В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку квітів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: топ 25 компаній, що спеціалізуються на оптовій торгівлі квітами та рослинами в Україні станом на березень 2024 року.

У статті подано аналітичну інформацію щодо роботи одного з гравців квіткового бізнесу в Україні. Розглянуто: розвиток квіткового бізнесу в Україні, розширення бізнесу з продажу декоративних рослин для озеленення територій та створення садових центрів, перспективи розвитку бізнесу, пов'язані з озелененням та окрасою приватних ділянок та садів.

Матеріал містить особисті історії власників квіткових теплиць та їх погляди на квітництво. Розглянуто наступне: досвід та історія квіткового бізнесу, ціни на різні квіти, включаючи однорічні та багаторічні рослини, рекомендації для квітникарів-початківців.

Огляд містить інформацію про квітковий бізнес в Україні. Розглянуто наступне: як розпочати бізнес з продажу квітів та як уникнути помилок та ризиків, рекомендації та досвід успішної власниці квіткового магазину з відкриття та ведення квіткового бізнесу, вибір відповідної локації для квіткового магазину та важливість зручності для клієнтів, необхідні інвестиції для запуску квіткового бізнесу, включаючи обладнання та застосування квадратних метрів, рекомендації щодо інструментів для роботи, зокрема, якісних секаторів для правильного зрізу кольорів та забезпечення їх довговічності.

У цій публікації представлено аналітичну інформацію щодо роботи квіткового бізнесу в Україні. Розглянуто наступне: окупність квіткового бізнесу, інвестиції, необхідні для відкриття квіткового бізнесу, головні дні, які приносять великий прибуток у квітковому бізнесі, сезонність продажів квітів та періоди з найбільшим та найменшим попитом, потенційний дохід від квіткового бізнесу та фактори, що впливають на його варіабельність ( зарплати, оренда, податки, продажі), середній чек покупців у квітковому магазині.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо квіткового бізнесу в Україні. Розглянуто наступне: особливості організації та розвитку квіткового бізнесу в Україні, вплив військових подій на роботу одного з гравців ринку, відсутність спеціальних навчальних ресурсів та знань у сфері вирощування квітів для флористів в Україні, дефіцит інформації про структуру квіткового ринку та обсяги імпорту квітів з Голландії, адаптація МСБ до нових умов.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо квіткового бізнесу в Україні. Розглянуто: коментарі учасників ринку щодо особливостей роботи квіткового бізнесу в Україні, коментарі представників бізнесу про стан квіткового ринку, зміну попиту та роботи під час блекаутів, динаміка попиту на квіти та вплив війни на попит, імпортну продукцію на ринку, ціну на квіти та подальший розвиток квіткового бізнесу в Україні, середній чек, ціну на квітку та подальший розвиток квіткового бізнесу в Україні.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо квіткового ринку у Львові. Розглянуто: динаміка продажів квітів у Львові у 2018-10 міс. 2022 р., фінансова вигідність квіткового бізнесу.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку зрізаних квітів у Львові. Розглянуто: стан та тенденції ринку роздрібної торгівлі зрізаними квітами, основні формати організації бізнесу у сфері, динаміка продажів квітів у Львові з 2018-10 міс. 2022 р.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку подарунків в Україні до 8 березня. Розглянуто: популярні подарунки українців до 8 березня, бажані подарунки до 8 березня, найкращі подарунки на думку жінок/чоловіків, найгірші подарунки на думку чоловіків/жінок до 8 березня.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку квітів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції квіткового ринку України, коментар експерта з ринку, сезонність ринку квітів в Україні, прогнози експерта щодо зростання цін.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо квіткового ринку України у 2020 році. Розглянуто: стан та тенденції українського квіткового ринку, історія розвитку квіткового ринку України, структура ринку зрізаних квітів у святкові дні в Україні (частка продажів квітів на 8 березня, 14 лютого, 1 вересня, в інші дні), частка попиту на троянди, сезонна структура ринку квітів, основні канали реалізації, короткі висновки та прогнози щодо ринку квітів України.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо квіткового ринку України у 2019 році. Розглянуто: результати моніторингу ринку декоративних рослин України, асортимент декоративних рослин вітчизняного виробництва, його відповідність потребам сучасного ринку, аналіз факторів впливу, оптимальні шляхи подальшого розвитку, структура ринку реалізації декоративних рослин, пропозиції щодо його оптимізації, аналіз поточних цін на декоративні рослини на ринку України і кордоном, результати економічної діяльності секторів виробництва та реалізації декоративних рослин.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку арт-інсталяцій ОАЕ. Розглянуто: особливості ринку архітектури ОАЕ, основні країни-постачальники арт-об'єктів, динаміка ввезення скульптур та статуеток до ОАЕ з 2013-2018 рр., особливості просування арт-продукції.

Звіт містить аналітичну інформацію щодо квіткового ринку України. Розглянуто: експортно-імпортний баланс торгівлі України квітами, посадковими матеріалами та декоративними рослинами, умови оптової та роздрібної торгівлі, вирощування, імпорту та експорту квітів та декоративних рослин в Україні, огляд квіткового бізнесу за категоріями (зрізані квіти, рослини в горщиках, посадковий матеріал, обсяги імпорту, внутрішнього виробництва, особливості дистрибуції декоративними рослинами, загальні проблеми імпортерів квітів та декоративних рослин, перспективи розвитку, прогнози ринку.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку сувенірної продукції в Україні на початок 2019 року. Розглянуто: стан та тенденції розвитку української галузі сувенірів та промо-товарів, частка товарів українського виробництва на ринку, сезонність ринку, короткі висновки.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо квіткового ринку в Україні в 2019 році. Розглянуто: особливості функціонування та розвитку ринку квітів та декоративних рослин в Україні, основні гравці в кожному секторі ринку, державне регулювання ринку, дані щодо імпорту та експорту квіткової та декоративної продукції, переваги та недоліки розвитку квіткового ринку в Україні, можливості подальшого розвитку, основні труднощі , з якими стикаються представники квіткового бізнесу в Україні, перспективи та можливості для компаній з Нідерландів, які ще не працюють на українському ринку.

У цій статті представлена аналітична інформація щодо ринку найкращих брендів жіночого годинника в Україні в 2018 році. Розглянуто: 15 кращих брендів жіночого годинника, кращі недорогі бренди жіночого годинника: бюджет до 10000 грн., кращі бренди жіночого годинника: бюджет до 50000 грн., кращі легендарні бренди жіночого годинника: бюджет від 50000 грн., кращі бренди жіночого спортивного годинника, , характеристика у рейтингу.

В даному огляді представлена аналітична інформація щодо ринку найкращих брендів китайського годинника в Україні в 2018 році. Розглянуто: 15 кращих брендів китайського годинника, кращий китайський розумний годинник, кращий китайський спортивний годинник, кращий китайський наручний годинник з пружинним механізмом, найменування, характеристика в рейтингу.

Зв'язатися з нами