В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку мобільного зв'язку в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: що означає для України та українських операторів приєднання до роумінгової зони ЄС, кількість зареєстрованих абонентів у роумінгу у топ-3 операторів ринку мобільного зв'язку, максимальна кількість абонентів у роумінгу у 2022 році порівняно із кількістю станом на 2024 рік, як зараз працюють тарифи на роумінг українських операторів, як нові правила для роумінгу вплинуть на тарифи.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку мобільного зв'язку в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість клієнтів та операційні прибутки у топ-3 операторів ринку телефонного зв'язку за І квартал 2020-2024 років, динаміка зростання фінпоказників 3 українських операторів за І квартал 2020-2024 років.

В матеріалі мітститься інформація по ринку мобільного зв'язку в Україні. Розглянуто наступне: зміни власників мобільного оператора, номінальна вартість проданих акцій, арешти корпоративних прав на статутний капітал операторів, акціонари компанії.

В матеріалі міститься інформація по ринку мобільного зв'язку в Україні. Розглянуто наступне: інвестицій, що плануються на 5 років, в які напрямки плануються інвестиції, партнери компанії та плани на супутниковий зв'язок, виручка компанії та порівняння її із попереднім роком, абонентська база компанії в першому кварталі 2023 року, проникнення 4G в абонентській базі, вклад робочих бригад у відновлювальні роботи з початку повномасштабного вторгнення.

У даному матеріалі подано аналітичну інформацію про те, як змінювалася кількість абонентів у різних мобільних операторів в Україні, які вирішували перенести свій номер у період повномасштабної війни в Україні. Розглянуто таке: статистика користування послугою Mobile Number Portability, кількість абонентів, які скористалися послугою перенесення мобільного номера (Mobile Number Portability) в Україні з травня 2019 року до травня 2023 року, динаміка використання послуги Mobile Number Portability за операторами мобільного зв'язку, скільки клієнтів Kyivstar Vodafone та lifecell скористалися послугою перенесення мобільного номера у 2022 році та за перші кілька місяців 2023 року, скільки клієнтів у кожного з операторів пішло (перенесло свій номер) та прийшло (перейшло зі збереженням номера) протягом зазначених періодів, скільки клієнтів кожного оператора скористалося послугою Mobile Number Portability у різні періоди.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку мобільного зв'язку в Україні. Розглянуто: дохід телеком-оператора у 2022 році, чистий прибуток операторів у 2022 р., приріст до АППГ, основна причина зменшення доходу оператора, показник OIBDA (операційний прибуток до відрахування зносу основних засобів та амортизації нематеріальних активів) у 2022 році, динаміка коли цифрових послуг виріс та середній дохід на одного користувача, капітальні інвестиції компанії у 2022 році.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку мобільного зв'язку в Україні на початок 2023 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку мобільного зв'язку, основні фактори підвищення тарифів мобільних операторів, прогнози щодо того, як зростатимуть ціни на зв'язок протягом 2023 року.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку мобільного зв'язку в Україні за підсумками 2022 року. Розглянуто: стан і тенденції українського ринку мобільного зв'язку в Україні у звітному році, загальна сума доходів від надання послуг мобільного зв'язку в Україні за підсумками 2022 року, динаміка доходів від надання послуг мобільного зв'язку за 2020-2022 рр., структура доходів від надання послуг мобільної зв'язку за 2022 рік, динаміка кількості активних ідентифікаційних карт мережі мобільного зв'язку за 2020-2022 рр., середньомісячний дохід від надання послуг мобільного зв'язку в розрахунку на одну активну ідентифікаційну карту, динаміка кількості активних ідентифікаційних мобільних2 зв'язком на 100 жителів по регіонах станом на 31.12.2022 р., динаміка доходів від надання послуг міжнародного роумінгу за 2020-2022 рр., динаміка змін кількості SIM-карт мобільного зв'язку, динаміка кількості користувачів послуг міжнародного роумінгу.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку мобільного зв'язку в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку зв'язку в Україні, проблеми ринку, фактори, що негативно впливають на зв'язок в Україні, вплив перебоїв з електрикою на зв'язок та інтернет, коментарі та короткі висновки експертів.

У звіті подано аналітичну інформацію за результатами роботи Київстар. Розглянуто: основні показники Київстар за підсумками 3 кварталів, покриття мережі, кількість абонентів домашнього інтернету у 2021/2025 рр., згідно з прогнозами, готовність оператора до 5G.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку мобільного зв'язку України. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку зв'язку, середній чек абонента українських операторів, плани галузі зростання тарифів.

У матеріалі представлена аналітична інформація за підсумками роботи оператора «Vodafone Україна» в 2020 році. Розглянуто: виручка оператора за 2020 рік, порівняння з показником 2019 року, динаміка основних фінансових результатів, операційний дохід до вирахування амортизації основних засобів і нематеріальних активів, динаміка кількості абонентів оператора з 2018-2020 рр., кількість дата-абонентів оператора за підсумками 2020 року .

Зв'язатися з нами