В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інтернет-провайдерів в Україні. Розглянуто наступне: кількість операторів, що виграли гранти на телеком-проєкти, загальна сума грантів за 2023 - початок 2024 роки, регіональний розподіл телеком-проєктів, кіількість операторів, що використовують технологію xPON.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інтернету в Україніі. Розглянуто наступне: кількість українців, які щоденно користуються інтернетом, користуються регулярно чи взагалі не користуються протягом 2023 року, рівень користування державними електронними послугами, середня кількість державних сервісів, якими користуються українці за рік, найбільш популярний вебресурс із державними послугами серед українців, рівень його використання протягом 2021-2023 років, «розрив» у користуванні державними електронними послугами серед різних вікових категорій, головні причини, чому люди не користувалися державними електронними послугами, частка людей, для яких відсутність достатніх цифрових навичок була причиною некористування е-послугами у 2023 році у порівнянні із 2022.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо інтернет ринку України. Розглянуто: рівень підключення абонентів фіксованих мереж інтернету до мереж на базі PON (пасивна оптична мережа), які стійкі до тривалого знеструмлення, робота інтернет-провайдерів та їх готовність до можливих блекаутів (відключень електроенергії), заходи, що вживаються для забезпечення стабільного зв'язку в умовах , включаючи купівлю генераторів та акумуляторних батарей, плани для підтримки робочих мереж у разі відсутності електроенергії та вимоги щодо стійкості мереж, відмінності в рівні підключення до стійких мереж PON у різних регіонах України, з акцентом на ситуацію в Києві, рекомендації для громадян щодо підготовки до можливих знеструмленням, включаючи перехід на стійку інтернет-мережу, придбання джерел безперебійного живлення та генераторів.

В огляді представлена аналітична інформація щодо інтернет-ринку України. Розглянуто: результати моніторингу використання інтернету в Україні, статистика інтернет користувачів в Україні у 2019 році, рівень використання мережі інтернет в Україні в динаміці з 2019-2021 рр., основний пристрій для користування мережею інтернет, динаміка обсягів продажів смартфонів в Україні з 2019 року, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку послуг фіксованого доступу в інтернет в Україні за підсумками 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку послуг фіксованого доступу в інтернет, обсяг доходів від надання послуг доступу до фіксованої мережі Інтернет за підсумками 2022 року, динаміка доходів від надання послуг доступу до фіксованої мережі Інтернет за 2020-2022 рр., динаміка кількості ліній (т ) фіксованого доступу до мережі Інтернет, розподіл ліній фіксованого Інтернету в розрізі швидкості доступу, розподіл ліній (точок) фіксованого доступу до мережі Інтернет у розрізі технологій, середньомісячний дохід від надання послуг фіксованого доступу до мережі Інтернет у розрахунку на одну лінію (точку) фіксованого доступу до мережі Інтернет.

В огляді представлено аналітичну інформацію з інтернет ринку України в 2022 році. Розглянуто: розподіл швидкості завантаження інтернет-провайдерами в Україні, загальний рейтинг провайдерів та швидкість інтернету за ними, релевантність рейтингу.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку супутникового інтернету в Україні. Розглянуто: Starlink в Україні, порівняння супутникового та кабельного інтернету, переваги супутникового інтернету, інші технології ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо digital ринку України. Розглянуто: зміна інтернет аудиторії, ступінь поширення технологій, популярні сайти та додатки, тренди української реклами, Україна на digital-ландшафті Європи.

В огляді представлено аналітичну інформацію з інтернет ринку України на червень 2022 року. Розглянуто: загальна аудиторія інтернет-користувачів в Україні, споживання контенту та digital звички українців, топ-20 додатків на березень 2022 року, динаміка комерційних завантажень, покриття Європи інтернетом.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку інтернету 5G в Україні за підсумками 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції розвитку 5G інтернет та покриття в Україні, анонсовані кінцеві пристрої 5G станом на грудень 2021 року, розподіл мобільних підписок за технологіями, приклад архітектури радіомережі 5G FWA, короткі висновки та очікування по ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку інтернету в Україні. Розглянуто: стан та тренди споживання інтернету в Україні, коментарі експерта ринку, приріст середнього трафіку на домогосподарство з оптичною мережею у травні порівняно з березнем.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку інтернет-послуг оператора Укртелеком. Розглянуто: вартість доступу у всесвітню мережу, фактори, що впливають на формування вартості, плани компанії на розвиток ринку інтернет послуг в Україні.

В огляді представлена аналітична інформація щодо інтернет-ринку в Україні. Розглянуто: стан та тенденції телекомунікаційного ринку України, плани компанії Воля з підвищення розміру абонентської плати "в деяких тарифних планах на послуги хостингу серверів", прогнози щодо підвищення тарифів на послуги інтернет та ТБ до осені, причини зростання цін на тарифи, на думку експертів.

В огляді представлена аналітична інформація щодо інтернет ринку України. Розглянуто: найпопулярніший тарифний пакет на дротовий доступ в інтернет, стан і нові тренди ринку, коментар експерта з ринку, прогнози зростання цін від провайдерів.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо інтернет ринку України. Розглянуто: стан та тенденції ринку інтернету та кабелю в Україні, прогноз зростання цін на інтернет послуги, фактори впливу на зростання цін на інтернет.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо інтернет ринку України. Розглянуто: кількість населення планети, які мають доступ до Інтернету, суть цифрової нерівності, основна проблема цифрової нерівності, актуальність цифрової нерівності для України, методи покращення ситуації.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо інтернет ринку України. Розглянуто: рейтинг швидкості інтернету в розрізі країн світу, місце України у світовому рейтингу за швидкістю інтернету.

В огляді представлено аналітичну інформацію з інтернет ринку України. Розглянуто: вимоги до якості мобільного інтернету в Україні.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку супутникового інтернету в Україні. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку, розвиток супутникових технологій та інтернету, переваги супутникового інтернету, основні продукти ринку, короткі висновки.

Зв'язатися з нами