В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку телемовлення в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на створенні повного пакета програм на основі придбаних програмних компонентів, програмних компонентів власного виробництва або комбінування обох видів компонентів за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку телебачення в Україні. Розглянуто наступне: топ-10 телеканалів за аудитрією 18-54, топ-10 телеканалів у прайм-таймі, топ-7 телеканалів у щоденному розрізі, динаміка переглядів у денному кінопоказі перша та друга лінійка фільмів, топ-проекти тижня з 8 по 14 січня 2024 року за телеканалами, топ-15 телеканалів за аудиторією 18+, 14-49 та 18-54, середня частка нішевих каналів за другий тиждень січня 2024 року, топ програм, серіалів, фільмів.

У публікації представлено статистику телегляду в Україні на 49 тиждень 2023 року. Аналізувалися такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані про перегляд каналами та віковими групами, статистика по топ-15 каналам, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділено кращі програми, серіали та фільми.

Матеріал містить статистику телегляду в Україні на 47 тиждень 2023 року. Аналізувалися такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані про перегляд каналами та віковими групами, статистика по топ-15 каналам, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділено кращі програми, серіали та фільми.

Огляд містить статистику телеглядання в Україні за 46 тиждень 2023 року. Були проаналізовані такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані щодо перегляду за каналами та віковими групами, статистика топ-15 каналів, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділені найкращі програми, серіали та фільми.

Цей огляд надає інформацію про телебачення в Україні за 45 тиждень 2023 року. У ході аналізу були розглянуті наступні аспекти: рейтинг найпопулярніших каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні телесеріали, нові проекти, дані про перегляд у розрізі каналів та вікових груп, статистика з топ-15 каналів, середній рейтинг вузькоспеціалізованих каналів, а також виділено найкращі телепередачі, серіали та фільми.

Публікація містить статистику телеперегляду в Україні на 43 тиждень 2023 року. Аналізувалися такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані про перегляд каналами та віковими групами, статистика по топ-15 каналам, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділено кращі програми, серіали та фільми.

У матеріалі представлено статистику телегляду в Україні на 42 тиждень 2023 року. Аналізувалися такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані про перегляд каналами та віковими групами, статистика по топ-15 каналам, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділено кращі програми, серіали та фільми.

Огляд містить статистику телегляду в Україні на 40 тиждень 2023 року. Аналізувалися такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані про перегляд каналами та віковими групами, статистика по топ-15 каналам, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділено кращі програми, серіали та фільми.

У публікації представлено статистику телегляду в Україні на 39 тиждень 2023 року. Аналізувалися такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані про перегляд каналами та віковими групами, статистика по топ-15 каналам, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділено кращі програми, серіали та фільми.

Публікація містить статистику телепереглядів в Україні за 38 тижнів 2023 року. Проаналізовано наступні аспекти: рейтинг топових каналів з окремими показниками за звітний тиждень, основні серіали, нещодавно запущені проекти та дані про перегляди за каналами та віковими групами, статистику за топ-15 каналами, середній рейтинг нижчих каналів, а також виділені кращі програми, серіали та фільмы.

У матеріалі представлено статистику телегляду в Україні на 37 тиждень 2023 року. Аналізувалися такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані про перегляд каналами та віковими групами, статистика по топ-15 каналам, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділено кращі програми, серіали та фільми.

В огляді представлено статистику телегляду в Україні на 35 тиждень 2023 року. Аналізувалися такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані про перегляд каналами та віковими групами, статистика по топ-15 каналам, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділено кращі програми, серіали та фільми.

Огляд містить статистику телеперегляду в Україні на 35 тиждень 2023 року. Аналізувалися такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані про перегляд каналами та віковими групами, статистика по топ-15 каналам, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділено кращі програми, серіали та фільми.

Зв'язатися з нами