Стаття містить інформацію про роль IoT у підвищенні ефективності та конкурентоспроможності бізнесу, а також його потенціал для сучасного суспільства та економіки України. Розглянуто: огляд Інтернет речей (IoT) та алгоритмів його роботи, конкретні переваги IoT для розвитку бізнесу в Україні, збільшення ефективності бізнес-процесів, зниження витрат, оптимізацію управління та створення нових можливостей для розвитку компанії, основні компоненти технології IoT, включаючи сенсори для збору даних, мережну інфраструктуру (наприклад, GSM, LTE або NB-IoT) та інтерфейс користувача, приклади використання IoT у логістиці, виробництві, безпеці бізнесу та управлінні енергоефективністю, приклади впровадження IoT на державному рівні в Україні.

Матеріал містить інформацію щодо альтернативних варіантів швидкісного інтернету (GPON) в Україні. Розглянуто: особливості технології GPON, розрахунковий час роботи від акумулятора (Wi-fi роутер, IP-камера, IP-камера для вулиці, система безпеки будинку, гібридний дводіапазонний роутер, домашній NAS, відеореєстратор) за потужностями АКБ, коментарі учасників ринку, короткі висновки .

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку СІ України за результатами 1 півріччя 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції розвитку сегменту ЦОД, кібербезпеки, хмарних технологій в 1 половині 2022 року, запити силових та військових підрозділів України на продукти галузі.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку цифрового відеоспостереження в Україні за підсумками 1 половини 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку, IoT, AIoT, конвергенція, проникнення хмарних технологій у сферу охоронного відеоспостереження, попит на подібні послуги, кібербезпеку на ринку, огляд камер.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку ЦОД в Україні. Розглянуто стан та тенденції українського ринку ЦОД, основні підсумки року, тренди світового ринку ЦОД, активна динаміка комерційного ринку українських ЦОД, основні продукти ринку, короткі висновки.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку хмарних систем в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, квартальна динаміка світового ринку IaaS/PaaS з 1 кварталу 2018-3 квартал 2021 р., коментар експерта ринку, попит на хмарні послуги, технологічні тенденції ринку, динаміка українських хмарних сервісів, продукти, представлені на ринку.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку хмарних систем в Україні. Розглянуто: коментарі учасників ринку, підсумки роботи однієї з компаній ринку, стан українського ринку хмарних послуг та його перспективи, забезпечення надійності та захищеності хмарних технологій, кібербезпека, плани та перспективи компанії на найближчу перспективу.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку IoT в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, переваги лінійної частотної модуляції LoRa, можливості та перспективи NB-IoT, поточні тренди та найближчі прогнози з технологій Інтернету речей в Україні, обсяг липневої DDoS-атаки порівняно з типовим числом запитів HTTP.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку систем охоронного відеоспостереження в Україні в 2021 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку СВН, технології та тенденції, що впливають на ринок, тепловізори та безконтактні технології доступу, роль кібербезпеки, багатофункціональні смарт-камери, огляд нових рішень у сфері СВН, інші новини ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку комерційних ЦОД в Україні. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку комерційних ЦОД, глобальні інвестиції в ЦОД, тренди ринку хмарних технологій, обсяг українського ринку послуг комерційних ЦОД, за роками, обсяг українського ринку послуг комерційних ЦОД, основні споживачі послуг українських комерційних ЦОД у 2002 році, частки найбільших гравців українського ринку комерційних ЦОД у 2020 році, короткі висновки та очікування експертів.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку хмарних технологій в Україні. Розглянуто: стан і тенденції розвитку українського ринку хмарних технологій, світові тренди ринку, обсяг українського ринку корпоративних хмарних сервісів за роками, співвідношення хмарних сервісів IaaS/PaaS і SaaS у відсотковому співвідношенні на українському корпоративному ринку за роками, Топ-5 найбільших хмарних операторів, на українському ринку, за підсумками 2020 року, обсяг українського ринку корпоративних IaaS/PaaS‑сервісів у 2020 році, коментар експерта ринку, частки основних учасників українського ринку корпоративних IaaS-сервісів у 2020 році, ТОП‑5 найбільших українських хмарних та прогнози експертів.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку серверів та СГД України. Розглянуто: конвергенція, гіперконвергенція, облачні технології, схематичне порівняння трьох підходів до побудови ІТ-інфраструктури: традиційного, конвергентного та гіперконвергентного, преимущества та недоліки HCI, динаміка ринку HCI, основні гравці на світовому ринку гіперконвергентної проектної інфраструктури в 2019 та 2020 роках, ринки.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо проектів СКС, СВН та СГД 2020 року. Розглянуто: тренди та прогрес на ринку, проекти СКС, обсяг світового ринку СКС у 2019-2020 рр., основні причини позитивної динаміки, тренди сегменту відеоспостереження та контролю доступу, тренди ринку СКС в Україні.

У даній публікації представлена аналітична інформація щодо ринку DLP в Україні та світі. Розглянуто: стан та тренди ринку захисту персональних даних, вплив пандемії на ринок, ринок DLP і його учасники, основні виробники DLP та їхні партнери в Україні, архітектура Digital Guardian, функціональні модулі CoSoSys Endpoint Protection та їх можливості, захист даних за часів пандемії.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку серверів та СГД України у 2021 році. Розглянуто: стан та тенденції українського та світового ринку серверів та СГД, загальні світові витрати на хмарні сервіси в першому кварталі 2020 року, порівняння з АППГ, обсяг світового ринку хмарних сервісів (попит з боку споживачів) у 2024 році, згідно з прогнозами, обсяг реалізації систем в Україні за 2020 рік, обсяг українського ринку серверів за роками за 2011-2021 рр., розподіл серверів, проданих на українському ринку в 2020 році, частки різних виробників серверів на українському ринку за підсумками 2020 року, обсяг українського ринку СГД усіх типів 2011-2021 рр., коментарі експертів ринку, продукти, що представлені на ринку.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку СКС України за підсумками 2020 року. Розглянуто: ситуація на українському ринку СКС, основні причини падіння ринку СКС у 2020 році, особливості ринку, виробники та дистриб'ютори ринку, розподіл продажу портів СКС різних категорій на українському ринку 2020 року, коментарі експертів ринку, структура українського ринку СКС 2020 року, коментар ринку,  розподіл проектів 2020 року за кількістю встановлених портів, розподіл кількості реалізованих у 2020 проектів СКС та інстальованих портів,  рейтинг популярності виробників СКС за станом на 2020 рік,  структура українського ринку підлогових шаф для СКС 0 українського ринку навісних шаф для СКС 2020 року, структура українського ринку пластикових кабельних каналів (коробів), рейтинг популярності пластикових кабельних каналів.

Зв'язатися з нами