У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку біорозкладного пластику в Україні. Розглянуто: результати моніторингу ринку біорозкладаного пластику у світовому масштабі, перевагами PLA перед іншими видами біорозкладних полімерів, найбільші світові виробники полімолочної кислоти, основні фактори, що сприяють розвитку сегменту PLА ринку біорозкладаного пластику, ключові розвиток ринку біорозкладного пластику, прогнозні показники ємності ринку біопластиків з 2021-2025 рр., короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку пластикової упаковки в Україні. Розглянуто: стан та тенденції української пластикової індустрії, коментар експерта ринку, галузеві виробничі потужності, релокація компаній, частка українських компаній, які відчувають брак кваліфікованих кадрів через міграцію та мобілізацію, продаж тонких пластикових пакетів у 2022 році.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку пластикових пакетів в Україні на початок 2022 року. Розглянуто: державне регулювання ринку пластикових пакетів, умови нового законопроекту, що регулює ринок, види пакетів, на які розповсюджується заборона, ціни на пакети з початку лютого 2022 року.

В огляді представлена інформація щодо ринку ПЕТ України. Розглянуто: історія ринку ПЕТ України, лідери полімерної промисловості, обсяги застосування ПЕТ у 2019 році, структура застосування ПЕТ за видами промисловості, переваги ПЕТ, актуальність переробки.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку виробів із пластику у світі. Розглянуто: глобальні проблеми пластику, нові способи купівлі, використання багаторазових контейнерів, нові способи доставки, обсяги щорічного виробництва пластику у світі, джерела використання пластику, етапи роботи нових систем, кейси глобальних корпорацій тощо.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку виробів із пластику в Україні. Розглянуто: сегментація виробництва посуду та предметів домашнього вжитку в Україні, сегменти популярних пластикових меблів, індекси цін виробників пластмасових та гумових виробів в Україні з 2013 - 2017 рр., фактори впливу на ціни.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку поліпропіленових великовантажних контейнерів України. Розглянуто: стан та тенденції ринку, виробництво всіх поліпропіленових мішків в Україні з 2013 – 4 місяці 2018 р., основні оператори ринку біг-бегів України, фактори формування ціни.

В огляді представлено аналітичні відомості щодо ринку використання поліетиленової упаковки у Києві. Розглянуто: державне регулювання галузі використання ПЕТ упаковки, альтернативні варіанти поліетиленової упаковки, коментар експерта з ринку, світова практика використання пакетів.

У матеріалі представлені відомості щодо ринку поліетиленової упаковки України за підсумками 2016 року. Розглянуто: стан та тенденції розвитку українського сегменту поліетиленової упаковки, його динаміка з 2015 року, тенденції в імпорті поліетиленової упаковки, короткі висновки.

У цьому огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку ПЕТ харчової промисловості в Україні. Розглянуто: сфери застосування ПЕТ, складності та проблеми галузі, структура ринку ПЕТ-пляшок для харчової промисловості в Україні з 2014-2016 рр., інші особливості ринку.

Дослідження містить аналітичну інформацію щодо ринку ПЕТ України, розглядається: основні тенденції ринку 2014-15 рр., основні імпортери ПЕТ для України, проблеми ринку, структура споживання ПЕТ у географічному розрізі країн світу у 2015 р., сфери споживання такої тари, частка споживання ПЕТ упакування в сегменті напоїв за 2015 р.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку ПЕТ-грануляту у січні-травні 2015 року. Розглядається таке: обсяг імпорту ПЕТ-грануляту за п'ять місяців 2015 року, скорочення цього показника порівняно з аналогічним періодом минулого року, прогнози споживання ПЕТ-грануляту на внутрішньому ринку до кінця поточного року, динаміка імпорту ПЕТ продукції в Україну з січня 2014 року по травень 2015 року рр., обсяги імпорту грануляту в розрізі великих виробників (Neo Group, Jiangsu Sanfangxiang, China Resources Chemicals), зміна обсягу поставок цих виробників в Україну.

У цій роботі представлені аналітичні відомості щодо ринку упаковки України, розглянуто стан і тенденції розвитку ринку, фактори, що впливають на поточні ринкові тенденції, державне регулювання галузі, стандарти якості упаковки, провідні українські підприємства галузі, короткі висновки.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку гнучкої полімерної упаковки. Розглядається наступне: основні тенденції розвитку світового ринку упаковки, середньорічні темпи зростання ринку упаковки у світі, частка сегменту гнучкої полімерної упаковки у світі, прогнозні показники частки ринку гнучкої полімерної упаковки у 2016 році, частка європейського ринку гнучкої упаковки в загальному обсязі світового ринку, попит на гнучкі пакувальні матеріали в Європі в 2012 р., частка Китаю в загальному обсязі споживання пакувального обладнання, попит з боку світового ринку споживання обладнання для виробництва пакування та пакування продукції, технологічні досягнення в галузі пакувальної промисловості, основні тенденції на ринку гнучкої полімерної упаковки в Україні, популярні види упаковки в Україні, темпи зростання обсягів виробництва упаковки для харчової промисловості в Україні у 2013 році, думка учасників ринку.

Огляд містить інформацію щодо ринку ПЕТ-преформ України. Розглядається ситуація на ринку, а також сегменти, в яких простежується найбільший приріст споживання ПЕТ преформ у поточному році в Україні, обсяги виробництва мінеральних негазованих вод, обсяги виробництва безалкогольних напоїв, обсяги виробництва пива в Україні, обсяги споживання ПЕТ преформ в Україні, обсяги імпорту ПЕТ-грануляти в Україні та інше.

В даному огляді наведено інформацію щодо ринку ПЕТ - тари в Україні, а саме: ситуація на ринку, ємність ринку ПЕТ-тари, динаміка імпорту та експорту ПЕТ-тари.

У цій роботі представлена інформація щодо ринку поліетиленової упаковки України станом на 2012 рік. Розглянуто: основні економічні тренди, оцінка впливу економічних факторів на галузь за цкалою Ф. Хедоурі, оцінка впливу факторів макросередовища на галузь, перелік найбільших підприємств-виробників проліетиленової продукції в Україні, види продуктів, які вони випускають, короткі висновки.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку поліетиленових пакетів. Розглядається таке: ситуація та основні тенденції на ринку, державне регулювання галузі, вартість обладнання для виробництва паперових мішків, обсяги щорічного споживання на ринку поліетиленових пакетів.

Щоб уникнути проблем із продажами ПЕТ-тари, учасники ринку націлюються на роботу у великих містах, де буде забезпечений постійний попит на продукцію. До того ж, транспортування пластикових пляшок на далекі відстані невигідне ні виробникам, ні замовникам. Учасники ринку називають ще одну особливість збуту ПЕТ-тари – сезонний характер роботи. Особливо це стосується продавців пляшок для розливу води. Сезон для замовників цього виду тари – травень-вересень, тому взимку виробники змушені скорочувати обсяги випуску ПЕТ-пляшок. З цієї причини, багато підприємств з виготовлення пластикових пляшок освоюють виробництво також

Структура постачання змінилася. Вектор закупівель українських компаній дедалі більше зміщується до країн Близького Сходу та Африки. Причиною цього є коротке логістичне плече та лояльна цінова політика місцевих виробників. Так, у поточному періоді істотно збільшилася частка пакистанського виробника Gatronova. Постачання ПЕТ з Пакистану зросли на 11,200 тонн порівняно з 2011 роком і склали 17,200 тонн. Таким чином, пакистанський ПЕТ марки А-80 був найпопулярнішою маркою серед вітчизняних виробників ПЕТ-преформ (у 2011 році лідерство належало китайській марці CR-8816, виробництва China Resources Chemicals). У сумарному обчисленні, основну частку в споживанні ПЕТ займають китайські марки (CR-8816/China Resources Chemicals, Jade CZ-302/Jiangsu Sanfangxiang, TLE-101/Dragon Special Resin, wk-801/Zhejiang Wankai, Skypet ВL 8 та інші). Загалом за січень-червень 2012 року українськими компаніями в Китаї було закуплено

Зв'язатися з нами