В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку квітів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: топ 25 компаній, що спеціалізуються на оптовій торгівлі квітами та рослинами в Україні станом на березень 2024 року.

У статті подано аналітичну інформацію щодо роботи одного з гравців квіткового бізнесу в Україні. Розглянуто: розвиток квіткового бізнесу в Україні, розширення бізнесу з продажу декоративних рослин для озеленення територій та створення садових центрів, перспективи розвитку бізнесу, пов'язані з озелененням та окрасою приватних ділянок та садів.

Матеріал містить особисті історії власників квіткових теплиць та їх погляди на квітництво. Розглянуто наступне: досвід та історія квіткового бізнесу, ціни на різні квіти, включаючи однорічні та багаторічні рослини, рекомендації для квітникарів-початківців.

Огляд містить інформацію про квітковий бізнес в Україні. Розглянуто наступне: як розпочати бізнес з продажу квітів та як уникнути помилок та ризиків, рекомендації та досвід успішної власниці квіткового магазину з відкриття та ведення квіткового бізнесу, вибір відповідної локації для квіткового магазину та важливість зручності для клієнтів, необхідні інвестиції для запуску квіткового бізнесу, включаючи обладнання та застосування квадратних метрів, рекомендації щодо інструментів для роботи, зокрема, якісних секаторів для правильного зрізу кольорів та забезпечення їх довговічності.

У цій публікації представлено аналітичну інформацію щодо роботи квіткового бізнесу в Україні. Розглянуто наступне: окупність квіткового бізнесу, інвестиції, необхідні для відкриття квіткового бізнесу, головні дні, які приносять великий прибуток у квітковому бізнесі, сезонність продажів квітів та періоди з найбільшим та найменшим попитом, потенційний дохід від квіткового бізнесу та фактори, що впливають на його варіабельність ( зарплати, оренда, податки, продажі), середній чек покупців у квітковому магазині.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо квіткового бізнесу в Україні. Розглянуто наступне: особливості організації та розвитку квіткового бізнесу в Україні, вплив військових подій на роботу одного з гравців ринку, відсутність спеціальних навчальних ресурсів та знань у сфері вирощування квітів для флористів в Україні, дефіцит інформації про структуру квіткового ринку та обсяги імпорту квітів з Голландії, адаптація МСБ до нових умов.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо квіткового бізнесу в Україні. Розглянуто: коментарі учасників ринку щодо особливостей роботи квіткового бізнесу в Україні, коментарі представників бізнесу про стан квіткового ринку, зміну попиту та роботи під час блекаутів, динаміка попиту на квіти та вплив війни на попит, імпортну продукцію на ринку, ціну на квіти та подальший розвиток квіткового бізнесу в Україні, середній чек, ціну на квітку та подальший розвиток квіткового бізнесу в Україні.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо квіткового ринку у Львові. Розглянуто: динаміка продажів квітів у Львові у 2018-10 міс. 2022 р., фінансова вигідність квіткового бізнесу.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку зрізаних квітів у Львові. Розглянуто: стан та тенденції ринку роздрібної торгівлі зрізаними квітами, основні формати організації бізнесу у сфері, динаміка продажів квітів у Львові з 2018-10 міс. 2022 р.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку квітів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції квіткового ринку України, коментар експерта з ринку, сезонність ринку квітів в Україні, прогнози експерта щодо зростання цін.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо квіткового ринку України у 2020 році. Розглянуто: стан та тенденції українського квіткового ринку, історія розвитку квіткового ринку України, структура ринку зрізаних квітів у святкові дні в Україні (частка продажів квітів на 8 березня, 14 лютого, 1 вересня, в інші дні), частка попиту на троянди, сезонна структура ринку квітів, основні канали реалізації, короткі висновки та прогнози щодо ринку квітів України.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо квіткового ринку України у 2019 році. Розглянуто: результати моніторингу ринку декоративних рослин України, асортимент декоративних рослин вітчизняного виробництва, його відповідність потребам сучасного ринку, аналіз факторів впливу, оптимальні шляхи подальшого розвитку, структура ринку реалізації декоративних рослин, пропозиції щодо його оптимізації, аналіз поточних цін на декоративні рослини на ринку України і кордоном, результати економічної діяльності секторів виробництва та реалізації декоративних рослин.

Звіт містить аналітичну інформацію щодо квіткового ринку України. Розглянуто: експортно-імпортний баланс торгівлі України квітами, посадковими матеріалами та декоративними рослинами, умови оптової та роздрібної торгівлі, вирощування, імпорту та експорту квітів та декоративних рослин в Україні, огляд квіткового бізнесу за категоріями (зрізані квіти, рослини в горщиках, посадковий матеріал, обсяги імпорту, внутрішнього виробництва, особливості дистрибуції декоративними рослинами, загальні проблеми імпортерів квітів та декоративних рослин, перспективи розвитку, прогнози ринку.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо квіткового ринку в Україні в 2019 році. Розглянуто: особливості функціонування та розвитку ринку квітів та декоративних рослин в Україні, основні гравці в кожному секторі ринку, державне регулювання ринку, дані щодо імпорту та експорту квіткової та декоративної продукції, переваги та недоліки розвитку квіткового ринку в Україні, можливості подальшого розвитку, основні труднощі , з якими стикаються представники квіткового бізнесу в Україні, перспективи та можливості для компаній з Нідерландів, які ще не працюють на українському ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо квіткового ринку України у 2018 році. Розглянуто: стан та тенденції українського квіткового ринку, динаміка квіткового ринку України з 2013 року, макроекономічні показники, частка імпортних квітів на ринку України, сезонна структура ринку квітів, основні канали продажу квітів, динаміка ємності ринку квітів в Україні з 2013 – 9 міс. 2018 р., основні тренди ринку квітів в Україні, рентабельність вирощування рослин, прогнозні тенденції розвитку ринку.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку квітів України на 2017-2018 рр., розглянуто: стан та основні тенденції квіткового ринку країни, сезонність ринку, ключові покупці квітів, структура продажів, частка реалізації квітів через квіткові кіоски, спеціалізовані магазини, "елітні" салони флористики, слаборозвинені ніші ринку, потенціал вітчизняного квіткового ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо флористичного ринку в Україні. Розглянуто: основи функціонування ринків флористичної продукції, особливості формування ринку продукції квітництва, розвиток підприємств на квітковому ринку Нідерландів, Еквадору, Колумбії, Кенії, Ефіопії, вплив глобалізаційних процесів на розвиток ринку продукції квітництва, динаміка розвитку ринку продукції квітництва в Україні, оцінка конкурентоспроможності флор регіонального економічного простору, євроінтеграційні процеси та їх прояв на функціонування ринку квітництва в Україні, модель розвитку та управління підприємствами на ринку продукції квітництва, прогноз ринкових потреб регіону в продукції квітництва.

В огляді представлені відомості щодо ринку квітів України. Розглянуто: стан та основні тенденції розвитку квіткового ринку країни, динаміка українського ринку зрізаних квітів з 2014 по 2017 рр., коментарі експертів з ринку, питома вага вітчизняних квітів на ринку України у 2017 році, особливості та тенденції вирощування квітів, рентабельність вирощування троянд, особливості просування продажів, зовнішньої торгівлі, основні країни-постачальники квітів України.

У статті представлено огляд квіткового ринку в Україні у 2017 році. Розглянуто: обсяг імпорту в натуральному та грошовому вираженні, основні країни імпортери квітів, динаміка середньої ціни на квіти, компанії лідери імпортери в грошовому вираженні.

Зв'язатися з нами