в Україні. Розглянуто наступне: перевезення чорних металів за січень 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та січнем 2023 року, перевезення залізної і марганцевої руди за підсумками січня 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та січнем 2023 року, обсяг перевезеної сировини у напрямку морських портів та сухопутних переходів, загальний обсяг перевезених товарів оператором за січень 2024 року, структура експортних перевезень.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку залізничних перевезень в Україні. Розглянуто наступне: чистий прибуток лідера ринку за 2023 рік порівняно із 2022 роком, обсяг кредитів та грантів у 2022/23 рр., обсяги вантажних перевезень за 2022/23 рр. та очікування на 2024 рік, заплановані обсяги капінвестицій у 2024 році, динаміка доходів 2021-2024(план), вантажні перевезення від початку війни по місяцям, структура вантажних перевезень.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку залізничних перевезень в Україні. Розглянуто наступне: обсяг вантажних перевезень у 2023 році, перевезення за напрямками у 2023 році, загальний обсяг вантажних перевезень за 2022-2023 роки, експортні перевезення у 2023 році, експортні перевезення марганцевої руди, залізної руди та виробів з металу у 2022-2023 рр., динаміка загальних перевезень за окремими видами вантажів у 2023 році, обсяг внутрішніх перевезень, загальна структура залізничного експорту.

В матеріалі міститься інформація по ринку залізничних перевезень в Україні. Розглянуто наступне: плани та причини переходу гравця на вітчизняні закупівлі устаткування, витрати на закупівлі в 202 році, плани по доходу на 2024 рік та освоєння капітальних інвестицій.

В матеріалі міститься інформація по ринку залізничних перевезень в Україні. Розглянуто наступне: експорт зернових залізницею, середньодобова здача вантажів, накопичення вагонів на кордоні.

В матеріалі міститься інформація по ринку залізничних перевезень. Розглянуто наступне: прибутки та збитки підприємства за 2022 рік, фінансовий план на 2023 рік, плани на освоєння європейського ринку.

В матеріалі представлена аналітична інформація по ринку залізничних перевезень сільськогосподарської продукції в Україні станом на 1 листопада 2023 року. Розглянуто: стабільність експорту агропродукції залізницею з України, популярні товаропотоки, збільшення частки відвантажень агропродукції з України вагонами по європейській колії, середньодобова частка передачі вантажів через західні кордони, ринкові ставки транспортування залізницею.

Даний матеріал розглядає стан вантажоперевезень по залізниці між Україною та Польщею та підкреслює кілька ключових аспектів:  проблеми з перевезеннями через залізничні кордони між Україною та Польщею, залежність від кордону з Польщею, збільшення вантажоперевезень, пропускна спроможність переходів, технічні причини обмеженої пропускної спроможності бюрократичні проблеми

Цей матеріал аналізує зміни обсягу експорту через залізничні перевезення в Україні за перше півріччя 2023 року. Розглядається: зростання експорту, структура перевезень та вплив військових подій на ситуацію в металургійній та гірничодобувній промисловості, обговорюються основні прикордонні переходи та напрямки експорту українських ГМК-підприємств, а також динаміка перевезень через Дунайські порти, потенціал для збільшення експорту металопродукції до Європи, проблеми з логістикою та регіональними обмеженнями.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку залізничних перевезень в Україні у квітні 2023 року. Розглянуто таке: ставки плати за використання напіввагонів і котуновозів у квітні, ставка на піввагони у квітні, ставки плати для мінераловозів, вартість перевезення для обох типів вагонів у квітні, вартість перевезення у зерновоза, ставка на криті вагони, частка ЗРС у структурі експортних перевезень залізно оператора за місяць перевезення чорних металів за кордон у лютому поточного року.

Цей огляд надає інформацію про значне зростання вантажоперевезень залізничним транспортом в Україні у червні 2023 року. Розглянуто таке: вантажоперевезення залізницею у першій половині червня, порівняння з показником травня та червня 2022 р., обсяг перевезень, середньодобове завантаження, основні види вантажів, що перевозяться, можливість створення вантажних хабів по всій території України.

Цей матеріал обговорює зміни в експортних залізничних перевезеннях в Україні у першому півріччі 2023 року. Розглянуто таке: зростання експортних перевезень залізницею, обсяги перевезень "Укрзалізниця" в 1 півріччі, причини перевезень вантажу, потенціал збільшення експорту металопродукції українських металургійних підприємств до Європи, проблеми з логістикою та тиск з боку сусідніх країн, які обмежують експорт зернових товарів з України , інформація про головні прикордонні переходи, через які здійснюється експорт продукції ГМК, обсяги перевезень через Дунайські порти та інші маршрути.

У цій статті представлена аналітична інформація щодо ринку пасажирських та вантажних перевезень українською залізницею у червні 2023 року. Розглянуто таке: зростання обсягів перевезень "Укрзалізниця" у червні 2023 р. порівняно з попереднім місяцем, причини такого зростання, попит на залізничні перевезення.

У цьому огляді наведено аналітичну інформацію про співпрацю між Україною та Польщею у розвитку високошвидкісних залізничних з'єднань. Розглянуто таке: план спільного розвитку та модернізації залізничної інфраструктури, перспективи створення швидких та ефективних залізничних маршрутів між Україною та Польщею, покращення транспортного зв'язку та розвиток економічного співробітництва між двома країнами.

У цій статті розглядаються поточні тренди розвитку залізничної логістики в Європі та аналізується готовність України до цих трендів. Розглянуто наступне: модернізація інфраструктури, розвиток міжнародних транспортних коридорів, впровадження нових технологій та підвищення ефективності перевезень, роль України у залізничній логістиці та перспективи розвитку цього сектору в країні, адаптація до змін, що змінюються, та стимулювання зростання залізничної логістики в Україні.

Зв'язатися з нами