В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ІТ в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: кількість вакансій у січні та травні 2024-го за категоріями, динаміка кількості miltech-вакансій і відгуків на них з квітня 2023 по травень 2024 року, кількість вакансій для фахівців без досвіду роботи у травні 2024 року, кількість вакансій у травні 2024-го за категоріями та досвідом, середня кількість відгуків на вакансії за за січень 2022 - травень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку мобільного зв'язку в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість клієнтів та операційні прибутки у топ-3 операторів ринку телефонного зв'язку за І квартал 2020-2024 років, динаміка зростання фінпоказників 3 українських операторів за І квартал 2020-2024 років.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електронних комунікацій в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: тренди, що впливатимуть на сферу електронних комунікацій світу та України наступні 10 років, аналіз сфери електронних комунікацій в Україні, сегментація та ключові гравці сфери електронних комунікацій в Україні, основні законодавчі акти, що регулюють сферу, державні органи, що регулюють сферу, матриця взаємних інтересів учасників сфери електронних комунікацій, структура доходів від надання електронних комунікаційних послуг за 2023 р., динаміка кількості активних ідентифікаційних карток мережі мобільного зв’язку, динаміка доходів від надання послуг міжнародного роумінгу, структура доходів сегменту електронних комунікаційних послуг мобільного зв’язку за 2018-2023 рр., основні гравці сегменту електронних комунікаційних послуг мобільного зв’язку за І півріччя 2023 р., капітальні інвестиції у сферу електронних комунікацій, структура доходів сегменту фіксованого доступу до мережі Інтернет 2017-2022 р, основні постачальники послуг фіксованого доступу до мережі Інтернет за І півріччя 2023 р., покриття мобільним широкосмуговим доступом до мережі Інтернет (4G) у країнах ЄС та в Україні за 2022 р., середня швидкість мобільного широкосмугового доступу до мережі Інтернет у країнах світу станом на березень 2024 р., SWOT-аналіз сфери електронних комунікацій, кількість базових станцій 5G в Японії за 2020–2023 роки, поетапна роль уряду Південної Кореї та бізнесу в розвитку екосистеми 5G, операційний план заходів на 2024-2026 роки з реалізації Стратегії розвитку сфери електронних комунікацій України 2030.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ІТ в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: тенденції ринку ІТ за 2023 рік, медіанний вік фахівців, кількість жінок та чоловіків в ІТ, розріз портрету айтівців за місцем проживання, сімейним статусом, посадами, тайтлами і досвідом роботи, освітою, рівнем англійської мови, задоволеністю зарплатою, додатковими проєктами, фінансовим становищем, сферою, у якій працюють, типом та розміром компаній, у якій працюють, формою працевлаштування, ставленням до еміграції, найпопулярніші серед айтівців інструменти для спільної роботи.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку телекомунікацій в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг пошкоджених фіксованих мереж, частка населення України, що мають доступ до мобільного та фіксованого зв’язку, в якому стані знаходилась телеком-галузь до початку війни, ключові цілі є в стратегії розвитку електронних комунікацій-2030, що потрібно зробити для покращення мобільного зв'язку, як розвивати фіксований інтернет в Україні, податкові стимули для галузі телекомунікацій, приклади, як зростає продуктивність праці завдяки технологіям, заснованим на Інтернеті.

В матеріалі міститься аналітична інформація по IT-експорту з України за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг IT-експорту у першому кварталі 2024 у порівнянні з лютим, динаміка ІТ-експорту з України за березень 2023-2024 рр., сукупна експортна виручка ІТ-послуг за перший квартал 2024 року у порівнянні із аналогічним періодом 2023 року, частка ІТ-послуг у структурі всього експорту послуг у березні 2024 порівняно із минулим роком, загальна експортна виручка усіх послуг України у березні порівняно із лютим 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ІТ в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: загальна кількість ІТ-компаній в Україні станом на початок 2024 року, портрет найстаріших продуктових ІТ-компаній у цифрах, 20 українських IT-компаній, які створюють власні продукти щонайменше десять років, топ-продукти українських ІТ-компаній.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку голосових телекомунікаційних послуг в Україні за 2020 рік. Розглянуто наступне: розподіл ліній фіксованого зв’язку за технологіями, ринок фіксованого телефонного зв’язку за 2018 рік, загальний обсяг ринку в 2019 році, обсяг ринку фіксованої телефоніі за 2010-2019 рр., кількість підключень до фіксованої мережі за 2000-2018 рр., використання послуг ФТЗ населенням протягом 2000-2019 рр., частка домогосподарств з домашнім телефоном за 2012-2020 рр., причини зниження попиту на фіксовану телефонію, ринкові частки на ринку мобільного зв’язку за абонентами, кількість абонентів і об’єм ринку мобільного зв’язку за 2010-2019 рр., номінальне проникнення мобільного зв’язку до кількості наявного населення за 2010-2019 рр., наявність мобільного телефону в домогосподарстві, частка населення, яка використовувує месенджери, стейкхолдери та їхні інтереси, аналіз виконання пунктів Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності та покращення бізнес-клімату, що стосуються галузі електронних комунікацій, основні нормативно-правові акти, які регулюють діяльність на ринку голосових послуг у фіксованому місці, нормативно-правові інструменти на ринку, фінансові інструменти державної політики у сфері голосових послуг у фіксованому місці, проблеми споживачів, проблеми операторів і провайдерів, частка населення, яке повідомило про відсутність будь-якого телефону у домогосподарстві, частка домогосподарств, у яких відсутній будь-який телефон у зв’язку з недостатністю коштів в 2019 порівняно із 2017 роком, вартість дешевого пакету мобільного зв'язку, пропозиції щодо державної політики у сфері голосового зв’язку.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку українського геймдеву в 2024 році. Розглянуто наступне: які події сформували тренди в ігровій індустрії 2024, топ-5 трендів, обсяг скорочень в геймдеві за перший місяць 2024 року, аналітика скорочень за лютий 2024, кількість вакансій в ігровій індустрії України за 2023, кількість менеджерських вакансій в Україні за 2023 рік, лід позиції, медіана менеджерських зарплат в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по діяльності у сфері електрозв'язку в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на наданні спеціалізованих телекомунікаційних додатків, таких як супутниковий трекінг, комунікаційна телеметрія, та експлуатації радіолокаційних станцій, експлуатації супутникових терміналів, функціонально пов'язаних з однією або більше наземними телекомунікаційними системами та здатними передавати й одержувати дані від супутникових систем за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку супутникового електрозв'язку в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-15 компаній, що спеціалізуються на експлуатації, технічному обслуговуванні або наданні доступу до пристроїв, що передають голосові, текстові, звукові або відеодані з використанням інфраструктури супутникового електрозв'язку за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку безпроводового електрозв'язку в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на експлуатації, технічному обслуговуванні або наданні доступу до пристроїв, що передають голосові, текстові, звукові або відеодані з використанням інфраструктури безпроводового електрозв'язку, експлуатації, технічному обслуговуванні пейджингового та стільникового зв'язку, а також інших видів систем безпроводового електрозв'язку за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку проводового електрозв'язку в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на експлуатації, технічному обслуговуванні або наданні доступу до пристроїв, що передають голосові, текстові, звукові або відеодані з використанням інфраструктури проводового електрозв'язку за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ІТ Великої Британії за 2023 рік. Розглянуто наступне: економічні показники Великої Британії за 2023 рік, індекс мережевої готовності Великої Британії, США, Німеччини, Канади, Китаю та Японії, топ 10 країн за обсягом венчурного капіталу 2019\2023 рр., доходи від ІТ послуг Великої Британії, США, Японії, Китаю та середній по всьому світу за 2022-2024 рр., обсяги інвестицій в стартапи Великої Британії, провідні тех сектори Великої Британії у 2023, з розрахунку інвестицій, дохід ІТ-ринку Великої Британії за сегментами, сфери, які варто покращити за допомогою цифрових технологій за результатами опитування бізнесу Ведикої Британії, які перешкоди для використання цифрових технологій бачать підприємства з низькою цифровою інтенсивністю у 2022 році, дохід від FinTech в топ 5 країн Європи за 2023 рік, вартість транзакцій у сфері FinTech топ 5 країн Європи за 2023 рік, тренди на ринку FinTech, HealthTech, ArgiTech, CyberSecurity, Al Великої Британії, топ-10 країн-лідерів за доходами від HealthTech за 2020-2025 рр., HealthTech Великої Британії, мапа FinTech, HealthTech, ArgiTech, CyberSecurity, Al стартапів у Великій Британії, інвестиції в агрохарчові технології в Європі у 2022 році за країнами, динаміка доходів ринку кібербезпеки в усьому світі 2020-2030, середня загальна вартість найсерйознішого порушення кібербезпеки для підприємств у Великій Британії у 2023 році, середня вартість кіберінцидентів для організацій у Великій Британії за галузями за 2021 рік, обсяг інвестицій в сектор кібербезпеки Великої Британії за розміром бізнесу за 2022 рік, кількість AI компаній у Великій Британії за 2023 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку експорту ІТ-послуг України за лютий 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг IT-експорту у лютому 2024 року у порівнянні із січнем 2024 року та у порівнянні з лютим 2023 року, частка ІТ-послуг у структурі всього експорту послуг у лютому 2024 року у порівнянні із лютим 2023 року, загальна експортна виручка усіх послуг України у лютому 2024 року порівняно із січнем, динаміка експорту ІТ-послуг за березень 2023 - лютий 2024 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку геймдеву в Україні станом на лютий 2024 рік. Розглянуто наступне: 25 найбільших геймдев-компаній України за кількістю спеціалістів станом на лютий 2024 року, кількість працівників в індустрії з листопада 2021-го до лютого 2024-го, частка технічних фахівців в галузі станом на лютий 2024 року порівняно із зимою 2023 року, компанії, де кількість працівників зросла за пів року, компанії, де кількість працівників за пів року зменшилася, скільки фахівців компаній наразі служить в ЗСУ, кількість компаній що заявили про плани щодо зростання, зміна кількості пропозицій за січень 2022 - лютий 2024 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація рейтингу IT-компаній України за 2023 рік. Розглянуто наступне: надходження в українську економіку від IT-сфери за 2023 рік порівняно із 2022 роком, частка ІТ-послуг в загальному експорті послуг за 2023 рік порівняно із 2022 роком, десятка ІТ компаній за прибутками у 2023 році, сукупний дохід першої десятки IT-компаній у 2023 році, десятка ІТ компаній за доходами у 2023 році, частка 10 найбільших гравців від загального доходу компаній у сфері ІТ.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ІТ в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: місце ІТ в житті українців, місце ІТ в інших галузях, Україна як ІТ-країна, роль ІТ в економіці України, експорт ІТ-послуг, частка експорту ІТ-послуг у ВВП та в експорті послуг за 2013-2023 рр., експорт товарів та послуг з України за 2013-2023 рр., топ-10 країн-імпортерів ІТ-послуг з України, кількість діючих юридичних осіб, що надають ІТ-послуги в Україні за 2018-2023 рр., ІТ-компанії в Україні за кількістю працівників, за даними Tech Ecosystem, станом на лютий 2024 року, структура ІТ-компаній за сегментами, кількість працівників в ІТ-індустрії в Україні за 2018-2023 рр., соціальний огляд та професійний огляд ІТ-спеціалістів в Україні, топ-3 важливі фактори, що впливають на динаміку зарплат в українському ІТ-секторі, найбільш затребувані посади та найдинамічніші позиції, від джунів до лідів, кількість платників податків з ІТ-індустрії за січень 2020-2024 рр., податки, які сплачує ІТ-індустрія за січень 2020-2024 рр., порівняння макроекономічних показників України, Бразилії, Польщі, Чехії та Індії, частка послуг у ВВП України, Бразилії, Польщі, Чехії та Індії за 1995 та 2022 рр., структура експорту України, Бразилії, Польщі, Чехії та Індії за 2017 та 2022 рр, частка експорту ІТ-послуг у ВВП та в експорті послуг за 2017-2022 рр. України, Бразилії, Польщі, Чехії та Індії, зростання експорту ІТ-послуг та ІТ-спеціалісти України, Бразилії, Польщі, Чехії та Індії, виклики ІТ-індустрії в Україні, стартап-екосистема в Україні, M&A в ІТ в Україні, венчурний капітал та приватний бізнес в Україні, цінності українського ІТ.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку інженерної інфраструктури ЦОД в Україні та світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: перелік нових кліматичних систем, що з'явилися на ринку протягом 2022-2023 років, їх потужність та технічні характеристики, перелік нових систем безперебійного живлення, що з'явилися на ринку протягом 2022-2023 років, їх потужність та технічні характеристики, перелік нових систем управління інфраструктурою, що з'явилися на ринку протягом 2022-2023 років, їх потужність та технічні характеристики, огляд готових рішень від різних гравців ринку, їх складові, потужність та технічні особливості.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ІТ-експорту з України. Розглянуто наступне: український експорт ІТ-послуг за результатами 2023 року, обсяг IT-експорту у січні 2024 року у порівнянні з груднем та січнем 2023 року, частка ІТ-послуг у загальному обсязі експорту у грудні та січні 2023 року, динаміка експорту ІТ-послуг з України лютий 2023 - січень 2024 року, загальна експортна виручка усіх послуг України у січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року, бронювання працівників ІТ-сфери в Україні.

Зв'язатися з нами