В матеріалі міститься аналітична інформація по логістичному ринку в Україні станом на 10 червня 2024 року. Розглянуто наступне: експорт сільськогосподарської продукції автомобільним транспортом за 10 днів червня 2024 року, структура автомобільного експорту за прикордонними переходами та видами продукції, ринкові ставки транспортування автомобілями, загальний показник середньодобової передачі вагонів на експорт, ринкові ставки транспортування залізницею, ринкові ставки транспортування з річкових та морських портів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку морських перевезень в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: композитний індекс EUSSIX для коастерів протягом травня 2024 року порівяно із показником 2023 року, індекс EUSSIX в Чорноморському регіоні протягом травня, рівень ставок у Чорноморському та Азовському регіоні у травні 2024 року порівняно із минулорічними.

В матеріалі міститься аналітична інформація по логістичному ринку в Україні станом на кінець травня 2024 року. Розглянуто наступне: структура експорту зернових, олійних та продуктів переробки за видом транспорту у травні 2024 року, обсяг експорту автомобільним транспортом на польському, угорському, румунському та молдавському кордонах за травень 2024 року порівняно із попереднім місяцем, ринкові ставки транспортування автомобілями, загальний показник середньодобової передачі зернових вантажів і продуктів переробки залізничним транспортом через сухопутні кордони у травні, ринкові ставки транспортування залізницею, ринкові ставки транспортування з річкових та морських портів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку залізничних перевезень в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг передачі залізничних вагонів з України до Словаччини, Польщі, Угорщини та Румунії у травні 2024 року порівняно із квітнем 2024 року, загальний показник середньодобової передачі зернових вантажів та макухи у травні порівняно із квітнем 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку залізничних перевезень в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: загальний обсяг залізничних перевезень у січні–травні 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, обсяг перевезених вантажів у внутрішньому сполученні, на експорт та на імпорт за п’ять місяців 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, лідери за обсягами перевезень у січні–травні 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пасажирських перевезень в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень в травні 2024 року, перевезення у внутрішньому та міжнародному сполученнях за травень 2024 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, найпопулярніші пасажирські маршрути перевезень.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку контейнерних перевезень в Україні за І квартал 2024 року. Розглянуто наступне: загальний обсяг морського експорту в рефрижераторних контейнерах з України за січень-березень 2024 року, орієнтовний експорт окремих продуктів рефрижераторними контейнерами в січні-березні 2024 року, середній щомісячний експорт рефрижераторних контейнерів за 2024 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку морських перевезень в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: валова місткість суднозаходів глибоководних вантажних суден в українські порти за 2019-2023 рр., динаміка портових суднозаходів в окремих українських портах на річці Дунай за 2019-2022 рр., окремі санкції, що впливають на судноплавну та суднобудівну галузі Росії після її широкомасштабної агресії проти України, суднозаходи глибоководних вантажних суден у російські порти за 2019-2023 рр., динаміка індексу цін на вживані танкери за 2019-2023 рр., портфель замовлень суден-газовозів за 2019-2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку дорожної галузі в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: частка нестачі фахівців на окремих підприємствах дорожньої галузі станом на травень 2024 року, частка дорожників від числа військовозобовʼязаних, що перебувають в лавах ЗСУ станом на травень 2024 року, які професії потрібні найбільше, наслідки нестачі кадрів у дорожній галузі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автомобільних перевезень за 2024 рік. Розглянуто наступне: кількість ліцензійних міжнародних та внутрішніх перевізників вантажів в Україні, вплив мобілізації на галузь автомобільних вантажних перевезень, кількість вантажних транспортних засобів на західних кордонах, частка автотранспорту в українському експорті, що можливо змінити в процесі бронювання працівників галузі перевезень.

В матеріалі міститься аналітична інформація по логістичному ринку в Україні станом на 27 травня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг перевезених товарів автотранспортом станом на 27 травня 2024 року порівняно із квітнем та березнем, середньодобовий показник пропуску за травень, ринкові ставки транспортування автомобілями, середньодобовий показник передачі вагонів на західних кордонах, середньодобовий показник вивантаження в портах Великої Одеси та Ізмаїлу станом на 27 травня, ринкові ставки транспортування залізницею, ринкові ставки транспортування з річкових та морських портів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку портів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: перевалка вантажів в усіх портах України за 2023 рік, обсяг перевалки вантажів в портах Дунаю за 2023 рік, порти які використовує Україна станом на 2024 рік, проблеми з якими стикається приватизація портів в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку залізничних перевезень в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг залізничних перевезень зернових вантажів станом на 22 травня 2024 року порівняно із квітнем 2024 року та травнем 2023 року, середньодобовий показник навантаження, частка зерна у загальному навантаженні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку портової галузі в України за 2023 рік. Розглянуто наступне: вантажообіг морських портів України за підсумками 2023 року порівняно із 2020-2022 рр., обсяги перевезень чорноморським коридором та з дунайських портів за 2023 рік, ключовий експортний вантаж, динаміка перевалки в українських портах за 2019-2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку перевезень в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: загрози для економіки, що виникають, пов'язані з мобілізацією водіїв, вплив мобілізації водіїв на паливний ринок, частка імпорту бензину та дизпалива автотранспортом у загальному обсязі, вартість дизельного пального оптам та в роздріб станом на 21 травня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по логістичному ринку в Україні станом на 20 травня 2024 року. Розглянуто наступне: експорт сільськогосподарської продукції автомобільним транспортом станом на 19.05 у порівнянні з квітнем, середньодобовий показник пропуску по всіх кордонах, ринкові ставки транспортування автомобілями, середньодобовий показник передачі вагонів станом на 20 травня 2024 року, середньодобовий обсяг вивантаження вагонів у портах, ринкові ставки транспортування залізницею, ринкові ставки транспортування з річкових та морських портів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку перевезень в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: частка українських водіїв фур, які можуть бути заброньованими від служби в армії станом на 18 травня 2024 року, завантаженість пунктів пропуску, кількість ліцензованих перевізників в Україні на здійснення міжнародних та внутрішніх перевезень вантажів та пасажирів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автобусних перевезень в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг українського ринку автобусних перевезень за час повномасштабного вторгнення, пасажиропотік автобусами за кордон за 2019-2023 рр., обсяг проданих автобусних квитків за 2023 рік порівняно із 2022 роком, кількість виданих ліцензій та відкритих маршрутів за кордон за 2021-2023 рр., найбільші українські автобусні перевізники за кілкьістю маршрутів, оборот тіньових перевізників у міжнародному, міжобласному, міському та міжміському сполученні за підсумками 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку морських перевезень за підсумками квітня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг оброблених вантажів в морських портах України за підсумками квітня 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, питома вага обробки зернових вантажів за підсумками квітня 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, вантажообіг через український морський коридор у квітні 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по логістичному ринку в Україні станом на 13 травня 2024 року. Розглянуто наступне: експорт сільськогосподарської продукції автомобільним транспортом станом на 13 травня 2024 року порівняно з аналогічним періодом квітня, середньодобовий показник пропуску по всіх кордонах, структура автомобільного експорту за товарами, ринкові ставки транспортування автомобілями, середньодобовий показник передачі вагонів станом на 13 травня 2024 року, середньодобовий показник вивантаження вагонів у портах Великої Одеси та Ізмаїлу станом на 12 травня 2024 року, ринкові ставки транспортування залізницею, ринкові ставки транспортування з річкових та морських портів.

Зв'язатися з нами