В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інженерної інфраструктури ЦОД в Україні та світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: перелік нових кліматичних систем, що з'явилися на ринку протягом 2022-2023 років, їх потужність та технічні характеристики, перелік нових систем безперебійного живлення, що з'явилися на ринку протягом 2022-2023 років, їх потужність та технічні характеристики, перелік нових систем управління інфраструктурою, що з'явилися на ринку протягом 2022-2023 років, їх потужність та технічні характеристики, огляд готових рішень від різних гравців ринку, їх складові, потужність та технічні особливості.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку роутерів та Wi-Fi маршрутизаторів в Україні. Розглянуто: види обладнання, що бувають на ринку, основні відмінності у видів маршрутизаторів, виклики ринку, тренди, що існують на ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку Wi-Fi маршрутизаторів за різними показниками у Львові. Розглянуто: фільтрація та попередня обробка даних, результати аналізу, розподіл пристроїв щодо високого підтримуваного стандарту, безпека пристроїв, поради.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку ЦОД України у 2021 році. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку ЦОД, енергоефективність, вуглецева нейтральність, «розумне» управління, а також системи доповненої реальності на ринку, нові рішення в галузі у звітному році.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку маршрутизаторів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку маршрутизаторів, пристрої та попит на ринку, тренди корпоративного доступу, кількість моделей різних торгових марок мережевого обладнання Wi-Fi 6, доступного в інтернет-магазині, використання діапазону 6 ГГц у світі станом на липень 2021 року, партнерські угоди над ринком.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку ДБЖ в Україні. Розглянуто: обсяг українського ринку ДБЖ, динаміка ринку ДБЖ у 2019-2020 рр., обсяг українського ринку ДБЖ 2020 року, тенденції ринку, основні учасники українського ринку ДБЖ 2020-го – початку 2021 років, оператори ринку, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку дата-центрів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку дата-центрів, кількість комерційних об'єктів в Україні, основні комерційні дата-центри, коментар експерта з ринку.

Зв'язатися з нами