В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку обладнання зв'язку в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: топ 25 компаній з виробництва обладнання зв'язку в Україні за березень 2024 року.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку преміальних смартфонів в Україні. Розглянуто таке: попит на преміальні смартфони серед українців, коментарі учасників ринку, динаміка попиту на преміальні смартфони влітку 2023 року, порівняння з показником 2022 року, продаж дорогих гаджетів з літа 2023 р., попит на продукцію Apple, топ-5 брендів популярний ціновий сегмент гаджетів, продаж смартфонів/гаджетів в Україні в 2022 році, динаміка цін на смартфони та кнопкові телефони в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку смартфонів в Україні. Розглянуто: найпопулярніші бренди в Україні, кількість користувачів iOS у лютому поточного року, порівняння з показниками користувачів iOS у лютому 2022 року, топ найпопулярніших моделей смартфонів у лютому, рейтинг кращих моделей смартфонів 2022 року з цінами в Україні.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку смартфонів за підсумками 2022 року. Розглянуто: рейтинг найкращих смартфонів – 2022, смартфон року, на думку експертів, смартфони, смартфони, які не виправдали очікування, що лідирують в решті категорій рейтингу.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо вартості iPhone в 2022 році. Розглянуто: місцеві ціни на iPhone 14 Pro (128 GB) із заробітною платою в різних країнах світу, розрахунок індексу айфону (вартість смартфона, виражену в робочих днях).

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку смартфонів в Україні на початок 2022 року. Розглянуто: тренди ринку смартфонів в Україні, ТОП-10 найкращих смартфонів у 2022 році, їх характеристика та ціни.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо вартості iPhone в 2021 році. Розглянуто: місцеві ціни на iPhone 13 Pro (128 GB) із заробітною платою в різних країнах світу, розрахунок індексу айфону (вартість смартфона, виражену в робочих днях).

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку смартфонів України на початок 2022 року. Розглянуто: ключові фактори при виборі смартфонів, портрет покупця смартфона у віковому розрізі та за ціною смартфона, ціни, які українці готові витратити на смартфони (за ціновими діапазонами) у регіонах України.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку смартфонів в Україні за підсумками жовтня 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції попиту на смартфони в Україні, топ популярних брендів смартфонів у жовтні 2021 року, найпопулярніші моделі смартфонів в Україні.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо вартості iPhone в 2020 році. Розглянуто: місцеві ціни iPhone 12 Pro (128 GB) із заробітною платою в різних країнах світу, розрахунок індексу айфону (вартість смартфона, виражену в робочих днях).

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку смартфонів в Україні за підсумками 4 кварталу 2021 року. Розглянуто: обсяг поставок мобільних телефонів в Україну, порівняння показника до 2019 року, динаміка ринку смартфонів в Україні з 1 кв. 2020 – 4 кв. 2020 р., структура поставок у розрізі цінового діапазону, марки лідери середнього цінового сегменту, зміна середньої ціни на смартфони за рік, ключові тренди ринку смартфонів.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку мобільного зв'язку в Україні. Розглянуто: стан та тенденції телеком ринку, ставка взаєморозрахунків (інтерконнект) між учасниками ринку, міжоператорські такси, коментарі експертів з ринку.

Публікація містить інформацію щодо ринку мобільного телебачення в Україні. Розглянуто: перегляд мобільного ТБ українськими абонентами під час пандемії, огляд популярного відео-контенту серед українців, топ популярних фільмів.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо кількості смартфонів 4G у мережі "Київстар" за підсумками 2 кварталу 2019 року. Розглянуто: топ-5 брендів 4G смартфонів у мережі, загальна кількість смартфонів та смартфони 4G в 1 половині 2019 та АППГ.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку смартфонів в Україні. Розглянуто: кількість проданих смартфонів мобільними операторами через свої мережі, тенденції продажів смартфонів через власні мережі, фактори розвитку, що стримують, сервіси операторів, короткі висновки експертів.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку мобільних телефонів України. Розглянуто: динаміка інтересу українців до кнопкових мобільних телефонів з 2011 – 2018 рр., найпопулярніші моделі, інші тренди ринку.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку популярних смартфонів в Україні у 2018 році. Розглянуто: Топ-15 найкращих фірм смартфонів, найкращі недорогі фірми смартфонів: бюджет до 5000 гривень, найкращі фірми смартфонів: бюджет до 10000 гривень, найкращі фірми смартфонів: бюджет до 20000 гривень, найкращі преміальні фірми смартфонів, місце бренду в рейтингу, найменування, характеристика у рейтингу.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку мобільних телефонів в Україні за підсумками 2018 року. Розглянуто: динаміка продажів мобільних телефонів в Україні з 2011-2018 рр., кількість проданих телефонів у день та денна сума витрачених коштів на купівлю, середня ціна телефону та кількість куплених телефонів у 2018 р., динаміка продажів мобільних телефонів в Україні у грошовому вираженні з 2011-2018 рр.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку мобільних телефонів України за підсумками 2018 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку, обсяг реалізованих мобільних телефонів в Україні за підсумком 2018 року, динаміка продажів у грошовому та натуральному виразах з 2011-2018 рр., інші тренди по ринку.

Зв'язатися з нами