В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку тютюнових виробів в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: продажі магазинами безмитної торгівлі (duty free) тютюнових виробів на один касовий чек в Україні з жовтня 2023 року по березень 2024 року порівняно з аналогічними періодами 2022 і 2023 років, загальний обсяг реалізації тютюнових виробів з жовтня 2023 року по березень 2024 року порівняно з аналогічними періодами 2022 і 2023 років, середній обсяг алкогольних напоїв на один касовий чек та обсяг реалізації продукції з жовтня 2023 року по березень 2024 року порівняно з аналогічними періодами 2022 і 2023 років.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку тютюнових виробів в Україні. Розглянуто наступне: середньорічний рівень нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні в 2023 році, обсяг тіньового ринку сигарет в Україні, втрати бюджету від несплачених податків, рівень нелегальної продукції в жовтні 2023 року, за рахунок чого відболося збільшення загального рівня нелегальної продукції в Україні, лідери за рівнем розповсюдження нелегальної продукції в обласному розрізі.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку тютюнової галузі України. Розглянуто: причини, з яких тютюнова галузь в Україні є однією з найвигідніших аграрних бізнесів, згадується про вирощування тютюну в різних регіонах України, а також його популярність і ціни, середня врожайність тютюну в Україні та як впливає на доходи фермерів, врожайність та доходи, які можна отримати від вирощування тютюну на гектарі, аспекти тютюнового бізнесу тіньові і чому вони привертають увагу відомих тютюнових компаній, проблема тіньового сектора в тютюновій галузі та його можливі наслідки, причини та наслідки вирощування тютюну як підакцизного товару в Україні, податкові аспекти та проблеми з тютюнової галузі, кроки для боротьби з тіньовим тютюном, зокрема, на плантаціях тютюну, можливий шлях розвитку малих господарств у вирощуванні тютюну.

У даному матеріалі представлено аналітичну інформацію, пов'язану з нелегальним ринком сигарет в Україні. Розглянуто наступне: обсяг нелегального ринку сигарет, рівень нелегальних сигарет в Україні у 2023 році, зростання рівня нелегального ринків у січні 2023 року, втрати бюджету, структура нелегального ринку, основні виробники нелегальної продукції, розповсюдження нелегальної продукції по регіонах, причини розповсюдження нелегальних сигарет, вплив політичної сфери ситуацію на ринку, державне регулювання ринку, криміналізація контрабанди.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо сигаретного ринку України. Розглянуто таке: стаття розглядає деякі аспекти тютюнового ринку в Україні, зокрема фактори впливу на його зміни та основних учасників цього ринку. Нижче наведено кілька можливих питань на основі тексту, кількість цигарок, яка була спожита в Україні минулого року, і як це порівнюється з попереднім роком, вплив міжнародного тютюнового бізнесу в Україні, внутрішні та зовнішні фактори, що впливають на зміни у тютюновому ринку України, адаптація виробників сигарет до змін у політичному та соціальному середовищі, зокрема через війну та корупційні скандали, тенденції, що спостерігаються у споживанні тютюнової продукції в Україні, зокрема у 2022 році, як тютюнові компанії реагують на проблеми та виклики, пов'язані з війною та змінами на кордоні.

Матеріал розглядає оцінку рівня тіньової економіки (або тіні) у різних галузях, з фокусом на тютюнової промисловості, а також аналізує цей рівень у динаміці за роками.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку сигарет та куріння в Україні. Розглянуто таке: проблема нелегальної торгівлі сигаретами в ЄС та її вплив на економіку та здоров'я, втрати у податкових надходженнях та перешкоди переходу курців на альтернативні продукти, зростання нелегальної торгівлі сигаретами в ЄС, включаючи країни, такі як Франція, Польща та Україна. причини зростання нелегальної торгівлі.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку електронних сигарет в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку електронних сигарет, особливості вітчизняного ринку електронних сигарет, доходи сегменту електронних сигарет в Україні з 2014-2022 рр., причини гальмування ринку, ризики галузі.

У даній публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку сигарет в Україні. Розглянуто: частка ринку нелегального тютюну під час війни в Україні, схема продажу нелегального тютюну, зростання тіні на ринку тютюну, причини зростання тіні, обсяг споживання "тіньових" цигарок українцями в 2022 р., складові нелегального ринку тютюну.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку сигарет в Україні. Розглянуто: частка нелегального ринку сигарет в Україні в 2022 році, обсяг споживання сигарет в Україні за підсумками 2022 року, згідно з оцінкою експертів, обсяг тютюнового ринку в 2021 році, найбільші гравці легального сегменту, короткі висновки.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку сигарет в Україні на серпень 2023 року. Розглянуто: частка нелегальних тютюнових виробів на ринку України в серпні 2022 року, порівняння з показником 2021 року, загальний обсяг нелегально реалізованих з початку 2022 року сигарет, частка підроблених сигарет в Україні в серпні 2022 року, частка в Duty Free, але при цьому нелегально проданих в Україні, середньорічний рівень нелегального продажу тютюнових виробів в Україні в 2021 році, продукція з найбільшою часткою контрабанди, найпоширеніші марки нелегальних цигарок у поточному році, короткі висновки.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку сигарет в Україні. Розглянуто: стан та новини тютюнового ринку, коментарі учасника ринку, загальна оцінка збитків від роботи нелегальних гравців, порівняння цін на безакцизні/акцизні сигарети, ціна пачки сигарет медіум-класу протягом 2022 року, збитки для легальних гравців ринку.

У публікації представлено аналітичну інформацію з тютюнової індустрії України у 2022 році. Розглянуто: щорічні втрати ВВП через залежність українців від куріння, робота державної акцизної політики, збитки через куріння в Україні в 2021 році, коментарі учасників ринку, динаміка тютюнових акцизів в Україні з 2013-2021 рр., проблеми ринку.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку цигарок та алкоголю в Україні станом на червень 2022 року. Розглянуто: стан та новини ринку, динаміка цін на алкогольні напої за видами, динаміка цін на українські сигарети з фільтром, із фільтром медіум класу, з фільтром преміум класу.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку сигарет в Україні у 2022 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку цигарок, електронних пристроїв та курильних сумішей ввезено в Україну контрабандою у 2022 р., коментар експерта, сума, не отримана до бюджету від контрабанди, прогнози учасників ринку на 2023 рік.

У звіті подано Індекс втручання тютюнової промисловості 2021 року. Розглянуто: рівень ролі тютюнової промисловості у розробці політики, діяльність тютюнової індустрії під прикриттям соціальної корпоративної відповідальності, привілеї тютюнової індустрії, форми «необов'язкової, нав'язливої» взаємодії, прозорість ринку, профілактичні заходи.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку сигарет в Україні. Розглянуто: темп скорочення тютюнового ринку України, коментарі учасників ринку, обсяг тютюнового ринку в 2021 р., основні гравці ринку, короткі висновки та очікування.

У даному звіті наведено результати дослідження ринку незаконної торгівлі тютюновими виробами в Україні за підсумком травня 2021 р. Розглянуто: збитки економіки країни від незаконної торгівлі, обсяг підробленої продукції та незаконно ввезеної з лютого 2017 по травень 2021 рр. , огляд нелегальних марок сигарет, продаж регіонах, основні канали збуту, джерела нелегальної продукції, короткі висновки.

У публікації представлена інформація щодо результатів моніторингу нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні за підсумками 2 хвилі досліджень 2021 року. Розглянуто: стан та динаміка нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні, сума збитків бюджету, канали продажу незаконної продукції, найпоширеніші марки контрабандних сигарет.

Зв'язатися з нами