В данном отчете представлена аналитическая информация по итогам бумажной индустрии по итогам 10 месяцев 2022 года. Рассмотрено следующее: объем промышленного производства бумаги и картона в Украине за 10 месяцев 2022 года, производство санитарно-гигиенической бумаги за 10 месяцев 2022г. картона по месяцам 2022 года, объемы выпуска основных видов картонно-бумажной продукции за январь-октябрь 2022 г., производство отраслевых продуктов по предприятиям.

У цьому звіті подано аналітичну інформацію щодо основних тенденцій паперової галузі України у 2023 році. Розглянуто таке: стан та тенденції розвитку української паперової галузі, виробництво целюлози, деревної маси, паперу та картону, ящиків, шпалер, зошитів, туалетного паперу, фактори, що вплинули на роботу галузевих підприємств, виробництво паперу та картону за місяцями 2022 року, підсумки роботи підприємств – виробників картонно-паперової продукції в Україні, індекси обсягів виробництва продукції підприємствами ЦПП, виробництво основних видів картонно-паперової продукції за січень – грудень 2022 р., виробництво ящиків із гофрокартону у 2022 р.

У цьому звіті подано аналітичну інформацію з паперової промисловості. Розглянуто наступне: стан та тенденції світової паперової промисловості, статика виробництва за категоріями, чисельність компаній, зайнятих у целюлозно-паперовій промисловості, найбільші виробники целюлози, обсяги та динаміка випуску, особливості та показники виробництва паперу та картону, сировини для ЦБП, енергоємність целюлозно-паперової виробництва, кількість діючих ЦПК, комбінатів та БДМ у Європі 1991-2021 рр.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку паперових пакетів в Україні в 2022 році. Розглянуто: основні тенденції розвитку ринку паперових пакетів, популярність екологічно чистої продукції, зростання інтересу до ідеї еко-споживання, структура витрат виробників паперових пакетів.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку паперових пакетів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції розвитку українського ринку паперових пакетів, фактори, що впливають на ринок, динаміка розвитку галузі в 2018-2021 рр., каталізатори подальшого зростання ринку паперових пакетів в Україні, параметри, що впливають на вартість продукції.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку паперових пакетів в Україні в 2021 році. Розглянуто: стан українського ринку паперових пакетів, попит та тенденції на ринку, основна специфіка ринку, основні категорії споживачів паперових пакетів та їхнє призначення за категоріями.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку паперу та картону України за підсумками 11 місяців 2021 року. Розглянуто: обсяг промислового виробництва паперу та картону в Україні за 11 місяців 2021 р., порівняння з показником АППГ, обсяг виробництва паперу та картону за листопад 2021 р., динаміка виробництва порівняно з жовтнем, показник виробництва санітарно-гігієнічного паперу за 11 місяців 2 р., випуск коробок та ящиків з гофрокартону за 11 місяців 2021 р., порівняння з показником АПГГ.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку паперу та картону України за підсумками 10 місяців 2021 року. Розглянуто: обсяг промислового виробництва паперу та картону в Україні за 10 місяців 2021 р., порівняння з показником АППГ, обсяг виробництва паперу та картону за жовтень 2021 р., динаміка виробництва порівняно з вереснем, показник виробництва санітарно-гігієнічного паперу за 10 місяців м., випуск коробок та ящиків з гофрокартону за 10 місяців 2021 р., порівняння з показником АПГГ.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку картонної тари України за підсумками січня-жовтня 2021 року. Розглянуто: обсяг випущених гофроящиків Рубіжанським картонно-тарним комбінатом у січні-жовтні 2021 р., порівняння з АППГ, випуск складових для гофрокартону (картон і папір для гофрування) за підсумками 10-ти місяців 2021 року

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку паперових склянок в Україні. Розглянуто: переваги посуду з паперу, основні фактори, що забезпечують зростання ринку паперових склянок, динаміка індексів виробників паперової маси та картону, виготовлення виробів з паперу та картону та поліграфічної діяльності в Україні з 2013-2019 рр., короткі висновки.

В даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку ламінованого картону України. Розглянуто: приріст ламінованого картону в 1 кварталі 2019 року, динаміка обсягу ринку ламінованого картону в Україні з 2017-2018 рр., структура споживання ламінованого картону в Україні, тенденції та їх зміни, фактори, що впливають на ринок, структура споживання ламінованого картону в Україні розріз споживачів.

Огляд містить аналітичні відомості щодо рикунку крейдованого макулатурного картону в Україні за підсумком 2018 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку, виробництво крейдованого макулатурного картону в Україні в 2018 у помісячній динаміці, структура імпорту крейдованого макулатурного картону в географічному розрізі та за брендами-постачальниками, експорт крейдованого макулатурного картону Україною в 2018 р. .

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку паперових склянок в Україні у 2018 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку паперових склянок, основні переваги паперових склянок, динаміка випуску паперових склянок в Україні, структура ринку у розрізі вітчизняної та імпортної продукції, основні виробники та імпортери паперових склянок по областях України, короткі висновки.

В огляді представлено аналітичний матеріал з картонно-паперової галузі України за підсумками перших 2 місяців. 2016 року, розглядається наступне: обсяги виробництва лідера галузі у січні-лютому, приріст до АППГ, темп приросту виробництва продукції комбінатом у січні до січня минулого року, структура випуску картону за видами, обсяги випуску картону ККПК у 2015 році.

Дані, представлені в публікації, містять аналітичний матеріал щодо ринку паперу та картону за підсумками січня-лютого 2016 року, розглядається: обсяг виробництва паперу та картону у лютому, зміна обсягів випуску порівняно з попередніми періодами, обсяг виробництва санітарно-гігієнічного паперу, темп скорочення виробництва у порівнянні з АППГ, порівняння обсягів випуску коробок та ящиків з гофрованого паперу у січні-лютому 2016 р. з аналогічним періодом минулого, обсяги виробництва туалетного паперу та їх зміна з минулими періодами.

Дані, що містяться у статті, розглядають картонно-паперову галузь України за підсумками 2015 року, а саме: обсяги виробництва товарної продукції, хіміко-термомеханічної маси, паперу, картону, ящиків загалом по Україні та у розрізі основних виробників, що діють у країні за 2014 рік /15 рр., приросту показників 2015 року до попереднього періоду.

У звіті представлені дані щодо паперової галузі України за підсумками 2015 року, розглядається: тенденції ринку за підсумком року, обсяг виробництва паперу та картону в країні, порівняння з обсягом 2014 року, загальний імпорт продукції галузі за підсумком 11 міс., темп скорочення імпорту у річному порівняння, обсяги експорту та темпи його скорочення, включаючи постачання до Росії, темп скорочення експорту порівняно з АППГ, структура ринку у розрізі основних операторів ринку, державне регулювання галузі, проблеми ринку, короткі прогнози на 2016 рік.

У цій роботі представлені статистичні дані щодо ринку гофрокартону України за підсумками 2015 року, розглядається наступне: обсяги виробництва продукції галузі основними операторами ринку у помісячній динаміці з початку року, порівняння показників із такими ж періодами 2014 року.

У статті подано аналітичну інформацію щодо целюлозно-паперової галузі України за підсумками 11 міс. 2015 року, розглядається: обсяг виробництва та продажу лідируючого підприємства галузі за 11 міс року, зміна обсягів у річному порівнянні, приріст виробництва до 11 та 10 міс. 2014 р., обсяги випуску продукції за видами, кількість країн, у які реалізується продукція, обсяги виробництва продукції целюлозно-паперової галузі у 2014 р.

Зв'язатися з нами