У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку цифрового розроблення в Україні. Розглянуто таке: обсяг ринку, статистика щодо суми ринку цифрової розробки в Україні на кінець 2022 року, зміни в розмірі ринку протягом першого півріччя 2023 року, структура ринку, розподіл обсягів робіт і грошових оборотів за різними напрямами розробки, як-от вебпроєкти, мобільні додатки й технічна підтримка, динаміка змін, фактори, що впливають на динаміку ринку цифрової розробки в Україні, тенденції у розробці вебпроєктів, мобільних застосунків та технічній підтримці, прогнози щодо обсягів ринку цифрової розробки, прогнози щодо обсягів ринку цифрової розробки в Україні, тенденції в розробці веб-проєктів, мобільних застосунків та технічної підтримки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку виробництва контенту в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку виробництва українського контенту, тренди українського озвучення, коментар учасника ринку, формати роботи компанії на ринку, вплив війни на виробництво контенту в країні, вплив війни на попит на українські картини, вибір контенту для українського озвучування та інші тренди ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо розвитку та тенденцій українського телеконтенту під час війни. Розглянуто: дистрибуція українського контенту у воєнний час, попит, підтримка партнерів та безкоштовні права, коментарі учасників ринку, розвиток документального контенту в Україні.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку ОТТ в Україні та світі. Розглянуто: стан та тенденції ринку, сума, яку витратять на виробництво контенту у світі до кінця року, відновлення ринку та конкуренція, витрати на контент у розрізі провайдерів, головний драйвер підписки та збереження лояльності користувачів на неамериканських ринках, жанрові переваги у користувачів SVoD-платформ з різних країн, драйвер створення контенту, жанрові переваги молодої за паспортом та молодою аудиторією, інвестиції у виробництво оригінального контенту, динаміка витрат на контент по регіонах світу, глобальні витратина контент різних гравців ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку систем DWDM в Україні. Розглянуто: робота українських телеком операторів, карта оптичної мережі, DWDM у світі, світовий ринок обладнання DWDM за підсумками 2020 року, відкрита оптично-лінійна система, злиття на ринку оптики, очікування по ринку.

Зв'язатися з нами