В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку тарних виробів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: показники виробництва дерев’яних піддонів в Україні у 2019-2023 рр., ціни на тарні вироби у 2023 році відносно 2019 року, фактори впливу на ціну продукції, ключові фактори, що впливають на попит на тарні вироби.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку тари та упаковки в Україні. Розглянуто наступне: тенденції ринку, фактори впливу на ринок та аналіз їхнього прояву, глобальні фактори, що впливатимуть на ринок пакувальних матеріалів, кризи на ринку, проблеми українського ринку упаковки, технології що сприятимуть розвитку ринку, динаміка ємності ринку пакувальної продукції за сегментами в грошовому виражені 2017-2022 рр., виробництво пакувальної продукції до та після 2022 року, тенденції в імпорті пакувальної продукції до України, основні імпортери картонно-паперової пакувальної продукції, пластикової тари, в 2023 р. в грошовому виражені, обсяги експорту металевої тари, полімерної упаковки та пластикової тари, картонно-паперового пакування та скляної тари у 2022 році у порівнянні з 2021 роком, основні покупці картонно-паперової упаковки, пластикової тари українського виробництва, споживчі уподобання, уподобання респондентів за матеріалом пакування, обсяг світового ринку упаковки, орієнтовні річні темпи зростання протягом 2023–2026 років для сегментів пакувальних матеріалів.

В данном отчете представлена аналитическая информация по итогам бумажной индустрии по итогам 10 месяцев 2022 года. Рассмотрено следующее: объем промышленного производства бумаги и картона в Украине за 10 месяцев 2022 года, производство санитарно-гигиенической бумаги за 10 месяцев 2022г. картона по месяцам 2022 года, объемы выпуска основных видов картонно-бумажной продукции за январь-октябрь 2022 г., производство отраслевых продуктов по предприятиям.

У цьому звіті подано аналітичну інформацію щодо основних тенденцій паперової галузі України у 2023 році. Розглянуто таке: стан та тенденції розвитку української паперової галузі, виробництво целюлози, деревної маси, паперу та картону, ящиків, шпалер, зошитів, туалетного паперу, фактори, що вплинули на роботу галузевих підприємств, виробництво паперу та картону за місяцями 2022 року, підсумки роботи підприємств – виробників картонно-паперової продукції в Україні, індекси обсягів виробництва продукції підприємствами ЦПП, виробництво основних видів картонно-паперової продукції за січень – грудень 2022 р., виробництво ящиків із гофрокартону у 2022 р.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку упаковки в Україні. Розглянуто: основні показники, інновації та тенденції ринку, структура ринку упаковки за видом матеріалу та призначення, прогнози розвитку світового ринку упаковки, переваги популярних видів упаковки, загальна кількість виробників тари з паперу та картону на 2021 рік, обсяги виробництва паперу та картону, гофротари, основні гравці за обсягами виробництва, переваги металевої тари, загальна кількість виробників скляної тари в Україні, загальна кількість виробників продукції з пластмас, обсяги виробництва пластикової тари, з 2017-2021 рр., обсяги реалізації пластикової тари в Україні, зовнішня торгівля, обсяг світового ринку гнучкої упаковки у 2021 році, прогноз щорічного зростання світового ринку, прогноз обсягу світового ринку, структура світового ринку гнучкої упаковки за сферами використання, інші дані.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку біорозкладного пластику в Україні. Розглянуто: результати моніторингу ринку біорозкладаного пластику у світовому масштабі, перевагами PLA перед іншими видами біорозкладних полімерів, найбільші світові виробники полімолочної кислоти, основні фактори, що сприяють розвитку сегменту PLА ринку біорозкладаного пластику, ключові розвиток ринку біорозкладного пластику, прогнозні показники ємності ринку біопластиків з 2021-2025 рр., короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку пластикової упаковки в Україні. Розглянуто: стан та тенденції української пластикової індустрії, коментар експерта ринку, галузеві виробничі потужності, релокація компаній, частка українських компаній, які відчувають брак кваліфікованих кадрів через міграцію та мобілізацію, продаж тонких пластикових пакетів у 2022 році.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку упаковки в Україні. Розглянуто: особливості та тенденції ринку упаковки, тренди ринку товарів повсякденного попиту (FMCG), тенденції на ринку упаковки споживчих товарів для швидкого обороту (FMCG), тенденції ринку дизайну упаковки FMCG, найважливіші переваги дизайну пластикової упаковки, тренди ринку штучної упаковки для продуктів харчування та напоїв, розвиток сегмента металевої упаковки.

У цьому звіті подано аналітичну інформацію з паперової промисловості. Розглянуто наступне: стан та тенденції світової паперової промисловості, статика виробництва за категоріями, чисельність компаній, зайнятих у целюлозно-паперовій промисловості, найбільші виробники целюлози, обсяги та динаміка випуску, особливості та показники виробництва паперу та картону, сировини для ЦБП, енергоємність целюлозно-паперової виробництва, кількість діючих ЦПК, комбінатів та БДМ у Європі 1991-2021 рр.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку металевої упаковки в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, вплив війни на ринок упаковки в Україні, тренди української пакувальної галузі, коментарі експертів ринку, робота заводів галузі, ключові проблеми ринку, короткі перспективи та висновки.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку пластикових пакетів в Україні на початок 2022 року. Розглянуто: державне регулювання ринку пластикових пакетів, умови нового законопроекту, що регулює ринок, види пакетів, на які розповсюджується заборона, ціни на пакети з початку лютого 2022 року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку паперових пакетів в Україні в 2022 році. Розглянуто: основні тенденції розвитку ринку паперових пакетів, популярність екологічно чистої продукції, зростання інтересу до ідеї еко-споживання, структура витрат виробників паперових пакетів.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку паперових пакетів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції розвитку українського ринку паперових пакетів, фактори, що впливають на ринок, динаміка розвитку галузі в 2018-2021 рр., каталізатори подальшого зростання ринку паперових пакетів в Україні, параметри, що впливають на вартість продукції.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку білої жерсті України. Розглянуто: стан і тенденції розвитку промисловості виробництва упаковки, тренди виробництва цистерн, бочок, барабанів і каністр місткістю менше 50 літрів, банків консервних у 2020 році, динаміка виробництва корок з металів недорогоцінних у 2020 році

В огляді представлена інформація щодо ринку ПЕТ України. Розглянуто: історія ринку ПЕТ України, лідери полімерної промисловості, обсяги застосування ПЕТ у 2019 році, структура застосування ПЕТ за видами промисловості, переваги ПЕТ, актуальність переробки.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку паперових пакетів в Україні в 2021 році. Розглянуто: стан українського ринку паперових пакетів, попит та тенденції на ринку, основна специфіка ринку, основні категорії споживачів паперових пакетів та їхнє призначення за категоріями.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку паперу та картону України за підсумками 11 місяців 2021 року. Розглянуто: обсяг промислового виробництва паперу та картону в Україні за 11 місяців 2021 р., порівняння з показником АППГ, обсяг виробництва паперу та картону за листопад 2021 р., динаміка виробництва порівняно з жовтнем, показник виробництва санітарно-гігієнічного паперу за 11 місяців 2 р., випуск коробок та ящиків з гофрокартону за 11 місяців 2021 р., порівняння з показником АПГГ.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку паперу та картону України за підсумками 10 місяців 2021 року. Розглянуто: обсяг промислового виробництва паперу та картону в Україні за 10 місяців 2021 р., порівняння з показником АППГ, обсяг виробництва паперу та картону за жовтень 2021 р., динаміка виробництва порівняно з вереснем, показник виробництва санітарно-гігієнічного паперу за 10 місяців м., випуск коробок та ящиків з гофрокартону за 10 місяців 2021 р., порівняння з показником АПГГ.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку картонної тари України за підсумками січня-жовтня 2021 року. Розглянуто: обсяг випущених гофроящиків Рубіжанським картонно-тарним комбінатом у січні-жовтні 2021 р., порівняння з АППГ, випуск складових для гофрокартону (картон і папір для гофрування) за підсумками 10-ти місяців 2021 року

Зв'язатися з нами