У даному матеріалі представлено аналітичну інформацію, пов'язану з нелегальним ринком сигарет в Україні. Розглянуто наступне: обсяг нелегального ринку сигарет, рівень нелегальних сигарет в Україні у 2023 році, зростання рівня нелегального ринків у січні 2023 року, втрати бюджету, структура нелегального ринку, основні виробники нелегальної продукції, розповсюдження нелегальної продукції по регіонах, причини розповсюдження нелегальних сигарет, вплив політичної сфери ситуацію на ринку, державне регулювання ринку, криміналізація контрабанди.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо сигаретного ринку України. Розглянуто таке: стаття розглядає деякі аспекти тютюнового ринку в Україні, зокрема фактори впливу на його зміни та основних учасників цього ринку. Нижче наведено кілька можливих питань на основі тексту, кількість цигарок, яка була спожита в Україні минулого року, і як це порівнюється з попереднім роком, вплив міжнародного тютюнового бізнесу в Україні, внутрішні та зовнішні фактори, що впливають на зміни у тютюновому ринку України, адаптація виробників сигарет до змін у політичному та соціальному середовищі, зокрема через війну та корупційні скандали, тенденції, що спостерігаються у споживанні тютюнової продукції в Україні, зокрема у 2022 році, як тютюнові компанії реагують на проблеми та виклики, пов'язані з війною та змінами на кордоні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку сигарет та куріння в Україні. Розглянуто таке: проблема нелегальної торгівлі сигаретами в ЄС та її вплив на економіку та здоров'я, втрати у податкових надходженнях та перешкоди переходу курців на альтернативні продукти, зростання нелегальної торгівлі сигаретами в ЄС, включаючи країни, такі як Франція, Польща та Україна. причини зростання нелегальної торгівлі.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку електронних сигарет в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку електронних сигарет, особливості вітчизняного ринку електронних сигарет, доходи сегменту електронних сигарет в Україні з 2014-2022 рр., причини гальмування ринку, ризики галузі.

У даній публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку сигарет в Україні. Розглянуто: частка ринку нелегального тютюну під час війни в Україні, схема продажу нелегального тютюну, зростання тіні на ринку тютюну, причини зростання тіні, обсяг споживання "тіньових" цигарок українцями в 2022 р., складові нелегального ринку тютюну.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку сигарет в Україні. Розглянуто: частка нелегального ринку сигарет в Україні в 2022 році, обсяг споживання сигарет в Україні за підсумками 2022 року, згідно з оцінкою експертів, обсяг тютюнового ринку в 2021 році, найбільші гравці легального сегменту, короткі висновки.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку сигарет в Україні на серпень 2023 року. Розглянуто: частка нелегальних тютюнових виробів на ринку України в серпні 2022 року, порівняння з показником 2021 року, загальний обсяг нелегально реалізованих з початку 2022 року сигарет, частка підроблених сигарет в Україні в серпні 2022 року, частка в Duty Free, але при цьому нелегально проданих в Україні, середньорічний рівень нелегального продажу тютюнових виробів в Україні в 2021 році, продукція з найбільшою часткою контрабанди, найпоширеніші марки нелегальних цигарок у поточному році, короткі висновки.

У публікації представлено аналітичну інформацію з тютюнової індустрії України у 2022 році. Розглянуто: щорічні втрати ВВП через залежність українців від куріння, робота державної акцизної політики, збитки через куріння в Україні в 2021 році, коментарі учасників ринку, динаміка тютюнових акцизів в Україні з 2013-2021 рр., проблеми ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку сигарет в Україні у 2022 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку цигарок, електронних пристроїв та курильних сумішей ввезено в Україну контрабандою у 2022 р., коментар експерта, сума, не отримана до бюджету від контрабанди, прогнози учасників ринку на 2023 рік.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку сигарет в Україні. Розглянуто: темп скорочення тютюнового ринку України, коментарі учасників ринку, обсяг тютюнового ринку в 2021 р., основні гравці ринку, короткі висновки та очікування.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку куріння в Україні та деяких країнах світу. Розглянуто: кількість курців у світі у 2019 році, фінансовий аспект куріння, вартість пачки цигарок у різних країнах світу, щорічні витрати курців на цигарки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку електронних сигарет. Розглянуто: тютюнова епідемія та серцево-судинні захворювання, зростання популярності електронних сигарет, еволюція електронних сигарет, маркетинг та привабливість електронних сигарет, проблеми зі здоров'ям через електронні сигарети, складові компоненти електронної сигарети, реакції серцево-судинної системи на електронні сигари, початок куріння, недостатні дослідження електронних сигарет, регулювання електронних сигарет.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку сигарет в Україні. Розглянуто: ціни на сигарети з фільтром в жовтні 2021 року, порівняння з ціною в жовтні 2020 року, ціни на сигарети без фільтра, зміна цін на алкоголь.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку контрабанди цигарок в Україні. Розглянуто: доходи держави на тютюнових виробах, огляд втрат доходів держави від контрабанди сигарет та тютюнових виробів, ризики України, короткі висновки.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку сигарет в Україні. Розглянуто: державне регулювання галузі, втрати бюджетів від нелегальної торгівлі у 2018 та 2019 рр., фактори, які вплинули на те, що респонденти почали курити (відповідно до опитування).

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку електронних сигарет в Україні. Розглянуто: державне регулювання галузі електронних сигарет, прогноз зростання акцизів на електронні сигарети з 1 січня 2020 року, плани щодо щорічного підвищення податку, інші особливості закону, що регулює ринок.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку сигарет України. Розглянуто: динаміка цін на сигарети з 12.2018 - 10.2019 рр., огляд формування собівартості сигарет, витрати на податки, динаміка ставок акцизу, прогноз підвищення ціни на сигарети при поступовому підвищенні акцизу з 2020 - 2025.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку сигарет України. Розглянуто: статистика куріння в Україні, інфраструктура тютюнового ринку України, частка українських компаній на ринку, частка іноземних компаній, частка торгових мереж у продажу тютюнової продукції, кількість роздрібних магазинів, що купують тютюнову продукцію, частка тіньового та нелегального ринку України з 2015-2019 рр. ., канали розповсюдження.

В даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку вейпінгу в Україні. Розглянуто: стан і тенденції ринку, глобальні тренди вейпінгу, оподаткування e-сигарет у світі, оподаткування е-сигарет в ЄС, оподаткування е-сигарет у країнах Азії, Африки та інших країнах Європи, правила маркування, оподаткування ТВЕН у світі, їх класифікація ЄС та інших країнах, податковий кодекс на тютюнову сировину, сигарети та сигарели, сигарети з/без фільтру, тютюн та його замінники в Україні, динаміка зростання акцизів в Україні, динаміка нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні, короткі висновки та очікування щодо ринку.

Зв'язатися з нами