У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку бавовни України на початок 2019 р. А саме: статистика поставок, використання та торгівлі бавовни в Україні в розрізі метрик на 2016/2017 та 2018/2019 МР, баланс пропозиції бавовни в Україні.
Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку бавовни України на початок 2019 р. А саме: статистика поставок, використання та торгівлі бавовни в Україні у розрізі метрик на 2017/2018 та 2018/2019 МР.
У звіті представлено статистичну інформацію про ринок бавовняних тканин в Україні за 2013-2017 роки. Розглянуто: виробництво бавовняних тканин у натуральному вираженні, імпорт та споживання бавовняних тканин в Україні.
У даній публікації представлена аналітична інформація щодо ринку органічної бавовни, розглядається таке: частка виробництва органічної бавовни в загальній структурі виробництва бавовни, кількість площі, зайнятої під вирощування даної культури та кількість фермерів, які займаються вирощуванням, найбільші країни-виробники бавовни, переваги органічної бавовни, динаміка обсягу ринку з 2010-12 рр., найбільші марки-споживачі органічної бавовни у 2010 році, перелік товарів, які виробляють за допомогою органічної бавовни, найкращі світові екологічні бренди.
Українська легка промисловість за роки незалежності пройшла шлях від галузі-лідера до аутсайдерів. Сьогодні її частка в народно-господарському комплексі скоротилася з 11% у 1990 році до менш ніж 2% у 2009 році. Майже в 10 разів знизилися обсяги випуску продукції. У нижньому та середньому ціновому сегментах у пух і порох програно війну секонд-хенду. Прикладом катастрофічного занепаду і те, що з розрахунку на 1 людини виробляється лише 1 кв.м тканини, тоді як і 1990 року – 24 кв.м. Понад 600 тис. робітників за цей час втратили свої робочі місця. Зрозуміло, що не завжди коректно порівнювати «тоді й зараз», вимірюючи рівень життя тоннами виплавленого чавуну та сталі. Але факт залишається фактом. Ми носимо західноєвропейські обноски, а також імпортні речі навіть не другого, а третього і далі сорту. За даними офіційної статистики, минулого року в Україну імпортовано трикотажний одяг на
Обсяг ринку одягового рітейлу в Україні оцінюється щонайменше у 100 млрд. грн. З перервою на кризові роки він зростав на 10-20%. Ця сфера до 2008 р. була порівнянна за привабливістю з нерухомістю через немислиму для Європи націнку в 200-300%. Ще однією особливістю українського ринку є те, що він більш ніж на 90% складається із придбаних франшиз. Рентабельність бізнесу навіть у посткризовий період гравці ринку оцінюють у 10-30% річних — дуже добрий показник для бізнесу, який практично не потребує капітальних витрат. При цьому, за оцінками експертів, до 70% одягу та взуття в Україні є