В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку радіомовлення в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалзуються на трансляції аудіосигналів радіомовними студіями та за допомогою устатковання для передавання аудіопрограм слухачам, регіональним студіям чи абонентам, радіомовленні через мережу Інтернет, передаванні даних, інтегрованих з радіомовленням за доходами в Україні за квітень 2024 року.

У матеріалі містяться дані, які надають інсайти у розвиток підкастингу в Україні та структуру галузі на момент проведення дослідження. Розглянуто такі ключові питання: розвиток підкастингу в Україні, включаючи активний розвиток галузі за останні чотири роки, гендерний розподіл серед подкастерів та вікова структура, галузі, в яких працюють подкастери, інформація про рік створення подкастів та кількість випущених подкастів, деталі з монетизації подкастів та методи , що використовуються для заробітку, популярні тематичні категорії серед українських подкастерів, головні проблеми, з якими стикаються творці подкастів, включаючи проблему нестачі слухачів, дані про кількість правовласників та публічно доступних подкастів в Україні, інформація про опитування, методологію та джерела даних.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку радіо в Україні на липень 2022 року. Розглянуто: результати моніторингу мовної квоти радіостанцій України, обсяг ведення передач державною мовою протягом доби, обсяг пісень українською мовою на радіостанціях.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку радіо в Україні на січень 2022 року. Розглянуто: результати моніторингу мовної квоти радіостанцій України, обсяг ведення передач державною мовою протягом доби, обсяг пісень українською мовою на радіостанціях.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку радіо України за підсумками жовтня 2021 року. Розглянуто: результати моніторингу радіоефіру за жовтень, добовий обсяг ведення передач українською мовою у жовтні, добовий обсяг пісень українською, моніторинг виконання мовної квоти, радіостанції з переважною кількістю пісень іноземною мовою.

В огляді містяться аналітичні відомості щодо ринку радіо Північної України за підсумком 1 хвилі слухання 2021 р. А саме: рейтинг усіх мережевих радіостанцій тижневе охоплення у частині в період першої хвилі 2021 р. (15.03.2021 — 30.05.2021), середня аудиторія 15 ти хвилинного інтервалу по радіостанціях центру (AQH%. AQH), охоплення аудиторії за тиждень (Reach%, Reach), добове охоплення по радіостанціях регіону.

У публікації містяться аналітичні відомості щодо ринку радіо Східної України (Донецьк, Запоріжжя) за підсумком 1 хвилі слухання 2021 р. А саме: рейтинг усіх мережевих радіостанцій тижневе охоплення у частині в період першої хвилі 2021 р. (з березня по травень 2021 р.) , середня аудиторія 15-ти хвилинного інтервалу по радіостанціях центру (AQH%. AQH), охоплення аудиторії за тиждень (Reach%, Reach), добове охоплення радіостанціями регіону.

Звіт містить аналітичну інформацію щодо ринку радіостанцій по мережі в 2021 році. Розглянуто: рейтинг радіостанцій через мережу за тиждень, рейтинг радіостанцій через мережу у відсотках за день, середній рейтинг радіостанцій за 15 хвилин AQH.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку радіостанцій Києва у 2021 році. Розглянуто: рейтинг радіостанцій Києва за тиждень, рейтинг радіостанцій Києва у відсотках за день, середній рейтинг радіостанцій Києва за 15 хвилин AQH.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку радіостанцій Дніпра у 2021 році. Розглянуто: рейтинг радіостанцій Дніпра за тиждень, рейтинг радіостанцій Дніпра у відсотках за день, середній рейтинг радіостанцій Дніпра за 15 хвилин AQH.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку радіостанцій Львова у 2021 році. Розглянуто: рейтинг радіостанцій Львова за тиждень, рейтинг радіостанцій Львова у відсотках за день, середній рейтинг радіостанцій Львова за 15 хвилин AQH.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку радіостанцій Одеси у 2021 році. Розглянуто: рейтинг радіостанцій Одеси за тиждень, рейтинг радіостанцій Одеси у відсотках за день, середній рейтинг радіостанцій Одеси за 15 хвилин AQH.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку радіостанцій Харкова у 2021 році. Розглянуто: рейтинг радіостанцій Харків за тиждень, рейтинг радіостанцій Харків у відсотках за день, середній рейтинг радіостанцій Харків за 15 хвилин AQH.

У звіті подано Рейтинги радіостанцій по Україні 4-а хвиля 2020 року. Розглянуто: у таблицях представлені загальні рейтинги, розмежовані за гендерними та віковими категоріями (AQH, Reach dly, Reach, TSL Dly, Sample).

У матеріалі представлені Рейтинги по Львову 4-а хвиля 2020 року в таблицях представлені загальні рейтинги, розмежовані за гендерними та віковими категоріями (AQH, Reach dly, Reach, Conv. Index Reach Dly).

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку радіо Північної України за підсумком 4 хвилі слухання 2020 р. А саме: загальні градація радіостанцій за віком та статтю (AQH, Reach dly, Reach, TSL Dly, Sample).

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку радіо Східної України за підсумком 4 хвилі слухання 2020 р. А саме: загальні градація радіостанцій за віком та статтю (AQH, Reach dly, Reach, TSL Dly, Sample).

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку радіо Заходу України за підсумком 4 хвилі слухання 2020 р. А саме: загальні градація радіостанцій за віком та статтю (AQH, Reach dly, Reach, TSL Dly, Sample).

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку радіо Південної України за підсумком 4 хвилі слухання 2020 р. А саме: загальні градація радіостанцій за віком та статтю (AQH, Reach dly, Reach, TSL Dly, Sample).

У матеріалі представлені Рейтинги радіостанцій по Центральній Україні (4-а хвиля 2020 року). Розглянуто: у таблицях представлені загальні рейтинги, розмежовані за гендерними та віковими категоріями (AQH, Reach dly, Reach, TSL Dly, Sample).

Зв'язатися з нами