В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку телекомунікацій в Україні. Розглянуто: загальні доходи телеком-індустрії у 2022 році, порівняння з доходами у 2021 році, структура доходів за напрямками, сумарний виторг мобільних операторів, кількість активних SIM-карток, кількість активних карток інтернету речей, середньомісячний дохід від надання послуг мобільного зв'язку, доходи міжнародного роумінгу в 2022 році, статистика послуги перенесення номера, кількість абонентів фіксованого доступу в інтернет (домогосподарств та юросіб), обсяг доходів фіксованої телефонії.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку зв'язку в Україні. Розглянуто: стан розвитку ринків електронних комунікацій та надання послуг поштового зв'язку, стан розвитку ринку послуг мобільного зв'язку, тренди ринку послуг фіксованого доступу в інтернет, ринок голосових послуг фіксованого зв'язку, розподіл та використання радіочастотного спектру, впровадження нових радіотехнологій, використання радіообладнання, здійснення державного нагляду (контролю) у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та послуг поштового зв'язку, забезпечення якості електронних комунікаційних послуг.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку користування ресурсами електронних комунікацій, радіочастотним спектром в Україні в 2022 році. Розглянуто: стан і тенденції ринку, розподіл та користування радіочастотним спектром, виклики сектору зв'язку, надходження від видачі, переоформлення, продовження терміну дії ліцензій на користування радіочастотним ресурсом (спектром) України, впровадження нових радіотехнологій, використання радіообладнання 2022 року, загальна сума надходжень до загального фонду за надання дозволів на користування ресурсом нумерації склала, типи ресурсу нумерації та кількість користувачів ресурсу нумерації, які мають дозволи на їх використання, станом на 32.12.2022 р.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку відеоконференцзв'язку в Україні в 2021 році. Розглянуто: стан та тенденції розвитку технологій відеоконференцзв'язку, зростання та стабілізація ринку, глобальні лідери та гравці України, лідери світового ринку хмарних ВКС-сервісів, базові тарифи найбільш популярних хмарних сервісів для відеозв'язку та спільної віддаленої роботи у 2021 році, злиття та поглинання на ринку, переваги та побоювання віддаленої роботи, технологічні тренди галузі, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо найпопулярніших сервісів відеозв'язку по всьому світу під час пандемії. Розглянуто: додатки для відеозв'язку, які набули найбільшої популярності останнім часом.

Зв'язатися з нами