В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку роздрібної торгівлі засобами зв'язку в Україні. Розглянуто наступне: топ-25 компаній на ринку роздрібної торгівлі телефонними апаратами, апаратами мобільного зв'язку у спеціалізованих магазинах в Україні за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку обладнання зв'язку в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: топ 25 компаній з виробництва обладнання зв'язку в Україні за березень 2024 року.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку преміальних смартфонів в Україні. Розглянуто таке: попит на преміальні смартфони серед українців, коментарі учасників ринку, динаміка попиту на преміальні смартфони влітку 2023 року, порівняння з показником 2022 року, продаж дорогих гаджетів з літа 2023 р., попит на продукцію Apple, топ-5 брендів популярний ціновий сегмент гаджетів, продаж смартфонів/гаджетів в Україні в 2022 році, динаміка цін на смартфони та кнопкові телефони в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку смартфонів в Україні. Розглянуто: найпопулярніші бренди в Україні, кількість користувачів iOS у лютому поточного року, порівняння з показниками користувачів iOS у лютому 2022 року, топ найпопулярніших моделей смартфонів у лютому, рейтинг кращих моделей смартфонів 2022 року з цінами в Україні.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку смартфонів за підсумками 2022 року. Розглянуто: рейтинг найкращих смартфонів – 2022, смартфон року, на думку експертів, смартфони, смартфони, які не виправдали очікування, що лідирують в решті категорій рейтингу.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо вартості iPhone в 2022 році. Розглянуто: місцеві ціни на iPhone 14 Pro (128 GB) із заробітною платою в різних країнах світу, розрахунок індексу айфону (вартість смартфона, виражену в робочих днях).

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку GPS-навігаторів України на початок 2022 року. Розглянуто: рейтинг кращих фірм виробників GPS-навігаторів, кращі GPS-навігатори з камерою заднього виду, кращі GPS-навігатори діагоналлю 5 дюймів.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку смартфонів в Україні на початок 2022 року. Розглянуто: тренди ринку смартфонів в Україні, ТОП-10 найкращих смартфонів у 2022 році, їх характеристика та ціни.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку продажів смартфонів в Україні та світі за підсумками 2021 року. Розглянуто: компанія, що лідирує у світових поставках смартфонів у 4 кварталі 2021 року, частки провідних компаній на ринку (за обсягами поставок), коментар експерта ринку, смартфони Apple, які є популярними в Україні.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку смартфонів в Україні та світі за підсумками 2021 року. Розглянуто: кількість поставлених для продажів смартфонів компанією Samsung в 2021 році, порівняння обсягів поставок до 2020 р., обсяги поставок компаній Apple, Xiaomi, OPPO (включаючи бренд OnePlus), Vivo, частка поставок на інші компанії, динаміка світового ринку продажів смартфонів за 2 рік та за 4 квартал 2021 року, динаміка продажів з 2015-2021 років. та за 4 кв. 2015 – 4 кв. 2021 р., популярні смартфони в Україні.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку смартфонів Apple в Україні на листопад 2019 року. Розглянуто: частка в продажах мобільних пристроїв Apple за перший тиждень продажів IPhone 11 в Україні, середній показник за 10 місяців поточного року, частка тіньового обороту в галузі побутової техніки та електроніки, привабливість ринку України для світових брендів, результати аналізу продажів в Україні пристроїв.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо вартості iPhone в 2021 році. Розглянуто: місцеві ціни на iPhone 13 Pro (128 GB) із заробітною платою в різних країнах світу, розрахунок індексу айфону (вартість смартфона, виражену в робочих днях).

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку смартфонів України на початок 2022 року. Розглянуто: ключові фактори при виборі смартфонів, портрет покупця смартфона у віковому розрізі та за ціною смартфона, ціни, які українці готові витратити на смартфони (за ціновими діапазонами) у регіонах України.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку смартфонів в Україні за підсумками жовтня 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції попиту на смартфони в Україні, топ популярних брендів смартфонів у жовтні 2021 року, найпопулярніші моделі смартфонів в Україні.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо вартості iPhone в 2020 році. Розглянуто: місцеві ціни iPhone 12 Pro (128 GB) із заробітною платою в різних країнах світу, розрахунок індексу айфону (вартість смартфона, виражену в робочих днях).

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку смартфонів в Україні за підсумками 4 кварталу 2021 року. Розглянуто: обсяг поставок мобільних телефонів в Україну, порівняння показника до 2019 року, динаміка ринку смартфонів в Україні з 1 кв. 2020 – 4 кв. 2020 р., структура поставок у розрізі цінового діапазону, марки лідери середнього цінового сегменту, зміна середньої ціни на смартфони за рік, ключові тренди ринку смартфонів.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку мобільного зв'язку в Україні. Розглянуто: стан та тенденції телеком ринку, ставка взаєморозрахунків (інтерконнект) між учасниками ринку, міжоператорські такси, коментарі експертів з ринку.

Публікація містить інформацію щодо ринку мобільного телебачення в Україні. Розглянуто: перегляд мобільного ТБ українськими абонентами під час пандемії, огляд популярного відео-контенту серед українців, топ популярних фільмів.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо кількості смартфонів 4G у мережі "Київстар" за підсумками 2 кварталу 2019 року. Розглянуто: топ-5 брендів 4G смартфонів у мережі, загальна кількість смартфонів та смартфони 4G в 1 половині 2019 та АППГ.

Зв'язатися з нами