В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку панчішно- шкарпеткових виробів в Україні за 2022 рік. Розглянуто наступне: обсяг реалізованої промислової продукції підприємств текстильної промисловості за 2018-2022 рр., роздрібний товарооборот підприємств роздрібної торгівлі, що спеціалізуються на реалізації текстильних виробів, провідні виробники панчішно-шкарпеткових виробів в Україні, ключові фактори, що впливають на успіх операторів ринку.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку текстилю в Україні. за 2024 рік. Розглянуто наступне: частка українців, що купує вітчизняну продукцію станом на травень 2024 ркоу порівняно із 2022 роком, попит на преміум-сегмент текстилю у 2024 році порівняно з періодом до повномасштабного вторгнення, чому українці обирають дорожчі сегменти товарів, як бізнесу підтримати розвиток тренду на український преміум.

В матеріалі міститься інтерв'ю з учасником ринку технічних конопель. Розглянуто наступне: стан ринку технічних конопель в Україні та Європі, обсяг випущеного волокна для текстильної промисловості в 2022 році порівняно із 2000, очікувані потужності виробництва оператора ринку, фактори, через які оператор ринку обрав Житомирщину, очікувана сума інвестицій в завод і окупність проєкту, канали збуту продукції, баланс волокон у світі, проблеми при вирощуванні технічних конопель.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку роздрібної торгівлі продуктами текстильної промисловості в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній на ринку роздрібної торгівлі тканинами, пряжею для в'язання, матеріалами для виготовлення килимів, гобеленів або для вишивання, текстильними виробами, галантерейними виробами у спеціалізованих магазинах в Україні за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься інформація по ринку текстилю в Україні. Розглянуто наступне: вплив коронавірусних обмежень в Китаї та напруженої ситуації в Червоному морі для українських виробників галузі, криза на ринку легкої промисловості в світі, попит на вовняні вироби в останні роки та можливості для українських виробників, макротренд на автентичність та натуральність, вишивку та етнічні орнаменти, вплив кризи в Європі вплив на український текстильний ринок.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку бавовни України на початок 2019 р. А саме: статистика поставок, використання та торгівлі бавовни в Україні в розрізі метрик на 2016/2017 та 2018/2019 МР, баланс пропозиції бавовни в Україні.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку бавовни України на початок 2019 р. А саме: статистика поставок, використання та торгівлі бавовни в Україні у розрізі метрик на 2017/2018 та 2018/2019 МР.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку тканин України. Розглянуто: топ-10 країн-імпортерів тканин у країну за 10 місяців 2018 року, обсяги постачання тканин у розрізі країн, приріст постачання продукції легкої промисловості до ЄС з 2013 по 2016 рр., кількість швейних підприємств в Україні.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку легкої промисловості України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку легкої промисловості України, питома вага легкої промисловості у забезпеченні бюджетних надходжень та експортного потенціалу України, коментарі експертів галузі з особливостей зовнішньої торгівлі у галузі, галузеві проблеми, новини та висновки.

У статті наведено статистичну інформацію про реальну заробітну плату швачки в Україні за червень 2018 року, в динаміці.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку переробки льону України. Розглянуто: стан та основні тенденції розвитку текстильної промисловості країни, проблеми та потенціал галузі, коментарі експертів щодо його основних тенденцій, заходи щодо вирішення галузевих проблем.

В огляді наведено відомості щодо ринку товарів легкої промисловості України за підсумками січня 2018 року. Розглянуто: обсяг імпорту товарів легкої промисловості до країни за перший місяць звітного року, приріст до показника січня 2017 р., частка імпорту товарів легкої промисловості у загальній структурі імпорту, динаміка постачання товарних груп.

У матеріалі представлені відомості щодо ринку текстильних виробів України за підсумками січня 2018 року. Розглянуто: стан та основні тенденції виробництва одягу в країні, приріст пошиття чоловічого одягу в Україні за січень поточного року, порівняння з показником грудня 2017 р., обсяги виробництва чоловічих костюмів, трикотажних суконь, спідниць та спідниць-брюк.

В огляді подано звітні відомості щодо ринку легкої промисловості України. Розглянуто: проблеми ринку, державне регулювання галузі виробництва одягу, особливості експорту української продукції, орієнтири українських виробників та короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку легкої промисловості України за підсумками 2017 року. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку, динаміка ринку легкої промисловості країни з 2010 року, особливості розвитку ніші малого середнього бізнесу, структура внутрішнього ринку в товарному розрізі, структура продажу товарів українського виробництва через торговельну мережу, розвиток Made in Ukraine, розвиток сегменту секонд-хенду , драйвери експорту, модернізації та інновацій.

В огляді представлені відомості щодо ринку тканин України за підсумками 7 місяців 2017 року. Розглянуто: обсяг імпорту тканин за липень, темп скорочення поставок до АППГ, обсяг імпорту текстилю, обсяг експортних поставок тканин та текстилю за 7 місяців, обсяг імпорту текстилю у звітному періоді.

У матеріалі міститься інформація щодо ринку трикотажу в Україні за підсумками 2017 року. Представлено таку інформацію: найбільші виробники трикотажу та їх фінансові показники за 2014-2015 рік, частка вітчизняних текстильних товарів у грошовому вираженні, кількість фабрик у сфері легкої промисловості за видами, географічна структура ринку, а також стан вітчизняного ринку на прикладах окремих підприємств та фабрик.

У звіті представлено статистичну інформацію про ринок бавовняних тканин в Україні за 2013-2017 роки. Розглянуто: виробництво бавовняних тканин у натуральному вираженні, імпорт та споживання бавовняних тканин в Україні.

В огляді представлені відомості щодо імпорту льняних тканин в Україну з Росії за підсумками травня 2017 року, а саме: динаміка імпорту лляних тканин в Україну з Росії з січня 2013 по травень 2017 р., структура російського експорту, структура експорту російських лляних тканин , питома вага України у загальній структурі експорту

У цьому огляді представлено наступне: перевага вирощування льону в Україні, світове виробництво льону в поточному маркетинговому сезоні 2015/16 МР, потенціал врожайності льону, області України, в яких знаходяться основні виробничі площі, великі оператори ринку, потенціал переробки льону в Україні, перспективи подальшого розвитку галузі.

Зв'язатися з нами